Prekių katalogas

Sulčiaspaudė Cecotec Cecojuicer Pro slow juicer

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 09 27

Prekės kodas 336478

99,99 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 23,00 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 25,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 35,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 34,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 35,00 €
Prekės savybės
GamintojasCecotec
Priedai2 stikliniai indai;
Maksimalus apsisukimų skaičius per min.45 aps./min.
Sulčiaspaudės tipas +Lėtaeigė
Sulčiaspaudės paskirtis +Kietiems, minkštiems ir citrusiniams vaisiams
Korpuso medžiaga +Plastikas
Greičio padėčių skaičius +3
Peiliuko tipas +Plieninis su titano danga
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Nepjaustytų vaisių spaudimo funkcija +Taip
Prekės kategorijaSulčiaspaudės
Galia +0,25 kW
Sulčiaspaudė Cecotec Cecojuicer Pro slow juicer
99,99 €


MĖGAUKITĖS

„Cecojuicer Pro“ vaisius ir daržoves paverčia sultimis ir gaivinančiais kokteiliais. Kas gali atsispirti įvairių skonių deriniui, kuris kupinas energijos? Naujoji lėtaeigė sulčiaspaudė spaudžia vaisius, bet jų nesmulkina, kad nepradingtų vaisiaus gerosios savybės. Įtraukite į savo racioną šiuos natūralius antioksidantų šaltinius jau dabar ir kiekvieną dieną lengvai pašalinkite susikaupusius toksinus.

 
VENKITE OKSIDACIJOS

„Cecojuicer Pro“ sulčių spaudimo mašinoje sulčių gaunama iki 30% daugiau nei tradicinėje sulčiaspaudėje. Jis nesunaikina vaisių ir daržovių ląstelių, sugeba išlaikyti jų gerasias savybes ir apsaugo nuo oksidacijos. Svarbiausiu maistinių medžiagų šaltiniu galite mėgautis su malonumu. 
45 APS/MIN, „ULTEM“ SRAIGTAS IR NERŪDIJANČIO PLIENO FILTRAS

Ši sulčiaspaudė – tai aukščiausios klasės produktas, kuris patenkins net reikliausius. Jis buvo sukurtas taip, kad vaisius spaustų, o ne smulkintų. Lėtas greitis padeda išsaugoti gerasias produktų savybes, nes į sultis nepatenka oro. Taip visada pasiekiamas geriausias spaudimo rezultatas. Presavimo sraigtas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos, kuri naudojama aviacijos ir kosmoso pramonėje aukštos kokybės mechaninėms dalims gaminti. Sulčiaspaudėje taip pat yra nerūdijančio plieno filtras, kurio dėka paruošti gėrimai turi mažiau nuosėdų. Be to, sulčiaspaudė turi atskiras išleidimo angas sultims ir minkštimui.
XL ANGA VISIEMS VAISIAMS

„XL“ angos dėka „Cecojuicer Pro“ leidžia spausti nepjaustytus vaisius ir daržoves, o tai padeda labiau išlaikyti savo savybes. Kai nereikia pjaustyti vaisių ar daržovių, išgauti sultis yra daug patogiau ir lengviau.
BE BPA, SVEIKATINGAS PASIRINKIMAS

„Cecojuicer Pro“ sukurtas naudojant medžiagas, kurios nekenksmingos jūsų sveikatai. Būgnelis, kuriame yra sultys prieš supilant jas į indą, yra pagamintas iš Tritan - skaidrios medžiagos, kurioje nėra bisfenolio A. 
ATRASKITE VISUS PRIEDUS

Sulčiaspaudėje yra filtras, skirtas ledams ir kreminiams šerbetams gaminti . Taip pat atraskite  kokteilių filtrą.
LENGVAS VALYMAS

Panaudoje šiek tiek daugiau nei stiklinę vandens, per 30 sekundžių galėsite lengvai nuplauti „Cecojuicer“. Pakuotėje rasite šepetėlį, kuris padės jums kuo geriau išvalyti filtrą. 


Klientų atsiliepimai apie šią prekę