Informacija
Prekių katalogas

Žaidimų nameliai, palapinės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Žaidimų nameliai, palapinės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų ..., Smoby, RoGer, BESTWAY, Feber prekės. Žaidimų nameliai, palapinės kategorijoje kainos prasideda nuo 17,85 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 310. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Žaidimų nameliai ir palapinės

Jeigu norite, kad jūsų vaikai ir jų draugai galėtų saugiai, smagiai ir tikrai nuotaikingai praleisti lauke, jus turėtų dominti žaidimų nameliai. Šie lauko žaislai yra labai populiarūs visame pasaulyje. Jie užima įvairius, daugiausiai ikimokyklinio amžiaus vaikus, tačiau kai kada yra populiarūs ir tarp pradinukų, jeigu tik juose užtenka vietos. Bigbox internetinėje parduotuvėje yra Little Tikes, Smoby, Kidkraft ir CHICOS žaidimų nameliai bei palapinės puikiomis kainomis.

Toks pirkinys puikiai papildys lauko, sodo ir/ar kiemo erdvę. Tiek berniukams, tiek mergaitėms patiks vaikiškas namelis žaidimams. Vaikams bus malonu turėti tokią erdvę, kur jie galės žaisti patys vieni, su broliais, sesėmis, pusbroliais, pusseserėmis, draugais ar kaimynų vaikais. Vieni nameliai geriau tinka lauke, o kiti – patalpų viduje. Ypač žaidimui viduje tinka palapinės. Jos kompaktiškai įsitaiso į kambario kampą arba prie sienos, o taip pat gali būti statomos ir patalpos centre. Palapinėje vaikas gali jaustis it indėnas, stovyklautojas ar keliautojas, ieškantis nuotykių. Palapinės taip pat skiriasi pagal matmenis bei estetiką, tad pasirinkimo įvairovė tikrai yra.

Itin svarbu paminėti, kad prekių kataloge rasite labai daug skirtingų žaidimo namelių. Tarpusavyje jie skiriasi: dydžiu, dizainu, konstrukcijos ypatumais (pvz., vieni gali būti su čiuožykla), tema (piratai, sodas...). Jeigu svarstote tarp kelių variantų, Bigbox parduotuvė turi įrankius, leidžiančius palyginti prekes tarpusavyje. Spauskite mygtuką ir pridėkite reikiamus namelius bei palyginkite svarbiausias savybes per kelias akimirkas. Be to, kiekvienos prekės puslapyje yra ir detalios nuotraukos bei išsamus aprašymas, kuris nurodo svarbiausias žaidimų namelio savybes bei ypatumus. Pagal informaciją matysite, ar lauko žaidimų namelis yra medinis, plastikinis, ar pagamintas iš kitų medžiagų.

Šalia palapinių bei čiuožyklų dar rasite ir kitus, susijusius bei panašius žaislus ir priedus, kurie padės papildyti vaiko kambarį ar lauko erdvę žaidimams. Juk norisi, kad atžalos laiką leistų aktyviai bei smagiai. Todėl su palapine, žaidimų nameliu arba/ir papildomais priedais galėsite visiškai išlaisvinti jų fantaziją bei suteikti laisvės ir erdvės žaisti labai smagiai. Jeigu kyla klausimų dėl prekių savybių, pristatymo terminų, kainų ar kitų, susijusių dalykų, drąsiai juos užduokite telefonu arba elektroniniu paštu.

Priimame labai daug skirtingų mokėjimo būdų, o taip pat siūlome brangesnes prekes įsigyti ir išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas gali pasiūlyti lanksčias pirkimo sąlygas bei lizingo akcijas net iki 24 mėnesių laikotarpiui be pabrangimo. Prenumeruokite Bigbox naujienlaiškį, kad žinotumėte, kurios prekės dabar parduodamos pigiau, su akcija (t.y. kurių kaina yra sumažinta). Naujienlaiškio prenumeratoriai patys pirmieji sužino apie išskirtinius pasiūlymus ir gali dar greičiau, geriau bei paprasčiau įsigyti patikusias prekes internetu.