Prekių katalogas

Langų valymo robotas Cecotec Conga WinDroid 870

Teirautis

Delivery time on 2020 02 29

Nuoroda 336005

179,99 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 37,40 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 41,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 59,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 50,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 59,00 €
Prekės savybės
Baterijos tipas Li - ion 500 mAh
KomplektacijaIšmanusis stiklo valymo robotas „Conga WinRobot 870“, 12 mikropluošto valymo šluosčių, 1 apsauginė virvė, valdymo pultas, maitinimo adapteris, 1 maitinimo laidas, naudojimo instrukcija
Valymo greitis1 kv.m/4 min
TipasRobotas
Prekės kategorijaLangų valytuvai
Langų valymo robotas Cecotec Conga WinDroid 870
179,99 €
NAUJAUSIA VALYMO TECHNOLOGIJA
Komplektacija-


  • Išmanusis stiklo valymo robotas „Conga WinRobot 870“
 
12 mikropluošto valymo šluosčių.
 
1 apsauginė virvė
 
Valdymo pultas
 
Maitinimo adapteris
 
1 maitinimo laidas
 
Naudojimo instrukcija

Patartina stebėti robotą pirmą kartą jį naudojant, kad įsitikintumėte, ar tinkamai valote paviršių. Jei norite valyti paviršių, turėdami tam tikrą ypatumą, ir nežinote, ar robotas veiks tinkamai, imkitės ypatingo budrumo ir atsargumo priemonių. Nepamirškite visada naudoti lyno.


ŠVARŪS LANGAI

Mėgaukitės naujausiomis langų  valymo technologijomis. Naujasis „Cecotec“ „Conga WinRobot 870“ stiklo valymo robotas leidžia efektyviai automatizuoti visų įstiklintų paviršių jūsų namuose ar komercinėse patalpose valymą (paviršiai turi turėti rėmą). Nepriekaištingas visų tipų langų valymas, visiškas komfortas, laiko ir pinigų taupymas – tai Jūs gausite su šiuo robotu.
SUKIBIMO GALIA

Dėl galingo siurblio „Conga WinRobot 870“ stiklo valymo robotas gali stovėti vertikaliai ant bet kokio tipo įstiklinto paviršiaus ir automatiškai jį išvalyti vienu mygtuko paspaudimu.
AI TECHNOLOGIJA

„Conga WinRobot 870“ stiklo valymo robotas aprūpintas dirbtinio intelekto AI technologija. Ši technologija leidžia robotui apskaičiuoti idealų valymo kelią, nustatyti lango ribas ir visiškai išvalyti visą jo paviršių. 
3 AUTOMATINĖS VALYMO PROGRAMOS

Robote integruotos 3 visiškai automatinės valymo programos, pritaikytos visų tipų įstiklintiems paviršiams, atsižvelgiant į jūsų poreikius, nepaisant langų dydžio.

Mes tiesiog turime pastatyti robotą tokioje padėtyje, prie kurios mums lengviau prieiti, ir iš valdymo pulto pasirinkti tinkamą valymo režimą. Pvz., Jei stiklas yra labai aukštas, mes galime pastatyti robotą jo apačioje ir pasirinkti tinkamą valymo režimą.

Stiklo valymo robotas nustato valomo paviršiaus kraštus ir apskaičiuoja kelią, kurį reikia nuvažiuoti.

2x mygtukas robotui liepia nuvalyti paviršių du kartus iš eilės, kad būtų visiškai pašalinti nešvarumai.
VALYKITE VISUS PAVIRŠIŲ TIPUS

„Conga WinRobot 870“ robotas tinka visų tipų paviršiams, tokiems kaip bet kokio storio stiklas, dušo kabinos, įstiklintos durys, plytelės, lygus paviršius ir visų rūšių langai, tiek vidaus, tiek išoriniam valymui. 
CECOTEC APSAUGOS SISTEMA

Mes sukūrėme produktą, kuriame yra labiausiai išsivysčiusios apsaugos sistemos, todėl galime užtikrinti maksimalų patikimumą.

„Cecotec“ apsaugos sistemą sudaro trys nepriklausomi saugumo būdai:

  • UPS: nepertraukiamas energijos tiekimas, neleidžiantis robotui nukristi ant žemės, nutrūkus elektros tiekimui. Vidinė baterija išlaiko veikiantį robotą 20 minučių.
  • Kritimo valdymo algoritmas: robotas turi daugybę jutiklių, kurie nustato kliūtis ir rėmus, taip išvengiame galimų kritimų.
  • Itin atspari apsauginė virvė, kuri išlaiko iki 150 kg.
EKOLOGIJA

Pakartotinai naudojamos aukštos kokybės mikropluošto valymo šluostės. Šias šluostes galima naudoti 2 valymo režimais: sausam valymui ir šlapiam valymui, kuriam galime naudoti specifines valymo priemones.
NUOTOLINIO VALDYMO PULTELIS

„Conga WinRobot 870“ robotas turi nuotolinio valdymo pultą, kuriuo galime valdyti skirtingas valymo programas, taip pat rankinį režimą.

DIDELIS GREITIS IR TYLUS VALYMAS

Naujausios technologijos ir aukštos kokybės komponentai, iš kurių pagamintas „Conga WinRobot 870“ robotas, leidžia turėti geriausias savybes:  80 W siurbimo galia, kuri suteikia 4 min / m² valymo greitį.

Kita ypatybė, kurią reikia pabrėžti, yra žemas roboto skleidžiamas triukšmo lygis valymo proceso metu. 


 Klientų atsiliepimai apie šią prekę