Informacija
Prekių katalogas

Sodo įrankiai

Gražaus sodo puoselėjimui neužtenka tik noro, laiko ir jėgų. Tam reikia ir specialių bei kokybiškų sodo ar daržo įrankių, kurie padeda efektyviau, greičiau ir paprasčiau atlikti įvairius sodininkystės bei daržininkystės darbus. Parduotuvėje Bigbox internetu galite įsigyti bene viską, ko prireiks sode ar darže: grėblių, žirklių gyvatvorėms, kastuvų, pjūklų, šakių, sekatorių, akumuliatorių įrankiams bei daugybę kitų prietaisų, priemonių bei priedų joms.

Lietuvoje sodininkyste bei daržininkyste aktyviai užsiima kiek daugiau nei trečdalis šalies gyventojų, tad nenuostabu, kad sodo įrankiai yra labai paklausi prekių kategorija. Prekiaujame Arnod, DeWalt, Fiskars, Grizzly, Karcher, Makita, Metabo, Wolf Garten, Xiaomi ir daugybės kitų patikimų gamintojų akumuliatoriniais bei rankiniais įrankiais, kurie padės turėti gražesnius gėlynus, derlingesnį daržą ar estetiškiau atrodančius sodus.

Daugybės skirtingų rūšių elektriniai arba akumuliatoriniai įrenginiai, tokie kaip elektrinės žolės/gyvatvorių žirklės leis darbus atlikti daug greičiau nei rankiniu būdu. Tačiau sodo ir daržo priežiūra susideda ne tik iš to, kaip tvarkotės su augmenija bei žalumynais. Kone tiek pat svarbu ir namo aplinkos bei visos teritorijos priežiūra, todėl praverčia ir tokie įrenginiai iš šios kategorijos, kaip: trinkelių valytuvai, lapų pūstuvai, trapų šepetys, akumuliatoriai, lietų latakų valytuvai ir daugybė kitų. Visi šie įrenginiai padės palaikyti gražią bendrą teritorijos estetiką. Kaip išsirinkti tinkamiausią prekę? Kiekvienas produktas, esantis Bigbox kataloge, turi savo atskirą polapį, kuriame yra bent kelios detalios prekės nuotraukos ir/ar vizualizacijos, techninių charakteristikų lentelė bei įvairi informacija apie pačią prekę. Šalia kiekvieno produkto matysite ir apvalią piktogramą, kurioje bus nurodytas numatomas pristatymo laikas.

Geriausius įrankius patogu rasti naudojantis prekių filtravimo bei rūšiavimo įrankiais. Jie leis sumažinti rodomų prekių skaičių, kad matytumėte tik tai, kas jums yra aktualiausia, svarbiausia bei labiausiai atitinka poreikius. Filtruoti prekes galite pagal rūšį, gamintoją ar kainą. Taip matysite tik pvz., genėjimo įrankius arba nebrangius kirvius. Vėliau prekes galite pridėti į savo norų sąrašą (jeigu turite paskyrą Bigbox platformoje) ir įsigyti bet kada, jums patogiu metu. Panašias prekes taip pat naudinga palyginti tarpusavyje, kad matytumėte, kuri arba kurios turi pranašumą ir būtų geriausias pasirinkimas savo kategorijoje. Taip pat stipriai rekomenduojame prenumeruoti naujienlaiškį, kad pirmieji gautumėte pranešimus apie prekes sumažina kaina, gautumėte išskirtines dovanas, nuolaidos kodus bei visuomet žinotumėte, kada sodo prekėms taikoma akcija ir jas galima įsigyti pigiau nei įprastai.