Prekių katalogas

LEGO® 51515 MINDSTORMS Robotų išradėjas

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2012210

265,99 €
11,08 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 265,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 265,99 €, eilinės įmokos suma – 11,08 €.
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius949
LEGO SerijosLEGO® MINDSTORMS
Amžius11+, 7-8, 9-10
Prekės kategorijaRC žaislai
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Išskirtinės savybės +

•  Su LEGO® MINDSTORMS® Robotų išradėju (51515) vaikai įgyja pagrindinių STEM įgūdžių, konstruodami, programuodami ir žaisdami su nuotolinio valdymo robotais bei išmaniais kūriniais, kurie šaudo raketas, žaidžia kamuoliu, važinėja ir ne tik!

•  Vaikai konstruoja Charlie, Tricky, Blast, M.V.P. ir Gelo, ir atlieka užduotis naudodami „Scratch“ pagrindu sukurtą LEGO® MINDSTORMS® Robotų išradėjo programėlę (visą suderinamų įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck).

•  Su beveik 1 000 dalių, įskaitant išmanųjį „Hub“, 4 vidutinius variklius, spalvų ir atstumo jutiklius su kontaktų sąsaja, mažieji taip pat gali konstruoti savo smagius žaislinius robotus ir dalytis jais internetu svetainėje LEGO Life.

•  LEGO® BOOST gerbėjams ir vaikams, kuriems patinka konstruoti LEGO modelius ir žaisti su robotais, Robotų išradėjas yra puikus žingsnis pirmyn. Be to, tai puiki dovana vaikams nuo 10 metų amžiaus gimtadienio, Kalėdų arba bet kokia kita proga.

•  Blast yra 36 cm aukščio, o Gelo – 24 cm ilgio. Šio rinkinio Powered Up komponentai taip pat suderinami su LEGO® BOOST kūrybine įrankių dėže (17101), Droidų vadu (75253) ir kitais rinkiniais.

•  Prie šio šaunaus žaislo pridedamas lengvai įstatomas įkraunamas akumuliatorius, todėl ruošiantis pradėti pramogas nereikia ieškoti baterijų.

•  Nemokama LEGO® MINDSTORMS® Robotų išradėjo programavimo programėlė vaikams turi „Scratch“ pagrindo programavimo sąsają, skaitmenines konstravimo instrukcijas, iš viso daugiau nei 50 užduočių visiems robotams bei „Python“ palaikymą labiau pažengusiems programuotojams.

•  LEGO® MINDSTORMS® įkvepia bet kokio amžiaus LEGO išradėjus konstruoti, programuoti ir valdyti interaktyvius žaislinius robotus bei kitus kūrinius su kaladėlėmis, varikliais, jutikliais ir išmaniaisiais „Hub“ bei dalytis jais MINDSTORMS bendruomenėje.

•  Nuo 1958 m. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą.

•  LEGO® kaladėlės ir dalys atidžiai tikrinamos, kad atitiktų griežtus saugos ir kokybės standartus, todėl galite būti tikri, kad šie elektroniniai žaislai užduoties metu nesubyrės.

LEGO® 51515 MINDSTORMS Robotų išradėjas
265,99 €
Atverk nuostabų fizinį ir skaitmeninį programuojamų, nuotoliniu būdu valdymų robotų ir išmanių kūrinių pasaulį. Su LEGO® MINDSTORMS® Robotų išradėju (51515), jaunieji robotų gerbėjai galės sukonstruoti 5 unikalius, motorizuotus robotus ir transporto priemones, naudodami nemokamą LEGO MINDSTORMS Robotų išradėjo programėlę. Tad jie galės juos prikelti gyvenimui po vieną, naudodami tempk ir mesk (drag ir drop) principu veikiantį programavimo metodą, sukurtą „Scratch“ pagrindu, ir atlikti smagias užduotis bei spręsti sudėtingus galvosūkius (suderinamų įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck). Be to, su beveik 1 000 dalių vaikams patiks kurti savo techninius žaislus ir jais dalytis su kitais robotų gerbėjais svetainėje LEGO Life.Perkelkite žaidimo patirtį į aukštesnį lygį Nuo išmanaus „Hub“ su 5x5 LED ekranu, 6 ašių giroskopu ir garsiakalbiu iki galingų variklių ir preciziškų jutiklių, naujausia LEGO MINDSTORMS programuojamų robotų vaikams karta yra tobulas būdas padėti mažiesiems išreikšti ir lavinti savo kūrybiškumą, tuo pačiu įgyjant 21-ojo amžiaus STEM įgūdžių.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę