Prekių katalogas

Skalbimo mašina AEG L9FEA69S

Greitas pristatymas 1-4 d.d.

Prekės kodas 283382

999,00 €
41,63 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 339,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 339,00 €, eilinės įmokos suma – 14,13 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 224,78 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 254,75 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 284,72 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 354,65 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 304,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 344,66 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 254,75 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 304,70 €
Prekių su pakuote iki 80 kg. užnešimas 15,00 €
Prekių su pakuote nuo 80 kg. iki 90 kg. užnešimas 49,00 €
Prekių su pakuote nuo 90 kg. iki 120 kg. užnešimas 79,00 €
Technikos prijungimas 65,00 €
Charakteristikos
GamintojasAEG
Garų generatoriusYra
Gręžimo efektyvumo klasėA
Inverterinis variklisTaip
ApšvietimasNėra
Skalbyklės tipasPakraunama iš priekio
Gylio intervalas, cm61 ir daugiau cm
Triukšmo lygis gręžiant76 dB (A)
Triukšmo lygis skalbiant47 dB (A)
Svoris su pakuote, Kg82.5 kg
Energijos klasėA
Triukšmingumas gręžiant75 dB
Triukšmingumas skalbiant47 dB
Audinių atšviežinimas (Garai)Taip
Džiovinimo funkcijaNėra
Būgno talpa, kg9
Būgno talpa džiovinant, kgBe džiovinimo
Skalbimo mašinos tipasPakraunama iš priekio
Gręžimo greitis, aps./min.1600
Automatinis skalbinių svėrimas +Taip
Skalbimo programų skaičius +12
Skalbimo pradžios atidėjimas +Taip
Užraktas nuo vaikų +Taip
Pločio intervalas, cm55 - 60 cm
Montavimo tipasLaisvai pastatomas
Ekranėlis +Taip
Gylis63.1 cm
Plotis59.7 cm
SpalvaBalta
Aukštis84.7 cm
Disbalanso kontrolė +Taip
Galia +2200 W
Įtampa +230 V
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaSkalbimo mašinos

Taupydami laiką kasdien, dažniausiai renkamės išmanius ir praktiškus sprendimus savo namams. Vienas iš tokių – skalbimo mašina, be kurios nei viena šeima neįsivaizduotų savo kasdienės ruošos darbų. Tačiau norėdami nusipirkti ar pasikeisti skalbimo mašiną, dažnai savęs klausiame, koks gamintojas geriausias, kokias funkcijas turi atlikti skalbimo mašina, galiausiai – koks modelis tiktų? Atsakymai į visus Jums rūpimus klausimus pateikti žemiau.

Pats skalbimo procesas nesikeitė nuo pat jo atsiradimo pradžios. Šiais laikais tai atliekama ne rankiniu būdu, o mechaniniu (mirkymas, skalbimas, skalavimas, gręžimas). Mechaninėms skalbimo mašinoms šiandien naudojama elektra ir cheminės medžiagos. Tad, rinkdamiesi skalbimo mašiną, įvertinkite, kaip yra atliekama kiekviena prieš tai įvardinta funkcija.
 
Norėdami išsirinkti skalbimo mašiną, visų pirma įvertinkite savo namų aplinką, kurioje ji bus talpinama. Ar turite pakankamai vietos, ar atvirkščiai – norite jos užimti kuo mažiau? Tokiu atveju, Jums labiausiai tiktų iš viršaus pakraunama skalbyklė, kuri užims ne daug vietos ir bus kompaktiška. Jeigu vietos namuose pakankamai, siūlome įsigyti iš šono pakraunamą skalbimo mašiną, kurią galėsite integruoti į kitus baldus. Šio tipo skalbyklės yra pačios populiariausios pasaulyje.

Iš viršaus pakraunamos skalbimo mašinos

Privalumai:
Kompaktiškos, užima ne daug vietos;
Didelė talpa – galima įsigyti iki 5 kg sausų skalbinių;
Patogesnis naudojimas – nereikia lankstytis pakraunant ir iškraunant skalbinius;

Trūkumai:

Mažesnio stabilumo nei pakraunamos iš priekio mašinos;
Nepraktiška viršutinė skalbyklės dalis – reikia nuolat atidarinėti;
Brangesnės;
 

 

Iš priekio pakraunamos skalbimo mašinos

Privalumai:
Didesnis talpumas;
Didesnis stabilumas;
Patraukli kaina;

Trūkumai:

Užima daugiau vietos;

 

 

 


Talpa
Varijuoja ir gali kisti priklausomai nuo to, kiek sausų skalbinių telpa vieno skalbimo metu. Perkamiausios – 3,5 – 6 kg talpos skalbyklės. Šiuolaikinėse skalbimo mašinose galite talpinti ir mažesnį skalbinių kiekį – skalbimo metu būgnas yra pasveriamas ir į jį prileidžiama tik tiek vandens, kiek reikia esamam skalbinių kiekiui išskalbti.

Vieta
Kaip ir minėjome anksčiau - vietą, kurioje statysite skalbimo mašiną reikia apgalvoti iš anksto. Vakarų tradicija - gyvenamuosiuose būstuose skalbimo mašinos netalpinamos, joms yra skiriamos atskiros patalpos. Ši tendencija atkeliauja ir pas mus, kadangi pastatyti skalbimo mašiną namuose tampa vis sudėtingiau dėl būsto išplanavimo. Tam dažniausiai pasitarnauja vonios kambarys, virtuvė ar koridorius. Tačiau ir šios vietos turi trūkumų – dėl drėgmės vonioje genda skalbyklių mechanizmas ir elektronika, virtuvėje, kur gaminamas maistas skalbyklės išskiria tam tikrus chemikalus ir kitas dalelytes, o koridoriuje nėra pakankamai išvystytas kanalizacijos mazgų kanalas bei vandentiekis.

Dydis
Įvardinami trys populiariausi ir perkamiausi skalbyklių dydžiai – standartinės, siauros bei mažagabaritinės. Standartinės skalbyklės atitinka (AxPxG) 85x60x58 cm matmenis. Jos tiks geriausiai, jei namuose turite pakankamai erdvės. Šioms skalbyklėms palikite apie 5cm atstumą iki sienos – jis reikalingas instaliacijoms ir vamzdžiams prijungti. Siaurų skalbyklių gylis (37-48) labiausiai tinka statyti virtuvėje ar koridoriuje. Jei Jūsų namuose yra nedaug vietos ir norite ją sutaupyti – rinkitės mažagabaritines (67x50x40 cm), pakraunamas iš viršaus skalbimo mašinas.


Elektros energijos sąnaudos
Elektros energijos sąnaudos yra žymimos raidėmis nuo A iki G. Aukščiausios A klasės skalbimo mašinos sunaudoja mažiausiai elektros energijos. Šiandien galite rasti ir kitaip žymimų skalbyklių - A+, A++ bei A+++. Pagal Europos Sąjungos direktyvas ,,+“ simbolis reiškia, kad elektros energija yra sutaupoma papildomai 10%. Kuo daugiau ,,+“ simbolių, tuo labiau yra pagerintas šis standartas. Šiuo metu ekonomiškiausia skalbimo mašina sutaupo iki 30% daugiau elektros energijos ir yra žymima A+++.

Iš viršaus pakraunamų skalbimo mašinų elektros energijos sąnaudos:
A klasė – 1,1 Kw/h (6kg sausų skalbinių)
A++ klasė – 0.93 Kw/h (6kg sausų skalbinių)
 
Iš priekio pakraunamų skalbimo mašinų elektros energijos sąnaudos:
A klasė – 1,14 Kw/h (6kg sausų skalbinių)
A++ klasė – 0,93 Kw/h (6kg sausų skalbinių)

Skalbimo ir gręžimo klasės
Skalbiant yra svarbus ne tik elektros energijos suvartojimas. Skalbimui ir gręžimui taip pat yra taikomi standartai, kurie žymimi nuo A iki G. Aukščiausios A klasės skalbimo mašinos išskalbs ir išgręš Jūsų skalbinius be priekaištų, o su A klasės gręžimu skalbinius ištrauksite beveik sausus.

Gręžimo greitis
Daugumoje skalbyklių gręžimo greitis siekia iki 1200 apsisukimų per minutę. Yra galimybė įsigyti skalbykles, kurios gręžia dar greičiau, tačiau jos kainuos brangiau ir bus triukšmingos.
 
Triukšmo lygis
Triukšmo lygmuo skalbyklėje yra matuojamas tiek skalbimo tiek gręžimo momentu. Skalbiant jis gali svyruoti 48 dB – 62 dB, o gręžiant nuo 67 dB iki 74 dB. Pačios tyliausios skalbimo mašinos yra gaminamos su invertoriniu varikliu, kuris užtikrina tylų, vos girdimą (iki 48 dB) skalbimą.
Programos

Šiuolaikinėse skalbimo mašinose programų ir funkcijų įvairovė yra palyginamai mažesnė nei buvo anksčiau. Esant dideliam programų kiekiui, vartotojas  gali būti suklaidintas ir pasirinkti ne tokią programą, kurios reikia. Naujosios skalbimo mašinos turi 3-4 pagrindines funkcijas, kurios apibrėžia skirtingus audinių tipus bei kelias pridėtines pagal vartotojo poreikius – papildomas skalavimas (skirta alergiškiems žmonėms, mažamečių vaikų rūbams), mirkymas, dėmių šalinimas, intensyvus skalbimas, greitasis skalbimas ir kt.

Paskutiniu metu pagal vis didėjančius vartotojų poreikius yra kuriamos papildomos programos, tokios kaip vilnos ar apatinių baltinių, antibakterinės (ši programa gali išlaikyti net 65°C temperatūrą iki 10 minučių, sunaikina dauguma bakterijų ir alergenų iš patalynės bei vaikų drabužių).

Šiandien pagal savo poreikį galite įsigyti mechanines, mechanines-elektronines bei elektronines skalbimo mašinas. Gamintojai, norėdami supaprastinti skalbyklių valdymą ir jų neapkrauti, integruoja sensorinius ar elektroninius ekranus/mygtukus.
,,Whirlpool“ gamintojas siūlo išmėginti ,,6-ojo jausmo“ technologijos skalbykles, kurios automatiškai nustato temperatūrą, gręžimo greitį, skalavimą ir kt. Skalbiant šios technologijos pagalba galite sutaupyti iki 30% vandens, 25% elektros energijos ir 20% laiko sąnaudų.

SPECIFIKACIJOS

Mažos sąnaudos: 0.32 kWh, 54 l med.prog.60°C su 9 kg

„Jet“ sistemos plovimo technologija

Šilko programa, skirta specialiai šilkui, su švelniu plovimu ir jam pritaikytu gręžimo ciklu

Papildomo skalavimo funkcija

Svorio jutiklis

„Fuzzy Logic“ technologija, prisitaikanti prie apkrovos

Neputojanti skalavimo sistema

Skalbimo priemonių stalčiuko skyriai: 2+1

Užraktas nuo vaikų

Kojelės: 4 reguliuojamos

VEIKIMAS

Skalbimo talpa, kg: 9

Deklaruota programa: Medvilnė 40 pusė įkrovos,Medvilnė 60 pusė ir pilna įkrova

Variklis: Inverterinis

Gręžimo klasė: A

Maksimalus gręžimas, aps./min.: 1600

Triukšmas (skalbiant) (IEC7043 norma): 47

Triukšmas (gręžiant) (IEC7043 norma): 75

Likutinė drėgmė, %: 44

Būgno talpa, l : 69

MONTAVIMAS

Matmenys AxPxG, (mm): 850x600x605

Maksimalus gylis, mm: 660

Spalva: Balta

Vandens tiekimas: Šaltas

Svoris (neto), kg: 82.5

ENERGIJA

Energijos klasė: A+++ -65%

Energijos metinės sąnaudos, kWh: 76,0

Metinės vandens sąnaudos, l: 10499

Galingumas, W: 2200

KITA

Gaminio numeris (PNC): 914 550 907

Skalbimo technologija: „SoftWater“

Ekranėlis: TFT

Įtampa, V: 230

Apsauga nuo vandens išsiliejimo: Spaudimo daviklis

Laido ilgis, m: 1.8

PNC: 914 550 907

Bar kodas: 7332543532025

 

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje https://www.aeg.lt/laundry/laundry/washing-machines/front-loader-washing-machine/l9fea69s/

 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę