Informacija
Prekių katalogas

BLACK FRIDAY

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje BLACK FRIDAY kategorijoje parduodamos garsių gamintojų prekės. BLACK FRIDAY kategorijoje kainos prasideda nuo 0,00 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 0. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Black Friday – kas tai?

Black Friday arba Juodasis penktadienis yra tradicinis kasmetinis išpardavimas, kuris vyksta lapkričio mėnesio ketvirtą penktadienį, kitą po JAV padėkos dienos. Šiais metais Black Friday vyks lapkričio 24 dieną. 

Juodojo penktadienio metu pirkėjai gali įsigyti prekes su didele nuolaida. Tai – puiki galimybė įsigyti brangias prekes, tokias kaip buitinė technika, elektronika, baldai, kosmetika, vaikų prekės ar žaislai ir kt., už mažesnę kainą. Dažnai Black Friday metu žmonės pradeda pirkti Kalėdų dovanas ir taip sutaupo.

Nors Black Friday prasidėjo JAV, ši diena tapo populiaria tradicija daugelyje šalių, įskaitant ir Lietuvą. Parduotuvės ir internetinės svetainės šią dieną siūlo didžiulius nuolaidų maratonus, leisdami vartotojams pasinaudoti neįtikėtina pasiūlymų gausa.

Net jei ir šios akcijos pavadinimas yra Juodasis penktadienis, dažnai išpardavimai tęsiasi visą savaitgalį, o kartais net ir visą savaitę. BIGBOX.LT Black Friday pasiūlymai prasideda keletą dienų prieš oficialų Black Friday ir tęsiasi iki Kibernetinio pirmadienio (arba Cyber Monday), kuris yra dar viena didžiulių nuolaidų diena, skirta būtent internetinėms parduotuvėms.

Svarbu nepamiršti, kad nors ir Black Friday gali tapti puikia proga sutaupyti, svarbu pirkti protingai. Keletą dienų prieš prasidedant šiai nuolaidų fiestai rekomenduojame atlikti tyrimą ir palyginti kainas skirtingose parduotuvėse ir taip įsitikinti kad kaina jūsų pasirinktoje parduotuvėje yra geriausia. Tam praverčia kainų portalai bei Norų krepšelio (wishlist) susidėjimas. Taip pat svarbu įsitikinti, kad perkama prekė yra tikrai reikalinga, kad išvengtumėte nepagrįstų pirkinių ir per didelio išlaidavimo.

Juodasis penktadienis gali būti puiki proga įsigyti reikalingų prekių už mažesnę kainą, tačiau kad nenusiviltumėte, reikalingas tinkamas planavimas ir atsargumas. Štai keletas patarimų, kaip geriausiai pasinaudoti šiuo išpardavimu:

Planuokite iš anksto: Nuspręskite, kokių prekių jums reikia ir kurių tiesiog norite. Tai padės išvengti impulsyvių pirkinių ir sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų reikalinga.

Atlikite kainų analizę: Išanalizuokite kainas prieš Black Friday. Tai padės įvertinti, ar Black Friday nuolaida yra tikra nuolaida. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios parduotuvės gali padidinti kainas prieš išpardavimą, kad atrodytų, jog nuolaida yra didesnė.

Nustatykite biudžetą: Nustatykite biudžetą ir laikykitės jo – tai padės nepasiduoti pagundoms ir neišleisti daugiau, nei planuojate. Nors pagunda pirkti gali būti itin stipri, svarbu išlaikyti finansinę discipliną.

Ankstyvas startas: Daugelis parduotuvių savo Black Friday išpardavimą pradeda anksčiau, tad svarbu sekti parduotuvių naujienas, kad galėtumėte pasinaudoti ankstyvaisiais pasiūlymais.

Saugumas internete: Juodasis penktadienis yra populiarus laikotarpis ne tik pirkėjams, bet ir sukčiams. Įsitikinkite, kad perkate iš patikimų svetainių ir naudokite saugius mokėjimo metodus.

Palyginkite kainas: Naudokite kainų palyginimo svetaines, kad rastumėte geriausius pasiūlymus.

Sekite parduotuves socialiniuose tinkluose: Daugelis parduotuvių paskelbia savo pasiūlymus ir nuolaidų kodus socialinės žiniasklaidos kanaluose, tad gali būti pravartu pasekti juos prieš prasidedant Black Friday išpardavimams.

Atminkite, kad nors Juodasis penktadienis yra puiki galimybė sutaupyti, svarbiausia yra išlaikyti protingą pirkimo strategiją ir nepasiduoti impulsams, kurie gali privesti prie nepagrįstų pirkinių.