Informacija
Prekių katalogas

Kokteilinės

Kitos kokteilinių kategorijos: Nešiojamos kokteilinės

Kokteilinės

Kokteilinė – kiekvienos šeimininkės arba apie sveikesnę mitybą galvojančio žmogaus svajonė. Šis įrenginys, nors yra universalus, tačiau kokteilinės, ne paslaptis, kad dažniausiai naudojamos vaisinių glotnučių ir sveikuoliškų kokteilių gamyboje. Į jas pakanka sudėti reikiamus ingredientus ir per ganėtinai trumpą laiką, trintuvai kokteilinės viską paverčia skysta, tiršta mase, kurią galima valgyti, gerti ir mėgautis kiekviena akimirka. Bigbox parduotuvėje galite rasti ir įsigyti Adler, Blendtec, Bosch, BRAUN, Camry, Cecotec, Caso, Gorenje, Philips, Tefal bei kitų gamintojų kokteilines. Rodomus rezultatus taip pat galite siaurinti pagal galingumą, medžiagą, iš kurios pagamintas indas, ledukų smulkinimo funkciją, indo (talpos) talpą, spalvą ir keletą kitų.

Kaip pasirinkti geriausią kokteilinę internetu ir kokią pirkti būtent jums?

  • Dydis – tikrai nereikia pirkti per didelės kokteilinės, nors ir per maža nėra labai patogu. Paprastai kokteilinių dydis matuojamas pagal indo talpą (3–14 puodelių). Pasirinkite bent jau tam tikrą diapazoną, kad galėtumėte geriau išnaudoti veikimą. Paprastai patariama pirkti arba vienkartiniam bei 1–2 asmenims tinkantį įrenginį arba dairytis į kokteilines, kurios turi pakankamą talpą didelei grupei žmonių.
  • Galia ir greitis – galinga kokteilinė visuomet yra pliusas, jeigu įmanoma tą galią reguliuoti. Įprastai sakoma, kad 500W galios pakanka įprastam blenderiavimui, tačiau 1000W galingumo kokteilinė tikrai patenkins visus poreikius. Na, o kuomet žiūrite į greičius, reikėtų ieškoti aukso viduriuko tarp 3 ir 10 greičių. Jeigu jų – mažiau nei 3, tuomet jums truks kontrolės, o, jei daugiau – bereikalingas galvosūkis.
  • Papildomi priedai – jeigu jau naudositės kokteiline smulkintuvu, tuomet turite žinoti, kokius priedus galite gauti. Tarp tokių priedų, kuriuos turi kokteilinės plaktuvai, yra – puodeliai, mūsų jau minėti indai, kavos maltuvė ir kiti.
  • Optimalus biudžetas – kaina yra vienas iš svarbiausių kriterijų, darančių įtaką pirkėjų pasirinkimui. Labai patogu, kad Bigbox prekių kataloge paiešką galite ne tik susiaurinti pagal tai, kiek kokteilinė smulkintuvas kainuoja, bet ir rūšiuoti rodomas prekes pagal jų kainą.

Pirkti smulkią buitinę techniką ir ypač maisto paruošimo bei smulkinimo techniką internetu yra labai patogu. Jeigu įrangą išsirinkote per Bigbox, tuomet galėsite matyti numatomą pristatymo laiką, aiškiai išdėstytą techninę informaciją bei galėsite palyginti prekes tarpusavyje, kad žinotumėte, kas siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. Prie kiekvienos prekės matysite ir tai, kokie kitų pirkėjų atsiliepimai. Jeigu kiti Bigbox klientai įsigijo šią kokteilinę ir ja pasinaudojo – galėsite matyti, kokius privalumus ir/ar trūkumus jie pastebi. Verta paminėti, kad pigiau arba dažniau su akcija perka tie klientai, kurie prenumeruoja Bigbox naujienlaiškį. Jis informuoja apie sumažintas kainas, išpardavimus, nuolaidas.