Informacija
Prekių katalogas

KEYBOARD +MOUSE WRL ENG/DESKTOP KBS-W-01 GEMBIRD

Greitas pristatymas 2-3 d.d.

Prekės kodas 2749602

13,59 €
 
 
Charakteristikos
GamintojasGembird
Prekės kategorijaKlaviatūros

Ne paslaptis, kad dėl COVID-19 kompiuterinių žaidimų populiarumas ženkliai išaugo, taip pat išpopuliarėjo ir darbas iš namų. Dažnai naudojantis kompiuteriu, itin svarbu išsirinkti patogius bei ergonomiškus priedus, ypač – klaviatūrą ir pelę.

Kokią klaviatūrą rinktis?

Skirtingų tipų klaviatūros pritaikytos skirtingoms veikloms, tad klaviatūrą reikia pasirinkti atsižvelgiant į jos naudojimo pobūdį. Jei daug rašote ar mėgstate leisti laiką internete, jums pakaks paprastos membraninės klaviatūros. O kad rašyti būtų patogiau, rekomenduojame įsigyti klaviatūrą su riešo atrama, kuri padeda rankas išlaikyti ergonomiškoje pozicijoje. Verta pabrėžti, kad belaidės klaviatūros tampa vis populiaresniu pasirinkimu darbui.

Neturite didelio stalo, o gal ant jo laikote daug įrangos ir klaviatūrai nelieka pakankamai vietos? Kai kurie klaviatūrų modeliai yra optimizuoti, kad būtų mažesni. Pavyzdžiui, susiaurinami kraštai ar pašalinama skaičių klaviatūra (vadinamosios 75% klaviatūros). Galvojate, kad pastaroji klaviatūra jums netiks, nes dažnai prireikia rašyti skaičius? Ne problema! Galite įsigyti papildomą priedą – skaičių klaviatūrą, kurią, prireikus, galėsite prijungti prie kompiuterio.

Jei dažnai žaidžiate kompiuterinius žaidimus, rekomenduojame įsigyti mechaninę klaviatūrą. Šio tipo klaviatūros yra greitos ir tikslios. Jos veiks taip pat tiksliai ir greitai net jei vienu metu spausite keletą klavišų.

Norite tylios klaviatūros, o gal mėgstate aiškiai girdėti kiekvieno mygtuko paspaudimą? Skirtingi mygtukų jungikliai padės jums patylinti ar pagarsinti mygtukų paspaudimo garsus. Įprastai jungikliai skirstomi į tris pogrupius – linear, tactile ir clicky. Bene garsiausi jungikliai – clicky mėlyni (blue switches, Razer klaviatūrose atitikmuo – green switches), o tyliausi – tactile rudi ir linear raudoni (brown switches, red switches (pvz., Cherry MX Red), Razer klaviatūrose atitikmuo – yellow switches).

Naujiena klaviatūrų pasaulyje – optiniai mygtukų jungikliai. Jie, kaip ir standartiniai mechaniniai jungikliai, turi judančias dalis ir tas pačias fizines savybes. Svarbiausias skirtumas, kad paspaudimai fiksuojami ne per fizinį kontaktą, o per infraraudonųjų spindulių signalą. Tai reiškia, kad paspaudimai sistemos užregistruojami greičiau.

Kaip išsirinkti pelę?

Pelė yra bene svarbiausias kompiuterio priedas, nes nuo jos priklauso produktyvumas, patogumas ir tikslumas. Tačiau kokią pelę pasirinkti?

Bene svarbiausia – atsižvelgti į ergonomiką: pelės dydį, formą, patogumą. Prieš perkant pelę rekomenduojama ją išbandyti, o jei tokios galimybės nėra – pirkti panašų modelį arba pasidomėti kitų naudotojų atsiliepimais internete.

Taip pat labai svarbu atsižvelgti į pelės DPI, kuris nustato, kaip greitai juda pelės žymeklis. Kuo didesnis DPI, tuo greičiau ekrane judės žymeklis. Daugumai naudotojų puikiai tiks pelė su 800–2000 DPI. Pelės su didesniu DPI aktualios mėgstantiems žaisti kompiuterinius žaidimus, kuriems reikia itin didelio tikslumo bei jautrumo. Tobula – pelė su reguliuojamu DPI.

Optinės pelės yra kiek tikslesnės, tačiau jas naudoti rekomenduojama ant pelės kilimėlio arba neblizgaus paviršiaus. Tuo metu lazerinėms pelėms naudojimo paviršius neturi reikšmės, tačiau šios pelės turi didesnį DPI, tad yra jautresnės.

Kalbant apie tikslumą – laidinės yra tikslesnės nei belaidės pelės, tačiau tobulėjant technologijoms, skirtumas – beveik nepastebimas, ypač jei pelė naudoja priedėlį, kurio dažnis yra 2,4 Hz. Tiesa, perkant belaidę pelę reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar ji turi integruotą bateriją ir yra įkraunama.

Pelės, skirtos kompiuterinių žaidimų entuziastams, įprastai šone turi papildomų mygtukų, kuriems galima priskirti funkcijas, palengvinančias tam tikrus veiksmus žaidimo metu. Vis dažniau papildomų mygtukų, optimizuojančių darbo greitį, turi ir darbui skirtos pelės.

Norint įsigyti visus lūkesčius atitiksiančias klaviatūrą ir pelę, visų pirma reikėtų apsvarstyti veiklas, kuriomis užsiimate prie kompiuterio, ir nuspręsti kokios jų funkcijos jums aktualiausios. Nusprendus kokio funkcionalumo jums reikia, būtinai apsvarstykite ergonomiką ir jau turimus resursus – pelės kilimėlį, stalviršį, darbo stalo dydį ir kt. Žinoma, nepamirškite ir dizaino – juk maloniau naudotis patraukliu daiktu.

KEYBOARD +MOUSE WRL ENG/DESKTOP KBS-W-01 GEMBIRD
13,59 €
Wireless desktop set, US layout, black
  • Precision at your fingertips
  • Reliable 2.4 GHz wireless connection
  • Comfortable typing experience
  • Long battery lifetime
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę