Informacija
Prekių katalogas

Žaidimų pulteliai

Kitos žaidimų pultelių kategorijos: Žaidimų pulteliai telefonuiŽaidimų pulteliai PC

Žaidimų pulteliai

Norite labiau įtraukiančios žaidimo patirties? Įsigijote naują konsolę ir reikia antro ar dar vieno pultelio? Norite laidinį įrenginį pakeisti belaidžiu? Kad ir kokiam tikslui reikalingas žaidimų pultelis – Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti pačių kokybiškiausių XBOX, Playstation ir Nintendo žaidimų pultelių konsolėms, universalių Thrustmaster žaidimo vairų ir įrangos simuliatoriams, pultelių kompiuteriui bei universalių priedų šioms prekėms.

Pasirinkti pultelį savo konsolei yra labai paprasta. Paieškoje galite įvesti pvz., PS4 pultelis arba XBOX Series Wireless controller ir matysite tas prekes, kurios atitinka paieškos kriterijus. Visgi patogiau turėtų būti tiesiog pasinaudoti prekių filtravimo įrankiu, kuris yra kairėje ekrano pusėje. Pasirinkę jums reikalingos konsolės pavadinimą arba gamintoją (pvz., Sony, Nintendo, XBOX) galėsite iš karto matyti, kokius pultelius galite įsigyti.

Renkantis naują valdymo pultelį kompiuteriui arba konsolei, reikėtų atsižvelgti į tai ar norite belaidžio įrenginio ar jus tenkintų ir laidinis pultelis. Belaidis arba bevielis variantas beveik visais aspektais yra pranašesnis, nes suteikia daug daugiau laisvės žaidžiant ir beveik visiškai neapriboja patirties. Tuo tarpu laidinis pultelis turi ribotą laido ilgį, tad pernelyg toli nuo konsolės ar kompiuterio įsitaisyti nepavyks. Per laiką laidai ima susimazgyti, gali nudilti sujungimo vietos. Tačiau laidiniai pulteliai yra pigesni bei nereikia pirkti baterijų kaskart joms išsikrovus arba rūpintis brangių įkraunamų baterijų įsigijimu. Daugumą konsolių pultelių (ypač XBOX) su Bluetooth ryšiu galima prijungti ir prie asmeninio kompiuterio bei žaisti per jį.

Šioje kategorijoje taip pat rasite ir išskirtinius valdymo pultus savo Android išmaniam televizoriui/žaidimų konsolei arba net priedus ir pultelius savo mobiliam telefonui bei žaidimui su juo.

Turime ir nuotolinio valdymo pultų bei įrangos ir tikrų simuliatorių entuziastams. Ne paslaptis, kad tokio žanro žaidimus žaidžiantiems asmenims svarbiausia yra tikslumas bei valdymo realistiškumas. Dėl šios priežasties, pati geriausia įranga yra būtina, kad žaidimo patirtis būtų ne tik tiksli, bet ir maloni. Lenktynių simuliatorius mėgstantiems žaidėjams pasiūlysime įsigyti ne tik vairus bei pedalus, tačiau ir rėmus pačiai simuliatoriaus konstrukcijai. Daugybė specializuotos Thrustmaster įrangos, kuri tinka žaidžiant ne tik kartingų, GT serijos žiedines, ralio ar kito autosporto lenktynes, tačiau ir išskirtiniai vairai F1 žaidimui – tik dalis labai gausaus prekių asortimento.

Negana to, entuziastams turime pasiūlyti ir vairalazdes bei visą reikiamą įrangą skraidymo simuliatoriams. Pradėkite savo piloto karjerą namuose arba mėgaukitės skrydžiais virš įvairių pasaulio vietų .

Jeigu ieškote geriausio valdymo pulto – drąsiai naudokitės prekių filtravimo, rikiavimo įrankiais. Susiaurinę paiešką galėsite pradėti rinktis tiksliau. Labiausiai patikusius pultus pridėkite į prekių palyginimą, kad pamatytumėte svarbiausias technines detales bei palyginamuosius faktus tarp skirtingų produktų. Pamatysite ne tik, kuris pultelis kainuoja pigiau, bet ir tai, kuris iš jų gali būti laikomas kaip universalus ar turintis LED apšvietimą ir t.t.

Šalia daugybės valdymo pultelių, klientams dar siūlome įsigyti ir daugybę žaidimams skirtos kompiuterinės įrangos, pačių žaidimų, VR akinius, ausines, vairus ir kitų, naudingų prekių.