Prekių katalogas

Vakuumavimo aparatas STATUS HV500

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 05 27

Nuoroda 203331

95,99 €
Prekės savybės
TipasAparatas
Galia +0,2 kW
Vakuumavimo aparatas STATUS HV500
95,99 €
Kaip ilgiau išsaugoti šviežią vaisių ar mėsos produktų skonį? STATUS vakuumavimo įranga Jums padės ilgiau mėgautis šviežiu maistu!
 
Oras – didžiausias maisto priešas. Net saugant maisto produktus idealioje temperatūroje, jie ilgainiui praranda savo skonines savybes arba įsigeria kitų produktų kvapais. Taip neatsitiks, jeigu naudosime vakuuminį maisto saugojimo būdą. Šioje apžvalgoje apžvelgsime kompanijos STATUS sukurtus prietaisus, kurie padeda gerokai prailginti maisto saugojimo laiką ir mėgautis natūraliu vaisių, žuvies, sūrio ar mėsos gaminių skoniu visą žiemą. Maistas neišdžius, nesuvys, nepraras aromato ir vitaminų.
 
STATUS HV500 vakuumatorius
 
STATUS HV500 maisto produktų laikymui naudoja daugiasluoksnius storo plastiko vakuuminius maišelius, kuriuos sandariai užlydo iš abiejų galų, prieš tai ištraukęs jame esantį orą.
 
Naudotis HV500 – tikrai nesudėtinga. Į įrenginį įstatome rulonėlį su plastikiniais maišeliais. Atmatuojame ir specialiu įrankiu atkerpame maisto produktams reikalingą maišelio ilgį. Tada uždengiame vakuumatoriaus dangtį ir, spustelėję mygtuką, užsandariname vieną maišelio galą. Atminkite: paspaudę mygtuką, 2 sekundes palaikome prietaiso dangtį stipriai prispaustą, kol jis užsifiksuoja. Baigus procesą, vienas po kito pasigirsta du spragtelėjimai, kurie reiškia, jog galima atidaryti dangtį. Įdedame maisto produktus į maišelį, įstatome atvirą maišelio galą į prietaisą ir vėl uždarome dangtį. Spustelėjus mygtuką, įrenginys ištraukia orą iš maišelio ir sandariai užlydo jo galą. Dabar maistą galime įdėti į šaldytuvą ir saugoti jį ilgą laiką.
 

 
Prietaisui tinka 100-140 mikrometrų storio vakuuminiai STATUS maišeliai ar kiti vakuumavimo maišeliai. Užsandarinant daug skysčių savyje turinčius ir minkštus maisto produktus, pvz., uogas ar bandeles, geriausiai naudoti rankinę vakuumavimo funkciją, kuri leidžia reguliuoti oro ištraukimo lygį.
 
 
 
HV500 galima naudoti ne tik su vakuumavimo maišeliais. Prijungę prie šio įrenginio komplekte esantį vamzdelį, galėsime užsandarinti STATUS sukurtus vakuumavimo indelius, butelių kamštelius ir stiklainių dangtelius.
 

 
Į komplektą įeina 2 skirtingų dydžių maišelių komplektai, bei 2 skirtingo pločio rulonų komplektai, specialus antgalis (žarnelė).
Skirtas naudoti su vakuumavimo indeliais bei dangteliais.
 
Skysčių filtras. PASTABA: prieš vakuumuojant produktus, reikėtų kiek įmanoma nusausinti
 
Slėgis: 750 mbar
Oro ištraukimas: 14 liters/min
Maksimalus maišelio plotis: 280 mm
Galia: 200 W
Klientų atsiliepimai apie šią prekę