Prekių katalogas

Langų valymo robotas Ecovacs WINBOT X

7-14 d.d.

Delivery time on 2020 08 05

Prekės kodas 303081

449,00 €
44,90 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 449,00 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 449,00 €, eilinės įmokos suma – 44,90 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 85,82 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 94,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 139,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 117,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 139,70 €
``Deep Clean`` režimas, kad galėtumėte rūpintis rimtais nešvarumais:
Pasirinkus ``Deep Clean`` režimą, WINBOT X naudoja dvigubą praėjimą ir abu valymo algoritmus, skirdamas daugiau dėmesio labiausiai užterštiems langams.
 
Patogus vartotojui, kad būtų galima geriau valyti ir valdyti:
Winbot X formos, paprastos programinės įrangos ir puikių saugos funkcijų projektavimas buvo atliktas atsižvelgiant į vieną tikslą: sukurti puikų automatinį pagalbininką, kuris bus naudojamas jūsų namuose.
 
WINBOT X valo ir įrėmintus ir neįrėmintus paviršius:
WINBOT X yra specialiai sukurtas robotas, galintis valyti bet kurio dydžio įrėmintus ir neirėmintus langus, veidrodžius, duris ir panašius paviršius.
 
WINBOT X 4 pakopų valymo sistema:
WINBOT X turi unikalią 4 pakopų valymo sistemą: pirmiausia priekinė valymo šluostė apipurškiama specialiu valymo tirpalu, kas nutirpina ir sugeria pirminius nešvarumus. Antra – šluostė pašalina likusį purvą. Trečia – WINBOT X sugeria visą drėgmę, o ketvirtame etape galinės šluostės suteikia tobulą blizgesį nuplautam langui.
 
Automatiškai pasirenka protingiausią kelią:
WINBOT X navigacija automatiškai nustato valomo ploto dydį, apskaičiuoja valymo greitį ir efektyvumą, o atlikus darbą grįžta į savo vietą. Jutiklių pagalba robotas nustato tokias kliūtis, kaip, pavyzdžiui, langų užraktai, durų rankenėlės ir t.t.
 
Iki darbo pradžios – vos 3 žingsniai:
Pradėti valyti su WINBOT yra taip paprasta, kaip vienas, du, trys. 1. Tiesiog papurškite šluostes specialia valymo priemone. 2. Padėkite WINBOT ant valomojo paviršiaus. 3. Įjunkite maitinimą ir paspauskite START mygtuką.
 
Saugu naudoti:
Saugumas išlieka vienu svarbiausiu gamintojo prioritetu. Nutrūkus maitinimui Winbot toliau veiks dėka atsarginės baterijos ir praneš jums apie problemą. Dėka stipraus pritraukimo jis niekuomet nenukris nuo lango.
 
WINBOT X yra draugiškas aplinkai:
Specialiai pritaikytos WINBOT mikropluošto valymo šluostės absorbuoja dulkes ir purvą. Šluostės yra daugkartinio naudojimo, jas paprasta nuimti ir skalbti skalbimo mašinoje ar rankiniu būdu.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę