Informacija
Prekių katalogas

Infraraudonųjų spindulių masažuoklis BEURER MG100

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 170014

104,99 €
 
 
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 28,10 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 31,25 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 34,40 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 41,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 36,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 40,70 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 31,25 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 36,50 €
Charakteristikos
GamintojasBeurer
Vibracinis masažasSkvarbus smūginis
Infraraudonųjų spindulių funkcija +Taip
Greičio padėčių skaičius +5
Galia +25 W
Prekės kategorijaMasažuokliai
Infraraudonųjų spindulių masažuoklis BEURER MG100
104,99 €
 
Masažuoklis sukurtas ir pagamintas tik Vokietijoje. Beurer turi sukaupę, net 97 metų patirtį kuriant aukščiausios klasės masažuoklius kokybę vertinantiems namams.
 
Beurer MG100 yra METALINIS. Tai reiškia, kad kokybiško aliuminio dėka prietaisas bus ypač tvirtas, atsparus ir sukurtas būti ilgaamžiu. Taip, jis sveria kiek daugiau negu standartiniai masažuokliai pagaminti iš plastmasės. Tai natūralu ir neišvengiama, tačiau jis tikrai nėra sunkus ir netgi daugelis gan gležnų moterų rankų be jokių problemų galės mėgautis kokybišku masažu su šiuo Beurer masažuokliu. Daug didesniu masažuoklio privalumu įvardintume tai, jog būdamas tvirtas jis tikrai maloniai „gula į ranką“ ir dar net neįjungus jau suprantama apie tai, ką mes čia ir kalbame – kokybė.
 
Beurer MG100 turi 2 MASAŽO GALVUTES. Kartu su pakankamai galingu varikliu dvi masažo galvutės ypač gerai įrodo savo vertę. Kartu prireikus tai užtikrintai leidžia atlikti „stiprų“ masažą.
 
Masažuoklio komplekte taip pat yra lengvai keičiamos masažo galvutės, skirtingų tipų ir poreikių masažui išpildyti.
 
Masažuoklis turi net 5 skirtingas ir lengvai pasirenkamas programas, tad tikrai išsirinksite, kuri jų tai akimirkai yra geriausia. Taip pat galima nustatyti masažo intensyvumą (greitį). Šių dviejų savybių dėka darysite tokio stiprumo masažo kokio norite, nei daugiau nei mažiau.
 
Papildoma rankena prie visų Beurer MG100 masažuoklio pliusų turėtų atrodyti tarsi smulkmena. Galbūt, tačiau ši maloni detalė labai padeda darant masažą kitam/kitai ir leidžia kontroliuoti masažuoklį dar tvirčiau ir tiksliau.
 
Atskirai vieno mygtuko paspaudimu Beurer MG100 įjungsite ir infraraudonųjų spindulių šildymą. Tai ne tik maloniai sušildys nugarą, ar kitą masažuojamą vietą, tačiau leis masažui prasiskverbti giliau, pagerins kraujotaką ir tik dar labiau atpalaiduos raumenis.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę