Informacija
Prekių katalogas

Skalbinių džiovyklė Electrolux EW8H358S

Prekės kodas
268068
525,00 €
21,88 € x 24 mėn.*
Lizingo skaičiuoklė
Skolinantis 525,00 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 21,88 €, metinė palūkanų norma – 0%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0,00 €, sutarties sudarymo mokestis – 0,00 €, BVKKMN – 0%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 525,00 €.
Pristatymas: 1-2 d.d.
Nemokamas pristatymas
Yra sandėlyje
SB lizingas be pabrangimo iki 24 mėn.
Papildoma garantija
Taisymo pratęsta garantija
arba
Keitimo pratęsta garantija
arba
Papildoma garantija įmonėms
arba
Užnešimo paslauga (nuo 81 kg. tik didmiesčiai)
arba
Pristatymas DPD kurjeriu ( 9,99 € )
Pristatymas LP Express kurjeriu ( Nemokamai )
Pristatymas Venipak kurjeriu ( Nemokamai )
Charakteristikos
GamintojasElectrolux
Drėgmės jutiklisYra
Garų funkcijaNėra
Nesiglamžymo funkcijaYra
Batų džiovinimo lentynėlėNėra
ApšvietimasNėra
Gylio intervalas, cm56-60 cm
Svoris, Kg47.86 kg
Svoris su pakuote, Kg50.4 kg
Energijos klasėA++
Būgno talpa, kg8
Skalbimo programų skaičius +12
Skalbimo pradžios atidėjimas +Taip
Džiovinimo tipas +Kondensacinis
Užraktas nuo vaikų +Taip
Garsinis signalas +Taip
Triukšmo lygis66 dB (A)
Montavimo tipasLaisvai pastatomas
Elektros energijos sąnaudos metams, kWh +235
Ekranėlis +Taip
Pūkų filtras +Taip
Gylis63.8 cm
Akcija +Taip
Plotis59.6 cm
SpalvaBalta
Aukštis85 cm
Šilumos siurblysTaip
Įtampa +230 V
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDžiovyklės

Vis rečiau matome skalbinius džiovinamus balkonuose ar namų kiemuose. Žmonės nebesikrato inovacijų, o namuose vis dažniau atsiranda skalbinių džiovyklė, kuri su džiovinimu susidoroja greitai ir efektyviai. Tačiau kai tiek daug gamintojų siūlo skirtingų tipų modelius, kaip pasirinkti tinkamą? Šis gidas padės išsiaiškinti modelių skirtumus, džiovyklių privalumus ir trūkumus.

Džiovyklių tipai

Gamintojai siūlo 3 skirtingų tipų skalbinių džiovykles:

Ventiliacinės džiovyklės. Šio tipo džiovyklės siurbia orą iš aplinkos, jį įkaitina ir įpučia į dideliu greičiu besisukantį būgną. Ten oras išgarina drėgmę susikaupusią skalbiniuose. Karštas oras ir drėgmė pašalinami iš patalpos pro atvirą langą arba ventiliavimo angą. Deja, šio tipo džiovyklės veikimo metu labai įkaitina ir sudrėkina patalpą, todėl būtina pasirūpinti gera patalpos ventiliavimo sistema. Ventiliacinių džiovyklių pliusas- gera kaina.

Kondensacinės džiovyklės. Kondensacinę džiovyklę galima montuoti gerai vėdinamos patalpos vietoje, nes jai  nereikalinga išorinė ventiliavimo sistema. Iš skalbinių surinkta drėgmė yra talpinama specialioje talpoje, kurioje susikaupusį skystį reikia reguliariai ištuštinti. Kai kuriuose modeliuose skystis nubėga į skalbimo mašinos naudojamą kanalizaciją.

Džiovyklės su šilumos siurbliu. Tai kondensacinių džiovyklių rūšis. Šios džiovyklės drabužių išskiriamą orą atšaldo ir jį nusausina. Tokio tipo džiovyklės naudoja dvigubai mažiau elektros energijos nei tradicinės. Jos ne tik dirba tyliau, bet ir švelniau elgiasi su skalbiniais nei kitų tipų džiovyklės.

 

Kaip veikia šilumos siurblys?

Džiovyklės veikia uždaru režimu. Nei karštas oras, nei drėgmė nėra paleidžiami į išorę. Vietoje to, oras nukreipiamas į garintuvą, kur yra atšaldomas. Temperatūrų pokytis priverčia garus virsti vandens lašeliais, o susikaupęs skystis pašalinamas drenažiniais kanalais. Likęs oras vėl įšildomas ir įpučiamas į būgną.
Pučiamas karštas ir drėgnas oras vėsinamas vienoje sistemos pusėje šaldymo skysčiu užpildytos hermetiškos vamzdelių grandinės pagalba. Sušilęs šaldymo skystis virsta dujomis ir patenka į kompresorių, kuris aukšto slėgio pagalba dar labiau įkaista. Tada karštos dujos vamzdeliais nukreipiamos į tolimesnę radiatorių zoną, kur jos vėl sušildo ką tik pravėsusią ir drėgmės atsikračiusią oro srovę.
Šilumos siurblys leidžia dvigubai sumažinti elektros poreikius. Jau nekalbant apie tai, kad vonios kambarys visada išlieka sausas ir vėsus.


Kada verta rinktis skalbyklę-džiovyklę?

Ne visi namuose nori dviejų skirtingų prietaisų, vieniems tai per brangu, kitiems namų erdvės užkrovimas. Tokiu atveju verta rinktis skalbyklę-džiovyklę. Kaip jau supratote, ji ne tik skalbia bei gręžia, bet ir džiovina drabužius. Deja, norint išdžiovinti visus skalbinius, teks tai daryti per du kartus. Džiovinant skalbinius jiems reikia daugiau erdvės, kad jie tinkamai išdžiūtų. Taip pat, specializuotos džiovyklės ar skalbyklės turi daugiau naudingų funkcijų ir programų nei skalbyklė-džiovyklė.

Džiovyklės talpa

Talpa yra matuojama tokiu pat principu kaip ir skalbyklių t. y. kilogramais. Jei jums įdomu kaip atrodo kilogramas skalbinių, tai vieno asmens drabužių komplektas, įskaitant kelnes, apatinį trikotažą, kojines ir rankšluostį. Džiovyklių talpa gali siekti nuo 3 iki 9 kilogramų. Didelės talpos būgnas užtikrina geresnį oro cirkuliavimą, pagreitina skalbinių džiovinimą ir sumažina energijos sąnaudas. Papildoma erdvė, taip pat, sumažina skalbinių glamžymosi, klosčių kiekį.

Energijos suvartojimas

Energijos klasės skirstomos paprastai, kaip ir dauguma buities elektros prietaisų. Mažiausiai elektros energijos suvartoja šilumos siurblius turinčios džiovyklės. Joms paprastai suteikiama A+++ energijos efektyvumo klasė. Šilumos siurblys padeda sumažinti energijos poreikius, neprailgindamas džiovinimo laiko. Taip pat, tobulinamos ir paprastos kondensacinės džiovyklės. Geriausi šio tipo modeliai turi A, A+ arba A++ energijos efektyvumo klasę.

Temperatūros nustatymai ir naudingos funkcijos

Dėl galimybės rinktis temperatūrą, džiovyklės tinka įvairiems audiniams džiovinti. Galite būti tikri, kad nepažeidžiama jų struktūra bei palaikoma optimali drėgmė. Dauguma džiovyklių turi du temperatūros režimus, skirtus medvinei ir sintetiniams audiniams. Kai kurios džiovyklės turi programas, skirtas šilkui ar vilnai.
Sulipusiems skalbiniams atskirti naudojamas reversinis būgno darbo režimas. Jo metu būgnas sukasi į skirtingas puses, o tarp klosčių patekęs oras užtikrina tolygų džiovinimą. Dar viena naudinga funkcija- raukšlių priežiūra. Ji naudojama norint užtikrinti, kad ilgiau džiovyklėje užsibuvusius skalbinius būtų lengviau išlyginti

Jutiklinis džiovinimas

Dar viena funkcija leidžianti gerokai sumažinti elektros energijos sąskaitą. Džiovinimo ciklas reguliuojamas atsižvelgiant į skalbinių drėgnumą, kuris nustatomas įmontuotais jutikliais. Baigiantis džiovinimo ciklui, šildymo elementas atjungiamas. Į skalbinius pradedamas pūsti vėsesnis kambario temperatūros oras. Taip pašalinamas drabužių elektrostatinis krūvis.

Garų programa

Garų funkcija visada naudojama po džiovinimo. Garai padeda skalbiniams atgauti apimtį ir stangrumą, medžiagos mažiau glamžosi. Taip pat, pašalinami nemalonūs kvapai, bakterijos bei dulkiu erkutės - tai yra labai svarbu alergiją turintiems žmonėms.

 

AKCIJOS TAISYKLĖS


1.    Akcija vyksta laikotarpiu nuo 2023 m. spalio 20 d. iki 2023 m. gruodžio 31 d . (toliau – Akcija). 

2.    Akciją organizuoja UAB „Electrolux“, įm. k. 110187827 , Ukmergės g. 219, Vilnius. www.electrolux.lt (toliau – Organizatorius).

3.    Akciją vykdoma visoje Lietuvoje, fizinėse ir internetinėse parduotuvėse, kurios prekiauja iš UAB „Electrolux“ užsakoma produkcija.

4.    Akcijoje dalyvaujančių visi „Electrolux“ džiovyklių modeliai (toliau Prietaisai), esantys oficialioje „Electrolux“ internetinėje svetainėje: https://bit.ly/testuok60 (sutrumpinta nuorodos versija). Prietaisai privalo būti įsigyti akcijos galiojimo laikotarpiu, p.1.

5.    Akcijoje turi teisę dalyvauti tik fiziniai, veiksnūs asmenys, sulaukę 18 metų amžiaus (toliau – Klientai), įsigiję „Electrolux“ džiovyklę ir sumokėję visą prekės kainą. 

6.    Akcijoje gali dalyvauti ir Klientai, Prietaisus įsigiję lizingo būdu. Tačiau pinigų grąžinimo pagal Akcijos taisykles atveju, lizingo sutarties sudarymo mokestis ir sumokėtos palūkanos Klientui nėra grąžinamos ir (arba) kompensuojamos.

7.    Akcijoje neturi teisės dalyvauti įmonės, įstaigos, organizacijos ir kiti juridiniai asmenys.

8.    Akcijoje galima dalyvauti tik vieną kartą, įsigyjant vieną „Electrolux“ džiovyklę. 

9.    Akcijos metu Klientas turi teisę išbandyti Prietaisą per 60 (šešiasdešimt) kalendorinių dienų nuo Prietaiso įsigijimo dienos ir įsitikinęs, kad Prietaisas atitinka jo lūkesčius, atsisakyti pinigų grąžinimo galimybės arba įsitikinęs, kad prietaisas netenkina jo lūkesčių - atgauti pinigus, kaip nurodyta šiose taisyklėse. 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

10.1    Klientui pinigai gali būti grąžinami išimtinai tik už taisyklių 4 punkte nurodytus Prietaisus ir tik tuo atveju, jeigu Prietaisas buvo įsigytas 3 punkte nurodytose pardavimo vietose. 

10.2.    Klientas privalo informuoti prekės įsigijimo vietą (prekių grąžinimo skyrių) apie savo norą grąžinti įsigytą prietaisą bei pateikti pirkimą įrodančius dokumentus per 63 kalendorines dienas nuo prekės įsigijimo datos.

10.3. Užpildžius reikiamus dokumentus, pardavimo vieta, remiantis vidinėmis pinigų grąžinimo gairėmis, inicijuos ir įgyvendins pinigų grąžinimo procedūrą. Organizatorius neatsako už pinigų grąžinimo procedūras. Pardavimo vieta, taip pat, informuos Akcijos organizatorių apie prekės grąžinimo atvejį, perduos grąžintojo duomenis dėl tolimesnės grąžinamos prekės pasiėmimo iš kliento.

10.4.  Klientas, savo ruožtu, privalo grąžinamą džiovyklę iš anksto paruošti tinkamam ir saugiam transportavimui. Grąžinama džiovyklė privalo būti be išorinių mechaninių defektų ir pakitimų bei pilnos komplektacijos. t.y. švari ir tvarkinga, be pašalinių kvapų,  bei kitų pašalinių daiktų, atsiradusių ne dėl Pardavėjo kaltės. Džiovyklė taip pat turi būti be vidinių defektų ir pakitimų/ paslėptų defektų – džiovyklė turi veikti, atitikti pradinius techninius prietaiso reikalavimus. Džiovyklė turi būti transportuojama originaliame putplasčio įpakavime, iš anksto atjungus ją nuo elektros maitinimo šaltinio. 

10.5. Grąžinamas prietaisas bus paimtas iš kliento per 1-3 sav. nuo prietaiso grąžinimo prašymo pateikimo pirkimo vietai. Su klientu bus suderinta abiem pusėms tinkama atsiėmimo data ir laikas.

10.6. Klientas turi teisę atgauti visą už Prietaisą sumokėtą pinigų sumą Akcijoje dalyvaujančioje parduotuvėje, kurioje įsigijo prietaisą, tačiau tik tuo atveju, jeigu tenkinamos visos pinigų grąžinimo akcijos sąlygos ir Klientas per nustatytą terminą kreipėsi dėl pinigų grąžinimo. 

10.7. Akcijos laikotarpiu įsigytiems Prietaisams taikomos garantijos sąlygos, nurodytos Prietaiso garantinės priežiūros knygelėje, jei šiose Akcijos taisyklėse nenumatyta kitaip. Bandymo laikotarpis dėl garantinio aptarnavimo darbų nėra trumpinamas.

GINČŲ NAGRINĖJIMO TVARKA 

11.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su Akcijos taisyklių teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius. 

11.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2024 m. vasario 29 d. 

11.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ir į jį atsakyti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo skundo gavimo dienos. Jei skundo nagrinėjimas reikalauja ilgesnio skundo nagrinėjimo laikotarpio, Organizatorius apie tai turi informuoti Pirkėją per 5 darbo dienas nuo skundo gavimo.

 ASMENS DUOMENŲ APSAUGA 

12.1. Asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Akcijos organizatorius.

12.2. Akcijos metu surinkti duomenys bus naudojami tik su pinigų bei džiovyklės grąžinimo procedūra susijusiais tikslais. 

12.3. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje ir pateikiantys savo asmens duomenis sutinka, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi šiose Taisyklėse bei įstatymuose nustatyta tvarka.

12.4. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus saugomi įstatymų numatyta tvarka.

KITOS SĄLYGOS 

13.1. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad sutinka su visomis Taisyklėse nurodytomis sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.

13.2. Akcijos organizatorius  turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti „Electrolux“ džiovyklių grąžinimo taisykles apie tai viešai paskelbdamas tinklapyje www.electrolux.lt 

13.3. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Akcijos Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis. 

13.4. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėmis. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.electrolux.lt

13.5. Akcijos dalyvis gali būti pašalintas iš akcijos dalyvių sąrašo, jeigu organizatorius nustato, kad akcijos dalyvis veikė apgaulingai, siekė nesąžiningų tikslų arba nesilaikė šios akcijos taisyklių.  

Skalbinių džiovyklė Electrolux EW8H358S
525,00 €

Rekomenduojame

Džiovyklė PerfectCare 800 Electrolux EW8H358S su Šilumos siurblio technologija
Matmenys (AxPxG, cm): 85x60x66,5
Skalbinių įkrova (kg): 8
Energijos klasė: A++
Energijos sąnaudos per metus: 235 kWh
Vidutinis LCD ekranėlis
Programos pradžios atidėjimas
Kondencato stalčiaus talpa: 5,28 l
Vidaus apšvietimas: LED
Protex būgnas™ - būgnas tausojantis audinius su specialios formos griebtuvais
DelicateCare™ System - unikali technologija, keičianti būgno sukimosi greitį, kryptį bei pagal audinių tipą, todėl šioje džiovykloje galima džiovinti džiovintus audinius ir šilko audinius, ko nerekomenduojama džiovinti kitų gamintojų džiovyklų
GentleCare System™ -, leidžianti džiovinti audinius 54°C technologija, kai paprasta džiovyklė - 82°C (be HeatPump technologijos)
SensiCare System™ - džiovyklėje esantys sensoriai nuolat matuoja audinių drėgnumą ir pagal tai koreguoja džiovinimo laiką, kad audiniai nebūtų perdžiovinami ir atrodytų kaip naujieną ilgesnį laiką
EcoFlow™ - keturi filtro sluoksniai užtikina puikų filtravimą, taip pasiekiamas mažesnis el. sąnaudos bei lengvesnė filtro priežiūra
Inverter™ - profesionalus variklis be anglinių šepetėlių, kuris garantuoja mažesnes el. sąnaudas, triukšmingumą ir didesnį patvarumą ir efektyvumą
Garsinis signalas pasibaigus programai
Elektroninis užrašas nuo vaikų
WoolMark Blue - galima džiovinti vilnos audinius net jei negalima rūbų skalbimo ženkliukas (tik su Vilnos programa)
Komplektacijoje yra vandens išleidimo žarna
Keičiama durelių atidarymo kryptis
Maksimalus triukšmo lygis (IEC 704-3): 66 dB
Garantinis terminalas: 24 mėn.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę