Informacija
Prekių katalogas

Minkšti baldai

Minkšti baldai

Vienas svarbiausių aspektų renkantis baldus, be abejonės yra jų patogumas. Na, o kuomet galvojame apie patogius baldus, į galvą pirmiausiai šauna tie, kurie yra minkšti. Būtent ant minkštų svetainėje, laisvalaikio erdvėje, poilsio kambaryje, prieškambaryje ar bet kurioje kitoje vietoje dažnai būna maloniausia leisti laiką.

Itin patogu tai, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami ne tik aukštos kokybės minkšti baldai, tačiau ir jų komplektai, kuriuos sudaro įvairios ir skirtingos sudedamosios dalys. Visiems savo klientams siūlome ne tik platų pasirinkimą internetu, tačiau ir gausybę baldų draugiška kaina. Ypač, jeigu vyksta akcija, visi lietuviški, lenkiški, vokiški, itališki ar kitų šalių gamintojų produkcija.

Pasinaudojus patogiais prekių filtrais, rūšiavimo įrankiu ar palyginimu galima lengviau ir paprasčiau išsirinkti tinkamiausius minkštus baldus geriausiomis sąlygomis.

Minkštų baldų pasirinkimas Bigbox elektroninėje parduotuvėje

Šioje prekių kategorijoje yra tikrai daugybė skirtingų baldų. Tam, kad klientams būtų patogiau rasti norimus produktus, suskirstėme prekių kategorijas. Pagal jas galite greičiau rasti, kurie kokybiški svetainės ar kito kambario baldai labiausiai tiks jums.

·        Sofos – tiek įprastos kelių vietų sofos, tiek itin didelės, daugelį žmonių talpinančios 3+2+1, 3+2, 3+1+1 sofos ir ne tik. Jos puikiai tiks ne tik jūsų laisvalaikiui, tačiau ir priimti svečius ar nusnūsti po sunkios dienos.

·        Foteliai – patogūs prisėsti vienam žmogui, įprasti arba patogūs foteliai gali turėti reguliuojamą atlošą, išskleidžiamą dalį ir ne tik.

·        Sofos – lovos – modernūs ir visiems tinkantys baldai, kurie yra reguliuojami ir gali būti keičiami tarp miego ir laisvalaikio erdvės. Sofos – lovos dažniausiai turi judančias ir išskleidžiamas dalis.

·        Masažiniai krėslai – šie, prabangūs baldai pasižymi tomis savybėmis, kad juose ne tik patogu sėdėti, tačiau ir atsipalaiduoti, nes jie masažuoja.

·        Sėdmaišiai – patogūs, nedaug vietos užimantys sėdmaišiai leidžia patogiai ir smagiai pasisėdėti visur, kur tik jį pasidedate.

·        Minkštų baldų komplektai – dažnai pigiau nei perkant atskirai galite įsigyti visus kambariui reikalingus, trūkstamus baldus vienoje vietoje.

·        Minkšti kampai – tai yra tokio tipo sofos, kurių konstrukcija sudaro kampą ir dėl to galima efektyviau išnaudoti erdvę, sutalpinti daugiau žmonių. Minkšti kampai gali būti moduliniai, su miegamu mechanizmu arba be jo.

·        Pufai – minkšti krėslai, ant kurių galite patogiai prisėsti.

Bigbox elektroninėje parduotuvėje taip pat turime ir INTEX baldų. Tai yra pripučiami baldai, kurie puikiai tinka netikėtoms progoms, kelionėms ir svečiams.

Kodėl verta pirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje?

Platus svetainės („saliono) ir kitų patalpų baldų asortimentas užtikrina, kad kone kiekvienas pirkėjas galėtų rasti tai, kas jiems yra reikalingiausia. Tarp mūsų siūlomų baldų yra ir nestandartiniai transformeriai ir klasikinio dizaino odiniai baldai, sofos ir lovos tinkančios vaikams bei gausybė kitų.

Visas prekes galite patogiai užsisakyti internetu, apmokėdami įprastai arba pirkdami net ir lizingu. Tuomet, kai vyksta akcija, galite nemažai sutaupyti pirkdami būtent iš Bigbox elektroninės parduotuvės.