Informacija
Prekių katalogas

Šviestuvai

Šviestuvai

Raskite stilingus bei inovatyvius šviestuvus interjero bei eksterjero dizainui. Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti vidaus bei lauko šviestuvų puikiomis kainomis. Asortimentas tikrai platus. Prekių kataloge yra skandinaviški, išmanūs bei daugybė kitokių šviestuvų. Įsirenkite tokį apšvietimą savo namuose, kokio visada norėjote arba patobulinkite esamus sprendimus svetainei, virtuvei, terasai, verandai ar bet kuriai kitai erdvei namų viduje arba lauke.

Kaip išsirinkti šviestuvą? Kadangi prekės yra skirstomos į dvi kategorijas – lauko ir vidaus šviestuvus, tai pasirinkimą pradėkite nuspręsdami ar viduje, ar lauke bus reikalingas naujas šviestuvas ar jų komplektas. Tuomet jau galima pasinaudoti Bigbox prekių filtravimo bei rūšiavimo įrankiais. Susiaurindami paiešką pagal gamintoją, kainą ar kitus kriterijus galėsite matyti konkrečius rezultatus bei rinktis iš siauresnio sąrašo, kuriame dominuos klasikinis arba modernus stilius, bus rodomas tik apvalus lubinis šviestuvas arba griežtesnių formų šviestuvai, pakabinami ant sienų, kaip tik pasirinksite.

Skirtingi šviestuvai geriau atrodys skirtingose patalpose. Pavyzdžiui kabinami lubiniai šviestuvai geriausiai atrodo svetainėje arba erdvioje, atviro tipo svetainės ir valgomojo patalpoje. Kadangi kabantis šviestuvas dažnai užima nemažai erdvės, jam pasirinkta patalpa negali jaustis pernelyg užpildyta vien dėl to, kad čia kabo šviestuvas. Stalinis arba ant stalo pastatomas modelis geriausiai atrodys tuomet, jeigu bus tik akcentinio apšvietimo dalis. Tai reiškia, kad nedidelė stalinė lempa arba tokio tipo apšvietimas galėtų atsidurti ant miegamojo staliuko, darbo stalo, kur nors svetainėje.

Vonios kambariui rekomenduojamas sieninis ir lubinis apšvietimas. Nedideli, per daug neišsikišantys šviestuvai tokioje patalpoje atrodys geriausiai. Beveik visi šiuolaikiniai šviestuvai yra lediniai. Tai reiškia, kad, jeigu jums nereikia įsukti lempučių, tuomet šviesos šaltinis tikrai yra LED diodai. Jie šviečia ryškiau už įprastas kaitrines lemputes ir gerokai labiau tausoja elektros energiją. Laukui ir prieškambariui be galo tinka šviestuvai su judesio davikliu. Jie ne tik prideda praktiškumo, tačiau lauke ir atbaido nelauktus svečius.

Taip pat galima rinktis ir išmanius apšvietimo sprendimus. Išmanusšviestuvas gali atsirasti bet kur: vonios, miegamojo, svetainės, prieškambario patalpose ar lauke. Išmanios lemputės bei šviestuvai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, dažniausiai su mobiliajame telefone, planšetėje įrašyta programėle.

Daug kam pradeda imponuoti ir belaidis apšvietimas. Tai gali išmanaus apšvietimo sprendimų dalis arba pavieniai šviestuvai su baterijomis. Dauguma renkasi išmanius šviestuvus arba perka išmanias lemputes. Nereikia papildomų laidų, jas galima įsukti ten, kur yra laisva vieta ir lengvai valdyti vieno-kito mygtuko paspaudimu. Reikėtų nepamiršti ir to, kad apšvietimas gali formuoti ir atmosferą bei nuotaiką patalpoje. Štai pavyzdžiui grindinis apšvietimas patalpai prideda prabangos ir ramybės, o šviestuvas prie lovos arba prie stalo sutelks dėmesį būtent į tą zoną, kurioje stovi,

Mūsų parduotuvėje taip pat yra ir vaikiški šviestuvai, kurie savo dizainu bei stilistika labai patiks mažiesiems bei gerai atrodys būtent jų kambariuose. Vaikams aktualus ir naktinis apšvietimas – naktinės lemputės. Šis apšvietimo tipas skleidžia blausią, bet malonios spalvos šviesą, kuri ramina vaiką bei leidžia jam arba jai greičiau užmigti.