Informacija
Prekių katalogas

Dėlionės, puzzle

Viena iš populiariausių pramogų įvairaus amžiaus žmonėms, o taip pat ir vaikamsdėlionė puzzle. Tai yra vienas iš geriausių lavinamojo pobūdžio žaislų bei pramogų, kuri gali sukaustyti vaiko dėmesį, tobulinti jo arba jos erdvini mąstymą, padėti pažinti pasaulį bei įgyti svarbių žinių.

Vaikams skirtų dėlionių yra pačių įvairiausių, pradedant nuo kelių medinių kaladėlių, baigiant 1000, 2000, 3000 ar net iki 5000 detalių siekiančios, vyresniems vaikams bei net visai šeimai tinkančios dėlionės. Pasirinkus įsigyti didesnę ar net 3D tipo dėlionę, pramoga bus ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems, kurie gali prisijungti prie mažųjų ir kartu sudėti garsios vietovės panoramą arba surinkti ikoniškiausius pasaulio statinius 3D formatu.

Patiems mažiausiems skirtos lavinamosios medinės dėlionės dažniausiai turi gyvūnėlių arba kitus, paprastus paveiksliukus. Tokios kaladėlės skirtos vaikams vos nuo 1 metų (o kartais ir jaunesniems). Dėliodami paveikslėlius, vaikai gali susipažinti su gyvąja gamta, išmokti naujų žodžių, pažinti gyvūnėlius.

Per Bigbox patogu pirkti internetu. Kadangi vaikiškų dėlionių mūsų prekių kataloge yra tikrai nemažai ir dauguma jų – ganėtinai skirtingos, pirkėjams tikrai pravers patogūs filtrai bei prekių rūšiavimo įrankis. Kada jie praverčia? Ogi visada, kai norite greičiau rasti tinkamiausias dėliones arba bent jau apytiksliai žinote, koks pasirinkimas sudomintų labiausiai. Pavyzdžiui, naudodamiesi amžiaus filtru galite pasirinkti dėliones, kurios tinka vaikams nuo 2 metų, nuo 3 metų, nuo 4 metų, vyresniems ar net mėnesių amžiaus tikslumu, metukų dar neturintiems mažyliams.

Jeigu norite rasti maksimaliai lavinančią dėlionę internetu, galbūt patiks medinė mokomoji dėlionė? Europos, Didžiosios Britanijos ar Lietuvos žemėlapis padės susipažinti su svarbiausia geografine informacija ir galbūt pastūmės atžalą domėtis tuo dar labiau. Įvairios vaikiškos dėlionės gali būti skirstomos į logines, su nuotrauka, erdvines bei lavinamąsias. Daug pūzlių tipų reiškia, kad kartais pravartu pasinaudoti ir rūšiavimo įrankiu. Jis skirtas tiems atvejams, kuomet norite rasti konkrečią prekę arba turite aiškius kriterijus, pagal ką norite matyti, kad būtų išdėstytos didelės ir mažos vaikiškos dėlionės. Bigbox internetinė parduotuvė siūlo rūšiavimo galimybę pagal kainą arba pavadinimą.

Jeigu turite nusimatę apytikslį biudžetą, naudingiausias filtras – kaina. Nustatykite savo biudžeto rėžius ir pigiau arba net su akcija įsigykite geriausią pūzlę mažyliui ar jau ūgtelėjusiam vaikui. Prekes galite palyginti tarpusavyje, įsidėti į krepšelį arba net pridėti prie savo norų sąrašo. Prie kiekvienos dėlionės, viršuje, kairėje pusėje yra piktograma. Joje nurodomas numatomas pristatymo laikas. Paspaudus ant jums patikusios dėlionės, būsite nukreipti į individualų tos prekės puslapį, kur galėsite sužinoti įdomiausią informaciją bei prekės ypatumus.