Prekių katalogas

Išmanusis dūmų detektorius Fibaro 2 FGSD-002

Greitas pristatymas 1-3 d.d.

Prekės kodas 200170

62,99 €
Charakteristikos
Gamintojas
Temperatūra-20 to 100o
Prekės kategorijaDūmų detektoriai
Išmanusis dūmų detektorius Fibaro 2 FGSD-002
62,99 €

Akiai malonus, minimalistinis dizainas
Beveik visi dūmų jutikliai, esantys rinkoje, buvo sukurti galvojant apie vieną - pavojaus atpažinimą. Vargu ar kuris gamintojas kreipė tiek dėmesio į dizainą. Bet kuriuo atveju, kaip ir daugelis jutiklių, dūmų jutikliai yra tvirtinami matomoje vietoje pvz.: ant lubų. Štai kodėl mūsų dizaineriai nusprendė ypatingai daug dėmesio skirti funkcionalumo ir estetinio vaizdo, kurį taip mėgsta klientai, suderinimui. 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Vaizdinis ir garsinis pavojaus signalas
FIBARO dūmų jutiklis apie pavojų praneša įvairiaspalvių RGB LED diodų ir garsinio signalo pagalba. Grotelės ne tik atrodo patraukliai, bet ir praleidžia pačius mažiausius kiekius dūmų, kad jutikliai sureaguotų nedelsiant. 

 

 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Itin mažas korpusas
Pažangių technologijų dėka pavyko gerokai sumažinti komponentus, kad galėtume jį pristatyti kaip pažangiausią tokio tipo įrenginį rinkoje ir patvirtinti savo, kaip bevielių dūmų jutiklių gamybos lyderio poziciją. Fibaro dūmų jutiklis yra ko gero mažiausias dūmų jutiklis pasaulyje. 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Visiškas tobulumas
Tokiais žodžiais apibūdinamos FIBARO dūmų jutiklio grotelės. Iš pirmo žvilgsnio jos gali atrodyti kaip dalis papuošalo... bet kuriuo atveju, tai vienas svarbiausių įrenginio komponentų. Dūmai į jutiklį pakliūna per skylutes. Kuo jos geriau suprojektuotos, tuo mažesnio dūmų kiekio reikia, kad būtų aptiktas gaisras ir aktyvuotas pavojaus signalas. Šios grotelės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir su didžiuliu skylučių kiekiu, kurių kiekviena buvo padaryta eletrocheminiu būdu, kad pakliuvę dūmai būtų nukreipiami tiesiai link jutiklio. Viskas paprasta: kuo greičiau aptinkate dūmus, tuo mažesnius nuostolius patiriate.

 

 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Ne tik dūmų jutiklis
Kai kurios medžiagos dega be dūmų, todėl FIBARO inžinieriai nusprendė jutiklį papildyti ir temperatūros jutikliu. Jeigu prietaisas ir negaus pakankamo dūmų kiekio, kad suveiktų, tuomet pastebės staigų temperatūros pokytį. Tokio temperatūros šuolio ar kilimo iki 54 laipsnių Celsijaus pakaks, kad pavojus būtų pastebėtas ir apie tai pranešta namiškiams. Tai yra esminis šių jutiklių privalumas, nes jie skiria kas dega.

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Vienas jutiklis, daug galimybių
Jutiklį galite pajungti prie 12 ar 24 VDC adapterio ar nustatyti veikti bevieliu ryšiu baterijos pagalba (iki 3 metų). Prietaisą galite pajungti prie beveik visų laidinių priešgaisrinių sistemų rinkoje. Laidinis pajungimas tiks kai pastato sienos yra itin storos ir nepraleidžia bevielio ryšio signalo.Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Sprendžiate jūs
Jūsų išmanieji namai padės apsisaugoti nuo ugnies ar kitų pavojų. Jūs nuspręskite kokių veiksmų turės imtis Home Center modulis gaisro, užliejimo ar įsilaužimo atveju. Suveikus dūmų jutikliui, sistema gali atidaryti žaliuzes, garažo vartus ir langus bei apšviesti evakuacijos kelią. Be abejonės, sistemą keletu paspaudimų išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje bet kada galite papildyti ir naujais scenarijais.

 

 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Jautrumo kalibravimas
FIBARO dūmų jutiklio išplėstinių nustatymų privalumai. Jautrumas gali būti skirtingas, priklausomai nuo to kur prietaisas sumontuotas. Virtuvėje jutiklis turėtų būti mažiau jautrus, kad nesuveiktų klaidingai jums paprasčiausia kepant mėsą. Tačiau kituose kambariuose, kur nėra šalutinio poveikio, jutiklio jautrumas turėtų būti nustatytas maksimaliai.

 

 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Atsparus aukštai temperatūrai
Karščiui atsparios medžiagos, naudojamos FIBARO dūmų jutiklio korpusui gaminti, apsaugo prietaisą nuo pažeidimų net iki 200 laipsnių Celsijaus.

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Ryšio patikrinimas
Užtikrintas dūmų jutiklio darbas yra be galo svarbus, todėl Home Center 2 kas valandas užklausia prietaiso ar jis veikia be trikdžių. Jeigu pastebimas ryšio sutrikimas ar jutiklio gedimas, sistema jus nedelsiant informuoja, kad galėtumėte imtis priemonių ir apsaugoti savo namus ir šeimą.

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Bandymas sugadinti
FIBARO dūmų jutiklis turi apsaugą nuo nepageidaujamo prietaiso atjungimo, todėl jūs iš karto sužinosite apie tokį pasikėsinimą ir galėsite veikti atitinkamai.

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Z–Wave tinklo aprėpties testeris
RGB LED diodų signalai gali būti naudojami Z-Wave tinklo signalo kokybei įvertinti. Nepertraukiamas ryšys su Home Center 2 yra esminis, norint kurti išmaniuosius FIBARO namus. Mūsų jutikliai gali būti prie priešgaisrinės sistemos modulio jungiami laidais ar be jų - per Z-Wave tinklą. Tačiau jei Z-Wave tiesioginės tinklo aprėpties komunikuoti su Home Center 2 nepakanka, kiekvienas sistemos prietaisas gali atkartoti siunčiamą signalą, taip suteikdamas galimybę FIBARO sistemos komponentus įdiegti net ir tolimiausiuose namų užkampiuose. 

 

 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Su įmontuotu testeriu
Nepertraukiamas sistemos darbas užtikrina jūsų namų saugumą. Baterija maitinamas dūmų jutiklis ne tik tikrina Z-Wave tinklo signalo stiprumą, bet ir siunčia informacija apie savo paties pasirengimą aptikti pavojus. Procesas vyksta kas 5 sekundės ir suteikia sistemai galimybę nuolat stebėti jutiklių darbą. Testavimas gali būti atliekamas ir rankiniu būdu, tereikia paspausti mygtuką jutiklio centre ir sulaukti šviesos signalo.

 

 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Jūs gaminate, aš užtikrinu saugumą
Fibaro dūmų jutiklis privalomas svečias jūsų virtuvėje. Kas kartą, kai įsitraukę gaminate mėgstamus jūsų šeimos patiekalus, jis stebi ar nepamiršote išjungti dujinės, ar ištraukti skrebučių iš orkaitės. Kilęs gaisras ar... prisvilęs kepsnys, apie viską jūs sužinosite pirmieji.

 

 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Apsauga jūsų namuose
FIBARO namų gyventojų saugumas yra svarbiausia. Būtent todėl kūrėme ne pavienius produktus, o visą sistemą - kad jūs ir jūsų artimieji jaustumėtės saugūs. Fibaro dūmų jutiklis yra dar vienas FIBARO šeimos narys, kuriame jau yra vandens jutiklis bei jutiklis tvirtinamas ant langų ar durų. 

 

 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Net ir mažiausias dūmų kiekis atspindimas grafike
Taip vadinama "Juodoji dėžė", integruota dūmų jutiklyje, įsimena dūmų ir temperatūros lygį. Nepriklausomai nuo to ar sistema aktyvuota ar ne, jutiklis stebi aplinką ir periodiškai siunčia informaciją į pagrindinį modulį.

 

 

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz

Pavojų istorija
Visi aptikti pavojaus signalai saugomi jutiklių ir pagrindinio modulio atmintyse. Kiekvienas jų gali būti analizuojami išmaniajame telefone ar home.fibaro.com svetainėje.

Fibaro Smoke Sensor 2 FGSD-002 868,4 MHz
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę