Informacija
Prekių katalogas

Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco H700

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2023366

679,00 €
28,29 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 339,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 339,00 €, eilinės įmokos suma – 14,13 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 154,38 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 174,75 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 195,12 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 242,65 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 208,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 235,86 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 174,75 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 208,70 €
Charakteristikos
GamintojasBoneco
Filtro tipasHepa 13
Svoris, Kg10 kg
Triukšmingumo lygio intervalas24-53 dB
Optimalus valymo plotasiki 100 m2
Oro drėkinimo funkcija +Taip
Gylis34,7 cm
Plotis43,5 cm
SpalvaBalta
Aukštis49 cm
Nuotolinis valdymas +Taip
Galia +34.9 W
Vandens rezervuaro talpa, l10
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Kilmės šalisŠveicarija
Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco H700
679,00 €

Grynas oras, kaip šveicarijos kalnuose

Išmanus oro gerinimas su hibridiniu oro drėkintuvu ir valytuvu Boneco H700.

Jauskitės atsigaivine su kiekvienu sveiko oro gūsiu. Sveikata besirūpinintys žmonės nebeturi keliauti į Šveicarijos kalnus, jei nori įkvėpti nuostabaus gyvybiškai sveiko oro. Jie gali tiesiog integruoti naujajį Boneco H700 į savo kasdieninį gyvenimą!

Sveikas oras yra natūralus organizmo poreikis. Tai kas seniau buvo savaime suprantamu dalyku tapo brangiu ištekliu ir tapo prieinamu ne visiems. Jūs arba turite gyventi gamtoje arba pagerinti savo situacija su išmania oro gerinimo sistema. Boneco H700 yra novatoriška oro apdorojimo sistema, sukurta šveicarijos inžinierių ir dizainerių pastangomis, prietaisas atitinka aukščiausius funkcionalumo ir dizaino reikalavimus. Tai didelio pajėgumo hibridinė sistema kuri apjungia oro drėkinimą su valymų ir gali būti užprogramuotą taip kad atitiktų kiekvieną Jūsų poreikį. AUTO režime aparatas veikia automatiškai, vieno mygtuko paspaudimu, tai leidžia kelią iki idealios oro kokybės padaryti ypač paprastą ir nesudėtingą.

Sveikas oras miegui, gyvenimui ir darbui

Naujoviškos filtravimo ir drėkinimo sistemos prietaisui suteikia naujas techninias galimybes. Ši kombinacija suteiks orui savybes, kurias galima lyginti su tais ka randame nepaliestoje gamtoje. Plaunamas priešfiltris filtruoja, plaukus, gyvūnų pleiskanas, buitines dulkes ir kitus didesnius nešvarumus. Novatoriška HEPA filtro danga sunaikins beveik visas bakterijas ir virusus, žiedadulkes, smulkias daleles ir kitus kenkėjus. Paskutinis bet nemažiau svarbus, aktyvuotos anglies filtras, pašalina nemalonius kvapus iš virtuvės, rūkymo zonų. Po to kai oras visiškai išvalomas, jis sudrėkinamas ir vėl paleižiamas į patalpą. Visos šios funkcijos yra apjunktos į vieną Hibridinį filtra, bet Boneco H700 yra puikus pasiekimas oro drėkinime ir valyme ir be šio filtro.

Integruotas higrostatas ir dalelių jutiklis stebi kambario klimatą ir automatiškai reguliuoja sąlygas, kad idealiais atiktų Jūsų reikalavimus. Septyni ventiliatoriaus lygiai  yra reguliuojami pagal Jūsų poreikius. „Miego“ arba „Mažų vaikų“ režime sistema dirbs ypač tyliai, o galigiausiame režime įrenginys dirbs pilnu pajėgumu. Prietaisas turi vartotojams patogias funkcijas kaip nuotolinio valdymo pultą, valymo režimą, lengvai suprantą displėjų.

Intelektualus įrenginio dizainas

Boneco H700 yra ypač aukštos kokybės prietaisas galinti išgarinti iki 1000 gramų vandens per valandą. Jis valo patalpų klimatą dideliame mieste, nesvarbu ar tai butas, palėpė, biuras ar gydydojo palata. Patalpos valymo plotas net iki 100m2. Dėka savo stilingo dizaino, šio įrenginio nereikia slėpti patalpos kampe. Tiesą sakant, šis įrenginys ypač stilingas ir nusipelno būti matomas Jūsų namuose. Gryna prabanga -  grynas Šveicarijos kalnų oras – Jūsų namuose. 

BONECO HYBRID H700 KLIMATO KOMPLEKSAS YRA UNIKALUS SAVO KLASĖJE!


Klimato kompleksas Boneco H700 yra pavyzdinis įrenginys, sukuriantis tinkamą mikroklimatą namuose.
Kompleksas švelniai ir greitai drėkina orą (iki 1000 ml/h) patalpoje iki 150 m2, kokybiškai išvalo orą nuo kenksmingų nešvarumų naudodamas išankstinį filtrą ir HIBRIDinį filtrą, užpildo patalpą maloniu aromatu naudojant įmontuota aromato kapsulė.
Funkcijų įvairovė ir darbo režimų derinys leidžia pasiekti maksimalių rezultatų. 

Klimato kompleksas Boneco H700Jis yra ekonomiškas energijos suvartojimo požiūriu, veikia mažai triukšmingai ir yra lengvai valdomas. Kompleksą galima valdyti per išmanųjį telefoną: nustatykite savo savaitės dienų tvarkaraštį, atsižvelgdami į oro kokybės dinamiką – jo įrenginys nuolat stebi ir siūlo optimalius sprendimus, kaip oro kokybę palaikyti idealiomis vertėmis.

Sistema „trys viename“: efektyvus darbas įvairiais deriniais:

  • drėkinantis,
  • oro valymas
  • arba abu vienu metu
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę