Prekių katalogas

Stabilizatorius Zhiyun Smooth 4

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 07 12

Prekės kodas 283688

114,00 €
Prekės savybės
GamintojasZhiyun
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaStabilizatoriai
Stabilizatorius Zhiyun Smooth 4
114,00 €
 
Zhiyum Smooth 4 paverčia jūsų mobilų telefoną į profesonalią kamerą, padeda jums sukurti stabilius ir sklandžius vaizdo įrašus tiesiog su jūsų telefonu
.
12 VALANDŲ BATERIJOS LAIKAS SU USB-C PAKROVIMU
 
Pridėtos baterijos garantuoja 12 valandų veikimo laiką ir baterijos indikatorius, kiek liko energijos. Baterijos gali būti pakraunamos naudojimo metu naudojant išorinį maitinimo šaltinį, taip pat galima pakrauti jusų telefoną naudojant Smooth 4 baterijas ir USB-C jungtį. 
 
SMOOTH 4 TURI KELETĄ KRYPTIES MYGTUKŲ, KAD BŪTŲ GALIMA GREITAI IR LENGVAI PASKIRTI KOMANDAS NELIEČIANT TELEFONO.
SKLANDUS PRIARTINIMAS IR TIKSLUS FOKUSAVIMAS

Pasukant didelį lengvai valdoma ratuka, jūs galite sklanžiai priartinti ir atitolinti vaizdą, tai leidžia jums sukurti įvairius kadrus.
Paspaudus fokusavimo mygtuką, ratukas tampa fokusavimo valdikliu, kuris leidžia rankiniu būdu valdyti fokusavimą, sukuriant daugiau galimybių filmuojant. 
 
PHONEGO REŽIMAS GREITESNIAM SCENŲ PERĖJIMUI

Paspaudžiant migtuką gale įjungiamas PhoneGo režimas, kuris iš karto įjungia visus motorus, kurie išlaisviną visas galimybes, prisitaiko prie judėjimo greičio, kai yra bėgama arba važiuojant dviračiu arba automobiliu.
 
TIME-LAPSE EXPERTAS 

Smooth 4 gali būti naudojamas nustatytam Time-lapse režimui arba pritaikytam Motion-lapse ir Hyper-lapse. Ir su visais įmanomais kampų nustatymais, trys ašys kviečia jus atrasti naujų būdų, kaip sukurti galingas scenos vaizdus. Vienintelis apribojimas yra tavo vaizduotė!
 
OBJEKTO SEKIMAS SMOOTH 4 PALAIKO OBJEKTŲ SEKIMĄ SU DIDELIU TIKSLUMU. 

Kai užfiksuosite objekta kūrį norite sekti, stabilizatorius likusi darba atliks užjus.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę