Prekių katalogas

Virtuvinės svarstyklės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Virtuvinės svarstyklės parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Salter, Jata, Adler, ViceVersa, Omega. Virtuvinės svarstyklės kainos prasideda nuo 7,99 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 120 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
7 59
Gamintojas
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Virtuvinės svarstyklės

 

Virtuvinės svarstyklės yra svarbus įrenginys kokybiškam maisto gaminimui. Jeigu virtuvėje praleidžiate nemažai laiko, jums tikrai pravers šis įrenginys, kadangi galėsite tiksliai išmatuoti proporcijas bei pagaminti skanesnį patiekalą, geriau laikytis recepto. Bigbox parduotuvėje siūlome patogiai internetu įsigyti Adler, Cecotec, Jata, Salter, ViceVersa ir daugybės kitų gamintojų buitines, virtuvines svarstyklės.

Kaip išsirinkti geriausią įrenginį? Tai padaryti padės patogūs ir intuityvūs Bigbox elektroninės parduotuvės prekių filtrai. Nors dauguma virtuvinių svarstyklių nėra brangios, tačiau jūs galite pasirinkti savo biudžetą, kad susiaurintumėte paiešką. Pirmieji kriterijai, pagal kuriuos galima rinktis – gamintojas bei kaina. Tuomet įmanoma pasirinkti maksimalų jų išlaikomą svorį. Ne visada reikia itin dideles galimybes turinčių svarstyklių. Jeigu nekepate didelių pyragų arba negaminate vaišių didelėms asmenų grupėms, ko gero užteks 2-3kg arba daugiausiai – 5kg virtuvinių svarstyklių. Daug labiau reikia dėmesį atkreipti į tai, kiek tikslios yra jūsų virtuvinės svarstyklės. Paspaudę ant prekės nuotraukos kataloge, būsite nukreipti į atskirą jos puslapį. Ten rasite visą svarbiausią techninę informaciją bei nurodytą ir matavimo paklaidą (dažniausiai – miligramų tikslumu). Kuo paklaida yra mažesnė, tuo geresnės yra svarstyklės. Galima tikrai sakyti, kad geriausios virtuvinės svarstyklės bus tos, kurios daro mažiausią matavimo paklaidą.

Beveik visos virtuvinės svarstyklės yra elektroninės. Mechaniniai įrenginiai nėra tokie tikslūs ir ne tokie patogūs naudoti. Ant beveik visų svarstyklių yra ir LCD ekranėlis, kuriame rodomi matavimo rezultatai. Naujos graminės mini arba didesnio dydžio virtuvinės svarstyklės taip pat turi skirtingus matavimo režimus ir funkcijas, kurios padeda nustatyti tiksliausią svorį. Beveik visos buitinės svarstyklės naudoja CR2032 (apvalius) arba AAA tipo elementus. Tiksli informacija nurodoma prekės instrukcijose bei jos puslapyje.

Jeigu aktualus ir dizainas, tai yra ir spalvų filtras, kad galėtumėte matyti tik tas svarstykles, kurios yra pvz., baltos, juodos ar sidabrinės ir t.t.

Patogu ir labai naudojimą palengvina tai, jeigu rankinės ar pakabinamos virtuvinės svarstyklės dar yra ir išmaniosios. Išmanumas yra galimybė susieti svarstykles su programėle ir matyti parametrus, rodmenis ir sekti matavimų istoriją ir per išmanųjį įrenginį. Papildoma integracija taip pat leidžia gauti dar didesnę naudą iš šio įrenginio ir gauti įvairias įžvalgas ar net receptus.

Jeigu jums reikalingos kokybiškos buitinės svarstyklės virtuvei ir norite jas pirkti pigiau nei įprastai, pvz., su akcija – tuomet drąsiai rinkitės Bigbox naujienlaiškio prenumeratą. Laiškais informuojame prenumeratorius apie išpardavimus, nuolaidas ir ypatingus pasiūlymus, tad jie būna pirmieji, kurie sužino apie tai, kada buitinės prekės parduodamos mažesne kaina.