Prekių katalogas

Ausinės Apple AirPods Pro 2021 + MagSafe Charging Case, White

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 3103759

219,99 €
9,17 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 219,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 219,99 €, eilinės įmokos suma – 9,17 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 49,00 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 53,40 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 64,40 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 75,40 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 64,40 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 75,40 €
Charakteristikos
GamintojasApple
Papildomos funkcijosWith new MagSafe Charging Case
Dažnis +20 - 20000 Hz
Ausinių tipasĮkišamos į ausis
Belaidės ausinėsTaip
Ausinės su mikrofonuTaip
JungtisBluetooth
Atsparumas vandeniui +IPX4
Baterijos veikimo laikasiki 4.5 val.
Pakuotės turinysAirPods Pro „MagSafe“ įkrovimo dėklas Silikoniniai ausinių antgaliai (trijų dydžių) Laidas iš „Lightning“ į USB‑C Dokumentacija
Garso valdymas +Taip
Bluetooth ryšys +Taip
SpalvaBalta
Prekės kategorijaAusinės
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Ausinės Apple AirPods Pro 2021 + MagSafe Charging Case, White
219,99 €

Inovatyvios bevielės AirPods Pro ausinės puikiai slopina aplinkos triukšmą bei prisitaiko prie Jūsų ausies formos. Išmaniosios ausinės talpina savyje naujausias technologijas, turi įvairius sensorius, kurie ausinių naudojimo patirtį paverčia itin patogia ir malonia. Tiesiog įsidėkite į ausis ir iš karto pradėkite naudoti. Ausinės užtikrina aukštos kokybės, švarų garsą iki 4,5 val. vieną kartą įkrovus ir veikia su visais Apple įrenginiais: iPhone, iPad, Mac ar Apple Watch. Dabar AirPods Pro yra su MagSafe technologija kuri magnetų pagalba prisitrauks prie bevielio įkroviklio.

Apple AirPods Pro ausinės

Apple AirPods Pro

Malonumas klausantis.

Užburiantį garsą užtikrinantis aktyvaus triukšmo slopinimas. Aplinkos garsų aiškumas, tuo pačiu metu klausantis ausinių. Prisitaikanti forma komfortiškam naudojimui ištisą dieną. Skambesys, kokio dar negirdėjote.

Apple AirPods Pro bevielės ausinės

Komfortas

Negirdėta patirtis jau čia.

Apple tęsia su AirPods pradėtus darbus, toliau siekdami savo pirkėjams sukurti dar labiau įtraukiančią, kokybiškesnę, laisvesnę klausymosi patirtį. Panašu, jog jiems ir vėl pavyko. Sukurtos naujos klasės ausinės, turinčios prie kiekvieno žmogaus ausies individualiai ir išskirtinai prisitaikančias kištukines ausų formas. Jos sukuria malonią aplinkos triukšmo izoliaciją. Užsidėję pajusite tik muziką, nė nepastebėdami, kad esate su ausinėmis.

Išsirinkite iš trijų dydžių (didelio, vidutinio, mažo) minkštų, lanksčių, silikono pagrindu sukurtų kištukų.

Šie vidiniai kūgio formos „AirPods Pro“ antgaliai švelniai prisitaiko prie Jūsų ausies formos, o su specialiomis slėgį paskirstančiomis angomis net nepajusite, kad Jūsų ausyse kažkas yra.

Apple AirPods Pro ausinės slopina triukšmą

Aktyvaus triukšmo slopinimas

Triukšmą eliminuojantis garsas.

„AirPods Pro“ - tai vienintelės įkišamos ausinės su integruota aktyvaus triukšmo slopinimo ir šalinimo sistema. Prisitaikančios prie Jūsų ausies geometrijos, ausų kištukų galais jos blokuoja aplinkinius garsus, leisdamos Jums sutelkti dėmesį į tai, ką tuo metu klausote.
Aptikęs aplinkos garsus, į išorę nukreiptas mikrofonas perduoda komandą ausinėms aktyvuoti jose esančią antitriukšmo sistemą, panaikinant išorės garsus, kol šie nepasiekė Jūsų ausų.

Į vidų nukreiptas mikrofonas fiksuoja nepageidaujamus Jūsų ausiai aplinkos garsus ir pašalina juos.

Triukšmo slopinimo kontroliavimas vyksta nuolat, net 200 kartų per sekundę, tad galite nesijaudinti - ir pačioje triukšmingiausioje aplinkoje galėsite jaustis visiškai atsiriboję, netrukdomai mėgautis savo muzika, video ar skambučiais.

Apple AirPods Pro ausinės H1 lustas

Našumas ir dizainas

Išties rimtas permainas praėjęs H1 lustas.

Pilnos įvairiausių techninių vingrybių, tačiau labai kompaktiškos „AirPods Pro“ sukurtos pagal unikalią Apple dizaino inžineriją - jos turi H1 lustą, galintį suprasti ir atlikti viską - nuo garsų ir tonų iki Siri komandų. Šis H1 lustas veikimui naudoja 10 garsinių branduolių, sukuriančių neįtikėtinai mažą garso apdorojimo uždelsimą. Tai leidžia akimirksniu atpažinti ir panaikinti triukšmą - tiesiog čia ir dabar.

Kruopščiai išdėstyta komponentų sistema atsižvelgia į žmogaus ausies formą maksimaliam jutiminiam ir garsiniam komfortui, tinkamumo jausmui ir stabilumui.

Suprojektuotos neatsilikti nuo Jūsų norų, „AirPods Pro“ yra atsparios prakaitui ir vandeniui. Jose įdiegta išplėstinė tinklo mikrofono jungtis pagerins skambučių aiškumą net ir labai vėjuotose ir kitose nepatogiose vietose.

Apple AirPods Pro ausinės muzikai

Norite vienu metu klausytis muzikos ir tuo pačiu girdėti kas vyksta aplink?

Tiesiog spustelkite ir palaikykite specialų tam skirtą jutiklį ant ausinių kotelio. Spaudinėdami pirmyn-atgal galėsite kaitalioti tarp aktyvaus triukšmo slopinimo ir skaidrumo režimų. Jei tik norėsite, natūraliai girdėsite aplinkos garsus ir galėsite bendrauti su žmonėmis, nenusiimdami ausinių.

Apple AirPods Pro garso kokybė

Garso kokybė

Viskas, ką jomis girdėsite, bus dar negirdėta.

Mėgaukitės puikia garso kokybe. „Adaptive EQ“ technologija Jums leis automatiškai suderinti ir pritaikyti muzikos tonus pagal Jūsų ausies formą. Iš „AirPods Pro“ sklindantis garsas, kaip visada ― sodrus ir nepaprastai aukštos kokybės, kad ir ką bedarytumėte, klausytumėtės įrašų, programų ar žaistumėte.

Apple AirPods Pro ausinių baterija

Baterija

Įkraukite belaidžiu būdu. Naudokite nenutrūkstamai.


  • Belaidis įkrovimo dėklas ausinėmis suteikia daugiau nei 24 val. veikimo energijos.
  • „AirPods Pro“ suderinamos su „Qi“ sertifikuotais įkrovikliais.
  • Daugiau nei 24 val. klausymo laiko su keliais papildomais dėkle esančiais įkrovimais.
  • Iki 4,5 val. klausymo laiko vienu įkrovimu.
  • ~1 val. klausymo trukmės, įkrovus tik 5 minutes.


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę