Informacija
Prekių katalogas

Sumuštinių keptuvės, vaflinės ir blyninės

Šioje prekių kategorijoje rasite karštų vaflių keptuves (vaflines), sumuštinių keptuves ir blynines. Kiekvienuose namuose toks pirkinys yra labai naudingas, kadangi leidžia pasigaminti skanius pusryčius, pietus ar net desertą vakarui. Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti Adler, Beper, Camry, Cecotec, Cloer, ETA, Tefal ir daugybės kitų gamintojų keptuves.

Kaip išsirinkti geriausią keptuvę, kuri gamina sumuštinius? Pirmasis aspektas yra dydis. Jeigu pirksite per mažą, tokia keptuvė gali nepatenkinti šeimos arba didesnės asmenų grupės poreikio. Na, o per didelė keptuvė tiesiog bus ne visiškai naudingas pirkinys, nes neišnaudosite jos potencialo, o lėšas būtumėte galėję sutaupyti sumuštinių ingredientams. Labai svarbi keptuvės paviršiaus danga. Teflonas – paprasta naudoti ir lengva valyti. Na, o keptuvė su keramine danga dar suteiks ir geriausią skonį. Mažas akcentas, į kurį svarbu atkreipti dėmesį – atidarymo mechanizmas bei rankenėlė. Plieninė arba metalinė sumuštinių keptuvės rankenėlė bus geresnis pasirinkimas už plastikinę, nes yra tvirtesnė.

Kuri vaflinė bus geriausia? Visų pirma – pasirinkite tinkamą formą. Belgiškų vaflių, burbulinė, dviguba ir daugybės kitų skirtingų tipų vaflinės yra prekių kataloge. Tai - asmeninė preferencija. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kiek vaflių galima kepti vienu metu. Kuo daugiau asmenų reikia pamaitinti, tuo didesnės vaflinės reikia. Valymo ir priežiūros lengvumas taip pat svarbus. Tefloninis arba keraminis paviršiai – bene lengviausiai prižiūrimi. Taip pat norisi, kad elektrinė vaflinė įkaistų kuo greičiau ir kuo greičiau iškeptų gardėsius, tad svarbus ir galingumas. Valdymo paprastumas, švieselės bei garsiniai indikatoriai taip pat palengvina naudojimą. Paskutiniai du kriterijai, į kuriuos rekomenduojame atsižvelgti – neprideganti paviršiaus danga bei laikymo paprastumas. Ergonomiškas dizainas leidžia paprastai ir kompaktiškai sutalpinti keptuves beveik bet kurioje lentynoje.

Bene dažniausiai Lietuvoje naudojamos širdelių formos blyninės. Šios blyninės gamina čirvinius blynus, kurie yra gana lengvai gaminamas, daugelio mėgstamas patiekalas.

Mūsų prekių asortimente rasite ne tik įprastas, tačiau ir universalias – 3in1 keptuves, kurios skirtos ne tik sumuštinių, bet ir vaflių ar blynų keptuvėms. Nepriklausomai nuo to, kuris grilis bei/ar keptuvės jus domina, paspauskite ant prekės ir atsidursite individualiame jos puslapyje, kur rasite svarbiausią informaciją iš techninės pusės. Pasinaudoję prekių palyginimo įrankiu labai lengvai rasite tą variantą, kuris, iš visų, labiausiai atitiks poreikius.

Jeigu norite keptuves, blynines ar vaflines bei bet kurias kitas prekes iš Bigbox internetinės parduotuvės pirkti pigiau – sumažinta kaina, nedvejokite prenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Tada būsite patys pirmieji, kurie sužinos apie prekes su akcija, išpardavimus, gausite specialius nuolaidų kodus bei kitą, aktualią informaciją, padėsiančią įsigyti pigiau ir paprasčiau!