Prekių katalogas

Dulkių siurblys robotas iRobot Roomba 696

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 278956

422,90 €
17,62 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 422,90 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 422,90 €, eilinės įmokos suma – 17,62 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 89,58 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 98,04 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 119,18 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 140,33 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 119,18 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 140,33 €
Charakteristikos
GamintojasiRobot
Dulkių siurblio tipasRobotas
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
iRobot® Roomba® 696 grindų siurbimo robotas gali siurbti grindis pagal sudarytą grafiką vienu mygtuko paspaudimu. Robotas siurbia kilimus, plyteles, laminato ir kietmedžio grindis, naudodamas patentuotą trijų pakopų valymo sistemą. Dėka AeroVac siurbimo technologijos ir naujo šepečių bloko grindų valymo rezultatas yra neįtikėtinas, tuo pačiu ant šepečių lieka kur kas mažiau plaukų nei anksčiau.

Standartinės funkcijos

Susiurbia nešvarumus, dulkes ir plaukus.

Automatiškai prisitaiko važiuodamas nuo kilimų ant kietų grindų ir atvirkščiai.

Naudoja jautriąją iAdapt ® reagavimo į aplinkines kliūtis technologiją.

Kiekvieną grindų vietą siurbia kelis kartus.

Dėka Dirt Detect technologijos, nustato nešvaresnes vietas ir jas valo intensyviau.

Laiptų aptikimo jutikliai neleidžia robotui nukristi nuo jų.

Valo aplink baldus, po lovomis ir palei sienų kraštus.

Automatiškai pasikrauna tarp valymo ciklų.

Šoninis šepetys efektyviai surenka šiukšles ir dulkes iš kampų bei palei grindjuostes.

Neįsipainioja į kilimų kutus ir įvairius laidus.

Virtuali siena leidžia kontroliuoti Roomba valymo zoną.

Naujausia įranga
 
Programavimas leidžia nustatyti Roomba darbo laiko pradžią nuo pirmadienio iki sekmadienio, kad jis pradėtų dirbti Jums patogiausiu laiku.

Naujas ir geresnis šepečių bloko konstruktyvas užtukrina geresnį plaukų ir šiukšlių surinkimą į AeroVac konteinerį.

Didesnė šiukšlių konteinerio talpa.

Mažiau plaukų lieka ant šepečių, lengvesnis roboto valymas ir paprastesnė priežiūra.

Komplektacija:
 
1 programuojamas iRobot® Roomba® 696 robotas

1 li-ion 1800 mAh akumuliatorius

1 integruotas savaiminio pasikrovimo namelis

1 virtuali siena-žiedas [2 AA tipo baterijos, yra komplekte]

1 atsarginis filtras

2-jų metų garantija robotui, 12 mėnesių garantija akumuliatoriui

10 metų garantija motininei plokštei [kompiuteriui], išskyrus drėgmę

Specifikacija:

Pakuotės dydis: 47.50 cm x 42 cm x 14 cm

Pakuotės svoris: 5.60 kg

Roboto išmatavimai: skersmuo 33,5 cm, aukštis 9,2 cm

Roboto svoris 3.56 kg
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę