Prekių katalogas

Vaisių džiovintuvai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Vaisių džiovintuvai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Zyle, First Austria, ETA, MPM, Graef. Vaisių džiovintuvai kainos prasideda nuo 24,99 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 37 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
24 390
Gamintojas
daugiau mažiau
Padėklų skaičius
daugiau mažiau
Apsauga nuo perkaitimo +
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Vaisių džiovintuvai

Bigbox internetinėje parduotuvėje galite įsigyti įvairių dydžių, tipų ir galingumų džiovyklių vaisiams. Iš tiesų, tai vaisių džiovyklė tinka ne tik vaisiams, bet ir daržovėms, uogoms, grybams, žolelėms bei kai kuriems kitiems maisto produktams. Džiovinimas yra vienas seniausių ir patikimiausių maisto konservavimo būdų. Džiovinimas apsaugo nuo bakterijų ir padeda maistui įgauti reikiamų savybių arba geriau paruošia jį naudojimui.

Na, o kaip žinoti, kuri vaisių, daržovių, grybų, uogų ar kitų maisto produktų džiovyklė bus geriausia? Kaip išsirinkti vaisių džiovintuvą perkant internetu ir kokie jų privalumai?

Pasirinkimą visada pradėkite nuo dydžio. Beveik visos džiovyklės viduje turi padėklus, kurie yra išdėliojami aukštais. Kuo didesnis džiovintuvas, tuo daugiau jų gali būti viduje ir tuo daugiau maisto pavyks džiovinti. Tiesa, didžiausias įrenginys ne visada yra finansiškai naudingiausias pirkinys, nes kartais jo galingumas gali būti perteklinis ir jis vartos per daug energijos, nebus praktiškas. Prieš pirkdami taip pat atsižvelkite ir į šiuos faktorius:

  •          Koks yra karščio paskirstymas ir oro srautų valdymas – būtinas tolygus karšto oro paskirstymas, nes vieniems maisto produktams reikia daugiau karščio, kitiems – mažiau. Geriausia, paspausti ant prekės ir peržiūrėti jos aprašymą ir/ar įvertinti tai, ką apie šį produktą rašo gamintojas.
  •          Naudojimo patogumas – dauguma džiovintuvų yra labai paprasti, nesunkiai valdomi įrenginiai. Tačiau tam tikros funkcijos labai palengvina naudojimą. Jeigu įrenginys sukonstruotas patogiai ir yra lengvai valomas, jums nereikės dažnai keisti padėklų vietomis ir/ar užsiimti valymu. Tokios funkcijos, kaip: termostatas, laikmatis ir automatinis išjungimas prideda labai daug patogumo.
  •          Kaina – visiškai asmeninis pasirinkimas. Turėkite omenyje, kad didesnė (pvz., 700W galingumo su 9 padėklais, lyginant su 400W ir 4 padėklais) beveik visuomet kainuoja daugiau.
  •          Priedai – kai kada reikalingi ir papildomi padėklai ar kiti priedai.
  •          Triukšmas – dauguma maisto džiovyklių turi ir ventiliatorius. Dėl to jie skleis bent šiokį tokį garsą. Ir nors bet kuri elektrinė džiovyklė negali būti pavadinta triukšminga, tačiau visuomet verta investuoti į tokį įrenginį, kuris veikia tyliau nei įprastai.

Na, o kalbant apie maisto džiovinimo naudą, reikia paminėti, kad tai: sveika ir maistinga, visiškai natūralu, į maistą nepatenka bereikalingų priedų, cukrų ar konservantų, sudėtyje bus daug antioksidantų ir skaidulų, toks maistas puikiai tinka augalinio maisto dietoms, maža bakterijų ir taršos rizika, mažinate išmetamo maisto kiekį, valgote mažesnėmis porcijomis.

Be to, jeigu norite virtuvės bei buitinę techniką pirkti pigiau nei įprasta kaina, nedvejokite prenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Jį skaitantys žmonės pirmieji sužino apie prekes su nuolaida ir gaus informaciją, jeigu buitinė technika (tarp kurios patenka ir džiovyklės), parduodamos su akcija.