Informacija
Prekių katalogas

Skalbimo mašinos

Šiuolaikiniame pasaulyje, buitis neįsivaizduojama be skalbimo mašinos – skalbyklės. Sugedusi skalbimo mašina buityje prilygsta kone tragedijai. Savo amžių atitarnavusią skalbyklę visada patogiai ir greitai galite pakeisti nauja, įsigydami ją Bigbox.lt el. parduotuvėje. Skalbyklę rinktis galite iš plataus asortimento modelių: pakraunamų iš viršaus ar iš priekio. Skalbimo mašinos funkciniai parametrai, tokie kaip energijos klasė, gręžimo greitis ar būgno talpa  – labai svarbūs, todėl rinkitės skalbyklę atidžiai ir atsakingai. Čia rasite geriausiai žinomų ir populiariausių skalbimo mašinų gamintojų - Bosch, Samsung, Electrolux, Beko, Miele, Whirlpool ir kitų, bei mažiau žinomų, tokių kaip Ariston, Haier,  Hisense ir kitų gamintojų skalbimo įrenginius. Skalbimo mašinos-skalbyklės internetu pigiau – vyksta išpardavimas, akcijos ir nuolaidos lojaliems klientams. Kitos skalbimo mašinų - skalbyklių kategorijos: Prakraunamos iš viršaus skalbimo mašinosPusiau automatinės skalbimo mašinosJuodos skalbimo mašinosSkalbimo mašinos su garų fukcijaĮmontuojamos skalbimo mašinosSkalbimo mašinos 40 cm gylioSkalbimo mašinos 45 cm gylioMini skalbimo mašinosSkalbimo mašinos 50 cm pločio

Skalbimo mašinos

 

Skalbimo mašinos – tai įrenginiai, iš kurių bent vieną tikrai rasite kiekvienuose namuose. Ir iš tiesų skalbyklės pagalba galite greitai, efektyviai ir be didelio vargo išplauti visus savo drabužius bei palaikyti gerą kasdienę higieną. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, mašiną galite rasti taip pat ir su džiovykle, kas tikrai pravers tiems žmonėms, kas neturi namuose reikiamo ploto drabužių džiovinimui.

Internetinėje parduotuvėje Bigbox.lt rasite didelį skalbimo mašinų pasirinkimą patrauklia kaina. Žinoma, esant tokiai gausai prekių, labai lengva pasiklysti, todėl natūraliai kyla klausimas, kaip išsirinkti ir į ką atkreipti dėmesį? Atsižvelgiant į jūsų norus ir poreikius, yra galima siaura, mini skalbyklė, kuri bus idealus pasirinkimas, jei vonios patalpa namuose yra itin maža. Taip pat galimas pasirinkimas ir pusiau automatinė mašina, kuri įprastai yra įkraunama per viršų, ar automatinė skalbimo mašina, kuri gali būti pakraunama ir iš šono.

Dar labai svarbu renkantis atsižvelgti ir į skalbimo mašinos būgno talpą. Savaime suprantama, jog mažagabaritės skalbyklės negalės sutalpinti tiek daug drabužių, kiek galėtų standartinės, kadangi jų matmenys stipriai skiriasi. Negana to, jei jūsų prioritetas yra skalbimo mašina su drabužių džiovinimo funkcija, tuomet būtinai įsitikinkite, jog ji būtų su pūku filtru, kuris būtų išties kokybiškas. Būtent jis užtikrina, jog į kondensatorių, kuris kaupia drėgmę, patektų kuo mažiau nešvarumų ir jis kuo ilgiau išliktų švarus. Itin gera yra laikoma vokiška buitinė technika, tad rekomenduojame atkreipti į tokius prekinius ženklus kaip Bosh, Miele ar AEG.

Itin patogu, jog mūsų internetinėje parduotuvėje galite pasinaudoti prekių filtrais bei rūšiavimo įrankiu. Būtent jie padės sutaupyti gana nemažai laiko ir prekes rasti pagal iš anksto jūsų nusistatytus kriterijus, pavyzdžiui, kainos, gamintojo, būgno talpos ar energijos klasės. Be viso to, galėsite net palyginti kelias skalbimo mašinas tarpusavyje, tiesiog paspausdami mygtuką „palyginimas“. Būtent tai padės jums nuspręsti, kuri skalbimo mašina jums būtų geriausia ir tinkamiausia bei kokią pirkti.

Tiesa, turėkite omenyje, jog prie kiekvienos prekės taip pat galite rasti ir piktogramą, kurioje yra nurodytas laikas, kada prekė turėtų būti pristatyta į jūsų namus ar į mūsų prekybos vietą, esančią Kaune, Savanorių prospekte. Prekių pristatymo laikas gali skirtis dėl to, nes ne visos prekės yra prekybos vietoje ar mūsų sandėliuose, tad planuokite pirkimą iš anksto arba rinkitės tas prekes, kurias galėsime pristatyti greičiau. Taip pat stengiamės, jog dalį prekių galėtumėte įsigyti kur kas pigiau, su akcija. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir sužinokite apie visas akcijas bei pasiūlymus patys pirmieji! O jei kyla klausimų ir į juos atsakančios informacijos nepavyko rasti mūsų interneto puslapyje, kreipkitės į Bigbox klientų aptarnavimo skyrių telefonu, elektroniniu paštu arba per socialinius tinklus.