Prekių katalogas

Stiprintuvai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Stiprintuvai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Muse, Sony. Stiprintuvai kainos prasideda nuo 0,00 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 2 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
182 746
Gamintojas
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 2 prekių, o jų kainos prasideda nuo 0 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Stiprintuvai

Gerai garso sistemai reikalingas ir stiprintuvas. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome įsigyti Muse, Sonos, Sony, SteelSeries ir kitų gamintojų audio stiprintuvus patraukliomis sąlygomis. Brangesnę techniką visada galima įsigyti ir išsimokėtinai, pasinaudojus išskirtiniais mūsų partnerių SB Lizingas pasiūlymais pirkti lizingu be pabrangimo. Negana to, prekes galite palyginti tarpusavyje tam, kad internetu greičiau rastumėte, kuris garso stiprintuvas geriausiai tiks jūsų dabartinėms ar naujoms kolonėlėms bei namams, studijai ar renginių vietai.

Kuomet renkatės stiprintuvą, pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į jo galingumą. Tarkime, jūsų kolonėlės turi šiuos parametrus: 9 omai impedanso, 500W galingumo programinis nustatymas. Tai reiškia, kad jums reikėtų 1000W galingumo stiprintuvo, kuris gali tokią srovę paleisti per 8 omų impedansą. Šią informaciją lengvai rasite paspaudę ant prekės bei suradę jos techninių specifikacijų lentelę. Dėl galingumo, visuomet reikėtų rinktis šiek tiek perteklinės galios turintį įrenginį. Taip galėsite išvengti garso iškraipymų ar kokybės suprastėjimo tam tikruose diapazonuose. Jeigu jau rinksitės pigesnį ir mažiau galingą (pvz., 300W galingumo stiprintuvą su 200W galingumo kolonėlėmis), būkite labai atidūs naudodami ir neperspauskite, kad įrenginys nesugestų.

Jeigu planuojate jungti keletą skirtingų kolonėlių į vieną garso sistemą, būtų gerai, kad jos būtų iš vieno komplekto. Kitu atveju, būkite užtikrinti, kad garso sistemos įrenginių įmpedansas yra vienodas (paralelinėje grandinėje).

Kai renkatės stiprintuvą, žinokite, kad pernelyg galingas įrenginys gali perkopti kolonėlių galimybių ribą. Kuomet pradedate girdėti trikdžius, tenka sumažinti garsą, todėl nepavyksta pilnai išnaudoti garso sistemos potencialo. Tačiau per mažai galingas stereo stiprintuvas taip pat yra negeras, nes su juo kyla dar didesnė rizika sugadinti kolonėles, kadangi neužtenka galios palaikyti jų veikimą optimaliose ribose.

Daug kas aklai renkasi garso sistemą ir stiprintuvus tik pagal galią. Nors kuo daugiau vatų, tuo didesnę momentinę galią išvysto aparatūra, tačiau svarbiau ne momentinis impulsas, o ilgalaikis, maksimalios apdorojamos energijos vidurkis. Pvz., kolonėlės gali būti 200W galios, bet įprastai gros tik maždaug 100W stiprumu ir panašiai. Garsumui didesnę įtaką daro garso sistemos jautrumas. Nors galia gali būti vienoda, tam tikros kolonėlės su stiprintuvu gros garsiau nei kitos.

Taigi, jeigu jus domina nauji, įprasto dydžio, mini, laidiniai arba bevieliai Bluetooth, WiFi bei kitų tipų stiprintuvai – drąsiai naršykite po Bigbox prekių katalogą. Norime visiems klientams priminti, kad galima prekes palyginti tarpusavyje bei prenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Pastarasis yra geriausias informacijos šaltinis, skirtas tiems, kurie nori pirkti pigiau. Prenumeratoriai pirmi sužino, kam taikoma akcija ir kada garso technika parduodama pigiau.