Prekių katalogas

Dulkių siurblys su vandens filtru THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN x10 PARQUETT

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 02 27

Nuoroda 118585

344,99 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 67,10 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 74,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 108,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 91,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 108,50 €
Prekės savybės
Galia1700 W
AntgaliaiAngalis sausam valymui, plovimo antgalis kilimams, arklio plauko antgalis sausam parketo valymui, plovimo antgalis kietoms parketui, antgalis sausam užuolaidų valymui
Vandens rezervuaro talpa1,8 l
Matmenys AxPxG30.6x31.8x48.6 cm
FunkcionalumasSauso siurbimo ir plovimo
Dulkių siurblio tipasTradicinis siurblys
Dulkių talpos surinkimo tipasVandens filtras
Laido ilgis8 m
Veikimo spindulys11 m
Valymo spindulys11 m
Dulkių talpa (maks.)6 l
Vamzdžio tipasTeleskopinis su nuotoliniu valdymu
Vandens rezervuaro talpa (l)1.8 l
Automatinis laido suvyniojimasTaip
Siurbimo galia310 W
Svoris8.25 kg
Garantinis laikotarpis24 mėn.
SpalvaŽalia
Prekės kategorijaDulkių siurbliai

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys su vandens filtru THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN x10 PARQUETT
344,99 €
Pirkdami Thomas MultiClean X10 Parquet gaunate:

   • Vandens filtravimo sistemą AQUA +, kurios pagalba dulkės ir kiti nešvarmai nusodinami vandenyje, o aplinkos oras yra drėkinamas ir jonizuojamas, taip pagerinant kambario mikroklimatą.  • Vandens filtrą konteineryje - paprastas ir higieniškas būdas dulkių siurbimui. Daugiau jokio sąlyčio su nešvarumais. Paprasčiausiai išpilkite vandenį po siurbimo. Ir pamirškite apie dulkių siurblių maišelių pirkimą.   • Išimamą sausą dulkių talpą - norite greitai susiurbti dulkes? Tam pritaikytas specialus, didelis, 6 l talpos dėklas maišeliui.   • Elektroninį siurbimo galio valdymą. Nuotolinis galios valdymas sumontuotas ant siurblio rankenos - viena galia reikalinga dulkėms siurbti ant kilimo, kita - parketui, trečia baldams ar užuolaidoms. Kokios galios bereikėtų su šiuo dulkių siurbliu - galios valdymas itin paprastas ir greitas. 
  • Daugybę skirtų antgalių visiems paviršiams. Baldai, grindys, kilimai, parketas, užuolaidos ar sunkiai pasiekiamos vietos - visos jos taps lengvai išvalomos dėka skirtingų priedų gausos. 
  • Unikalų, Thomas sukurtą Aqua Stealth dulkių siurblio antgalį - su kuriuo galėsite siurbti, plauti ir džiovinti grindis vienu metu.   • Galimybę susiurbti iki 2 l skysčių - pamirškite varginantį darbą su šluoste, išsiliejus skysčiui parpasčiausiai jį susiurbkite į vandens talpą.  • Siurbimo laisvę. 11 m veikimo spindulys užtikrina, jog nedidelį būtą galėsite išvalyti iš neperjungiant dulkių siurblio iš vienos rozetės į kitą.  • Nepakartojamą manevringumą - su Easy Drive ratukais pajusite kitą dukių siurblio manevringumo lygį.
Vokišką kokybę - šis siurblys 100 procentų suprojektuotas ir pagamintas Vokietijoje.


Klientų atsiliepimai apie šią prekę