Informacija
Prekių katalogas

Paspirtukai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Paspirtukai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Rideoo, Flyby, Slamm-scooters, Razor, SOKE prekės. Paspirtukai kategorijoje kainos prasideda nuo 27,13 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 119. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Paspirtukai

Domina triukiniai paspirtukai laisvalaikiui arba elektrinis paspirtukas suaugusiems? Bigbox parduotuvėje internetu galite rasti pačių įvairiausių paspirtukų bene geriausiomis kainomis. Raskite naują kasdienį transportą į darbą ar judėjimo priemonę mieste, arba nebegaiškite laiko ieškodami geriausios dovanos vaikams.

Internetinėje parduotuvėje yra patogi prekių filtravimo ir rūšiavimo sistema. Intuityvūs bei lengvai suprantami filtrai leis labai greitai susiaurinti paiešką nuo kelių dešimčių ar kelių šimtų prekių iki vos keleto, jums tinkamiausių vienetų. Jums tereikia pasirinkti, koks paspirtukas labiausiai domina ir vos per kelias akimirkas sąraše bus rodomi tik tie vaikiški mini arba dideli paspirtukai suaugusiems, kurie atitiks poreikius.

Renkantis paspirtuką labai svarbu nuspręsti, kokios prekės ieškote. Pirmiausiai galima išskirti vaikiškus bei suaugusiųjų dviračius, kurie dar skirstomi į elektrinius bei įprastus. Kaip ir išduoda patys kategorijų pavadinimai, elektriniai paspirtukai yra savaeigiai. Vienu įkrovimu jie gali nuvažiuoti nuo ~10km iki net ~60km. Dėl to tai yra beveik idealus pirkinys tiems, kurie gyvena mieste ir neturi vykti toli į darbą arba tiesiog pavargo nuo spūsčių keliuose. Paspirtukai, kurie varomi elektra, dažnai turi gana galingus elektrinius motorus, todėl nesunkiai išvysto 20+km/h greitį. Jeigu jūsų lyginami paspirtukai „ant popieriaus“ atrodo labai panašūs, privalumą teikite tam modeliui, kuris yra sulankstomas, nes toks modelis paprasčiausiai bus lengviau eksploatuojamas ir gabenamas iš vienos vietos į kitą.

Triukiniai arba triukų hop paspirtukai yra geriausi važiavimui ant rampų. Kadangi vis daugėja tokių rampų  įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, natūralu, kad triukų paspirtuko populiarumas labai auga. Jais važinėtis mėgsta ir mergaitės, ir berniukai. Pastarieji paspirtukai paprastai pasižymi itin lengva konstrukcija bei lengvai besisukančiu vairu. Didesnius paspirtukus turėtų naudoti vaikai nuo 8 metų amžiaus. Mažesniems nereikėtų nusiminti, nes Bigbox kataloge yra ir nemažai paspirtukų, kurie tinka mažyliams vos nuo 2 metų amžiaus.

Sudomino keli variantai? Sunku pasirinkti? Tuomet padės patogus prekių palyginimo įrankis. Patikusius paspirtukus galite pridėti į palyginimą ir pamatyti, kokie jų panašumai bei skirtumai. Tai ypač padeda tiems žmonėms, kurie paspirtukus perka pirmą kartą arba ieško dovanos – micro paspirtuko vaikui, arba galvoja, kuris elektrinis modelis bus geriausias? Palyginimo laukeliuose greitai matysite svarbiausias visų prekių savybes bei lengvai įžvelgsite skirtumus tarp vieno ar kito varianto.

Kaip pirkti dar pigiau? Jeigu prenumeruosite Bigbox naujienlaiškį, būsite pirmieji, kurie sužinos apie prekių kategorijas, kurioms taikoma akcija. Negana to, brangesniems elektriniams paspirtukams, mūsų partneriai SB Lizingas dažnai taiko akciją, kuri leidžia įsigyti laisvalaikio transportą bei daugumą kitų prekių mūsų parduotuvėje išsimokėtinai be pabrangimo. Tai – puikus sandoris kone bet kuriam paspirtukui su pripučiamais dideliais ratais ar triukiniam paspirtukui.