Informacija
Prekių katalogas

Oro valytuvai (jonizatoriai)

Kitos oro valytuvų (jonizatorių) kategorijos: Oro valytuvai nuo dulkiųOro valytuvai - drėkintuvai

Oro valytuvai jonizatoriai 

Oro valytuvai yra klimato kontrolės įrenginiai, tinkantys namams ar kitoms patalpoms, kurie iš oro pašalina kenksmingas daleles, galinčias sukelti virusus, ligas ir kitus sveikatos sutrikimus. Išvalytu oru geriau kvėpuoti, dėl ko turėtų išaugti jūsų produktyvumas bei jaustis gaivus ir malonus oras patalpų viduje. Jonizatoriai gali būti pavieniai įrenginiai arba integruoti į oro valytuvų vidų. Jonizatorius taip pat veikia taip, jog valo ir grynina orą patalpos viduje. Jonizatorius gali iš oro pašalinti bakterijas, dulkes, suodžius, įprastas žiedadulkes, nemalonius kvapus bei kartais net prisideda prie pelėsio pašalinimo.

Bigbox parduotuvėje internetu jums puikiomis kainomis siūlome įsigyti: Xiaomi, Wood‘s, Supra, Sharp, HTW, Homedics, Dyson, Duux, Boneco, Airfree ir kitų gamintojų valytuvus. Kuris variantas geriausias? Pasirinkti valytuvą ir jonizatorių, pirmiausiai reikėtų pagal jo technines savybes ir tik antroje vietoje dėmesį kreipti į kainą. Nors biudžetas ir išlaidų planavimas svarbus kiekvienam pirkėjui, tačiau perkant tokį įrenginį – svarbiausia yra nauda jums ir jūsų sveikatai, o ne tik sutaupyti eurai. Rekomenduojame pasirinkti lankstų biudžetą arba pradžioje bent jau tinkamai įvertinti lūkesčius, kad žinotumėte, kiek kainuoja valytuvai bei jonizatoriai, turintys reikiamas technines savybes. Nepamirškite, kad per Bigbox galite patogiai pirkti ir lizingu, pasinaudoję gerais SB Lizingas, mūsų partnerių pasiūlymais, dažnai ir be pabrangimo.

Patogūs prekių filtrai ir prekių palyginimo įrankis leidžia greitai rasti būtent tai, ko ieškote arba bent jau susiaurinti paiešką. Štai filtrai, kuriais pasinaudoti naudingiausia:

  • Triukšmingumo lygis – idealiomis sąlygomis oro valytuvą norite naudoti dažnai, todėl jis neturėtų būti pernelyg garsus, kad trikdytų rimtį ar trukdytų susikaupti.
  • Optimalus valymo plotas – kuo galingesnis yra oro valytuvas jonizatorius, tuo daugiau oro jis gali išvalyti ir apdoroti. Natūralu, kad galingesni įrenginiai tinka ir didelėms patalpoms, tačiau jų kaina, paprastai yra aukštesnė, svoris – irgi didesnis, o taip pat išauga ir skleidžiamo triukšmo lygis.

Dizaino prasme, dauguma valytuvų yra ganėtinai modernios išvaizdos, neutralių spalvų, aptakaus dizaino. Jie kuriami taip, kad pernelyg nekristų į akis bei būtų kuo lengviau transportuojami. Nepriklausomai nuo to, koks jūsų interjeras, turėtų pavykti rasti tokį valytuvą jonizatorių, kuris derės bendrame kontekste.

Prie kiekvienos prekės nurodomas ir numatomas pristatymo laikas. Planuokite apsipirkimą dar geriau!

Beveik kiekviename oro valytuve yra ne vienas filtras, kurį, periodiškai reikia keisti. Beveik visuose įrenginiuose, apie poreikį keisti arba/ir išplauti filtrą, pranešama garsiniu signalu arba pranešimu į programėlę. Iškilus poreikiui, filtrus bei kitus priedus taip pat galite įsigyti per Bigbox ir tai gal net padarysite pigiau nei įprastai.

Jeigu dar nesate naujienlaiškio prenumeratoriais – pats laikas jais tapti. Gausite išskirtinę informaciją apie tai, kada klimato kontrolės technikai taikoma akcija, pirmieji sužinosite apie geriausius pasiūlymus, mėgausitės dovanomis bei privalumais.