Informacija
Prekių katalogas

Ledukų, ledų ir šerbeto gaminimo aparatai

Kitos ledų ir ledukų gaminimo aparatų kategorijos: Visi ledų gaminimo aparataiMinkštų ledų gaminimo aparataiBuitiniai ledukų gaminimo aparatai

Ledų ir ledukų gaminimo aparatai

Maisto paruošime, beveik ištisus metus gali praversti ledukų gaminimo aparatas. Šis įrenginys yra skirtas gaminti ledukus, kurie naudojami gėrimams, kokteiliams, desertams ar patiekimui. Šioje kategorijoje taip pat rasite ir valgomųjų ledų gaminimo aparatus, fondiu, cukraus vatos gaminimo įrangą, spragėsių aparatą bei priedus visai šiai įrangai.

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti Beper, Camry, Cecotec, Gorenje, Tefal, Zyle ir kitų gamintojų ledų, ledukų gaminimo aparatus bei įrangą kitiems skanėstams gaminti. Ledukų gaminimo aparatas įprastai yra tiesiog greitai šaldantis šaldytuvas su papildoma įranga (kompresoriumi). Į šaldytuvo viduje esančias formeles reikia įpilti vandenį (arba į talpą), įjungti atitinkamą režimą ir palaukti, kol ledukai bus pagaminti. Modernūs ledukų gaminimo aparatai juos paruoš per maždaug 5–15 minučių. Jie išsijungia automatiškai, iš karto po to, kai ledukai yra paruošti. Būtent ledukų gaminimo aparatą reikėtų rinktis pagal jo talpą ir galingumą. Net ir šiek tiek sunkesnis bei mažiau ergonomiškas, bet profesionalus įrenginys yra vertas dėmesio, jeigu jis gali veikti našiai ir greitai.

Prie ledukų gaminimo aparato, daug kam pravers ir ledukų smulkinimo aparatas. Šis įrenginys idealiai tinka jums, jeigu dažnai mėgaujatės smūčiais, šaltais kokteiliais arba organizuojate vakarėlius prie baro.

Fondiu aparatas turi specialų, šildomą korpusą, kurio dėka šokoladas visuomet išlieka idealioje temperatūroje. Fondiu būna paruoštas keliais aukštais ir, tolygiai tirpdamas, leidžia mėgautis ypatingu desertu.

Cukraus vatos aparatas yra tikrai naudingas, jeigu dažnai organizuojate vaikų vakarėlius arba dažnai organizuojate pasibuvimus, kur būna šio deserto entuziastų. Paruošus pirminę masę ir įdėjus ją į aparatą, jis padeda ją pagaminti ir sukti.

Spragėsių gaminimo aparatas veikia daug tiksliau ir našiau nei įprasta mikrobangų krosnelė, jeigu ją naudojate spraginti. Į aparato vidų reikia įdėti dar nespragintus kukurūzus, nustatyti tinkamą režimą ir palaukti, kol jie bus pagaminti. Programa idealiai atitaikoma optimaliam gaminimui, kad būtų kuo mažiau prisvilusių arba nespragintų kukurūzų.

Ledų gaminimo aparatai, įprastai tinka ne tik ledų, tačiau ir šerbetų bei šaltų jogurtų gamybai. Į šio įrenginio vidų reikia supilti tirštą paruošiamąją masę, kurią įrenginys sušaldys bei pavers į ledus, šerbetą ar šaldytą jogurtą.

Paspaudę ant kiekvienos prekės kataloge, galėsite matyti ne tik aukštos raiškos nuotraukas, tačiau ir prekės techninių savybių aprašymą. Prekės puslapyje yra pateikiami ir kitų klientų atsiliepimai, tad lengvai sužinosite, ką apie šaldytuvą, gaminimo aparatus ar priedus galvoja kiti Bigbox klientai. Patogūs prekių filtrai, rūšiavimo įrankis bei palyginimo galimybė leidžia rasti tai, ko reikia geriausia kaina. Jeigu jus domina galimybė pirkti pigiau nei įprastai, tuomet prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes jums atsiųsime informaciją apie didžiausias nuolaidas, išskirtinius pasiūlymus bei tai, kada ledų, ledukų gaminimo ar kiti aparatai parduodami su akcija!