Informacija
Prekių katalogas

Uodų gaudyklės

Elektroninės uodų ir musių gaudyklės – tai efektyvus ir saugus būdas, kaip išlaikyti savo namus ar kiemą nuo šių erzinančių vabzdžių. Mūsų asortimente rasite įvairių tipų ir modelių elektronines gaudykles, kurios veikia naudodamos ultravioletinius (UV) spindulius, traukiančius vabzdžius.

Elektroninės uodų ir musių gaudyklės yra ypač efektyvios naktį, kai UV šviesa tampa matoma ir traukia vabzdžius. Tačiau tai nereiškia, kad jos yra neveiksmingos dieną. Mūsų gaudyklių dizainas yra sukurtas taip, kad jos būtų veiksmingos bet kuriuo paros metu.

Be to, mūsų siūlomos elektroninės uodų ir musių gaudyklės yra saugios naudoti namuose, net ir su vaikais ar gyvūnais. Jos nenaudoja cheminių medžiagų, kurios galėtų pakenkti sveikatai ar aplinkai. Tai padaro jas idealia alternatyva tradiciniams kenkėjų naikinimo būdams.

Elektroninės gaudyklės yra lengvai prižiūrimos ir valdomos. Dauguma modelių yra su integruotomis talpomis, kurios lengvai išvalomos, kai tik jos užsipildo. Be to, jie yra lengvai montuojami ir perkeliami, todėl galite juos naudoti tiek viduje, tiek lauke.

Mūsų e-parduotuvėje rasite platų elektroninių uodų ir musių gaudyklių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams ir biudžetams. Naudokite paieškos funkciją, kad rastumėte tinkamiausią modelį arba susisiekite su mūsų komanda, kuri mielai padės atsakyti į visus klausimus.

Rinkitės iš mūsų asortimento ir mėgaukitės vasara be erzinančių uodų ir musių! Užsisakykite jau šiandien ir mėgaukitės greitu pristatymu tiesiai į Jūsų namus.

Kitos uodų gaudyklių kategorijos: Vabzdžių gaudyklėsMusių gaudyklėsElektrinės vabzdžių gaudyklės

Prekių filtras

Kaina
Gamintojas