Informacija
Prekių katalogas

Termometrai

 

Mūsų parduotuvėje internete galite įsigyti pačių įvairiausių termometrų, skirtų kūno temperatūrai matuoti. Nesvarbu ar ieškote patikimo matuoklio savo šeimai ar net gyvūnui, Bigbox turi jums ką pasiūlyti. Gamintojų Beko, Beurer, BRAUN, Medisana ir kitų produkcija yra mūsų asortimente. Termometrus galite patogiai filtruoti, rūšiuoti ir palyginti, kad greitai sužinotumėte, kuris kūno termometras yra geriausias.

Bekontaktis termometras – vis populiarėjantis įrenginio tipas, kuris matuoja jūsų kūno temperatūrą neprilietęs. Taip galima greitai ir daug higieniškiau nustatyti žmogaus kūno temperatūrą, bei tai padaryti daug tiksliau, kadangi naudojami infraraudonųjų spindulių analizė, o ne įprastas gyvsidabrio stulpelis ar kita, ne tokia tiksli technologija. Parduotuvėje yra ir kūdikiams bei vaikams skirti termometrai. Elektroninis vaikiškas termometras yra be gyvsidabrio ir veikia elektroniniu būdu. Įdėjus termometrą į jam skirtą vietą (pažastį, po liežuviu, kita), gana greitai gausite tikslius rodmenis su minimalia paklaida.

Bekontaktis termometras yra nuotolinis įrenginys. Su juo galima žmogaus temperatūrą pamatuoti per atstumą bei tai padaryti labai tiksliai, išsaugoti praėjusius rodmenis vidinėje atmintyje. Dauguma bekontakčių termometrų veikia labai greitai, galėdami tikslią temperatūrą nustatyti per <1s.

Patogūs prekių filtrai: kaina, gamintojas, matavimo būdas, garsinis signalas, automatinis išsijungimas – leidžia greitai susiaurinti rodomų prekių sąrašą iki tiek, kad matytumėte tik tuos termometrus, kurie jums tinka labiausiai. Kaip žinoti, kuris medicininis termometras jums bus tinkamiausias? Visų pirma – nusistatykite biudžetą, kurį galite skirti ir pasirinkite tokius kainų rėžius su filtru. Tuomet galite pasinaudoti kitais filtrais, kad matytumėte, kuris skaitmeninis, infraraudonųjų spindulių (lazerinis) arba po pažastimi kišamas termometras turi šias funkcijas. Paspaudę ant prekės, galėsite dar daugiau sužinoti apie jos veikimo ypatumus, išskirtines funkcijas, privalumus. Šalia mygtuko „Į krepšelį“, pamatysite mygtuką, kuris skirtas pridėti prekes į palyginimo langą. Pastarasis yra skirtas tam, kad jums būtų daug paprasčiau matyti vieno termometro pranašumus prieš kitą. Tenka pripažinti, kad įrenginio dizainas – mažai svarbus. Didelę reikšmę turi tik ergonomiškumas – kaip patogu jį laikyti rankoje, kiek jis sveria ir taip toliau. Taip pat atkreipkite dėmesį, koks pristatymo laikas nurodomas. Apie jį informuoja šalia prekės nuotraukos esanti apvali piktograma.

Mūsų parduotuvėje yra ne tik medicininių termometrų. Čia, kitose kategorijose, rasite ir lauko bei patalpų (kambario) termometrus, yra ne vienas virtuvinis termometras bei panašūs įrenginiai. Jeigu norite juos pirkti pigiau internetu – būtinai prenumeruokite Bigbox naujienlaiškį, kad sužinotumėte apie tai, kada šioms prekėms taikoma akcija bei vyksta išpardavimai.