Prekių katalogas

Figūrėlės ir jų priedai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Figūrėlės ir jų priedai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip SCHLEICH, Hasbro, SYLVANIAN FAMILIES, Paw Patrol, ROTMNT. Figūrėlės ir jų priedai kainos prasideda nuo 1,04 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 742 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
1 152
Gamintojas
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Figūrėlės ir jų priedai

Viena iš labiausiai vaikus džiuginančių bei nuolat populiarių žaislų kategorijų – figūrėlės bei jų priedai. Žinomus animacinius personažus, įdomių naminių arba laukinių gyvūnų bei įvairių kitų tipų figūrėlės vaikams suteiks daug teigiamų emocijų. Jeigu norite rasti žaislus, kurie tikrai leis smagiai pramogauti bei išlaisvins vaizduotę, figūrėlės bei jų priedai turėtų patraukti jūsų akį.

Bigbox galite rasti daugybę Bakugan, Fortnite, Beyblade, Ben 10, Hasbro, Mattel, Paw Patrol ir daugybės kitų garsių gamintojų bei prekės ženklų figūrėles internetu puikia kaina. Šios žaislinės figūrėlės yra daugelio mažųjų geidžiami bei labai mėgstami žaislai. Kadangi dažnai atitinka per televizorių, kine ar kompiuteriniuose žaidimuose matomus personažus, jie iš karto traukia įvairaus amžiaus vaikų žvilgsnius. Pradedant vos apie metukų sulaukusiais mažyliais, baigiant pradinukais ir pradinukėmis, figūrėlės bei jų priedai turėtų patikti kone kiekvienam vaikui.

Kiekviena figūrėlė gali turėti savo unikalias savybes. Pavyzdžiui, plastikinės Vėžliukų nindzių figūrėlė (ROTMNT) susideda iš kolekcijos. Savo vaikui galite padovanoti jo mėgiamiausio kovotojo figūrėlę arba leisti surinkti visas keturias, kad spintoje ar tarp žaislų būtų ir visi mylimo animacinio filmuko personažai. Patikusias prekes lengvai rūšiuokite pagal kainą, gamintoją, amžių (vaikams, kuriems skirtas žaislas) ir net prekės kategoriją. Intuityvūs bei lengvai keičiami filtrai padės visiems pirkėjams internetu įsigyti prekes pigiau arba rasti tą figūrėlę, kuriai dabar taikoma akcija, speciali nuolaida. Šie įrankiai padeda daugybei vartotojų rasti prekes pigiau ir greičiau.

Dėl figūrėlių, jos gali būti orientuotos į berniukus, mergaites arba abiejų lyčių vaikus. Nors ir su vienos, ir su kitos lyties žaislais gali smagiai žaisti visi vaikai, tiesiog didesnė tikimybė, kad berniukams patiks berniukiški žaislai, o mergaitėms – mergaitiškesni. Na, o pvz., trolių figūrėlės ar kone šokoladinės siurprizo formos kiaušinio figūrėlė – tinka abiem lytims nepriklausomai.

Paspaudę ant sudominančio žaislo, galite sužinoti daugiau, pamatyti detalias prekės nuotraukas. Kiekvienos prekės polapyje rasite techninę informaciją apie tai, kokios yra būtent šios figūrėlės ar priedo išskirtinės savybės. Galbūt bus aktualu sužinoti, iš ko pagaminti žaisliniai dinozaurai arba kokio amžiaus vaikams tinkamos vis populiarėjančio Fortnite figūrėlės.

Jeigu norite apie prekes pagalvoti arba svarstote tarp kelių, galite: jas palyginti tarpusavyje, spausdami svarstyklėmis pažymėtą piktogramą ir pasirinkdami prekes. Taip pat figūrėlės lengvai įdedamos ir į norų sąrašą. Jame gali atsirasti visos prekės, kurių įsigijimą iš Bigbox, galite svarstyti. Na ir, ko gero patogiausias būdas – įsidėti prekes į krepšelį ir patogiai įsigyti internetu atsirinkus jas paskutiniame užsakymo patvirtinimo etape. Brangesnius pirkinius galite lengvai apmokėti ir lizingu.