Informacija
Prekių katalogas

Mikseriai (plakikliai)

Kitos plakiklių (mikserių) kategorijos: Rankiniai mikseriaiDaugiafunkciniai mikseriaiElektriniai mikseriaiTešlos maišytuvai

Plakikliai mikseriai

Kiekvienoje virtuvėje pravers plakikliai (mikseriai). Nesvarbu ar mėgstate gaminti pieno kokteilius, eksperimentuoti su receptais arba ruošti įvairius kitus skanėstus – tiek rankinis, tiek elektrinis blenderis plakiklis yra naudingas pirkinys, kuris atsiperka beveik kiekvienuose namuose.

Mūsų parduotuvėje rasite: AEG, Bosch, BRAUN, Camry, Cecotec, Gorenje, Philips, Tefal ir daugybės kitų gamintojų plakiklius, kuriuos galėsite rinktis pagal tokius kriterijus, kaip: kaina, galingumas (W), medžiaga, iš kurios pagamintas korpusas, ar yra turbo režimas, spalva bei pavadinimas. Kaip pasirinkti geriausią plakiklį?

Visų pirma – reikėtų žinoti, koks plakiklis yra reikalingas. Pvz., putų plaktuvai idealiai tinka tiems, kurie turi rankinį kavinuką arba mėgsta gaminti pieno kokteilius. Na, o štai galingas planetarinis arba pastatomas plaktuvas jau labiau tiks tiems, kuriems dažnai kyla poreikis susiplakti pvz., sveikuolišką kokteilį, tyreles kūdikiams, kitus sveikuoliškus arba desertinius patiekalus bei/ar mišinius.

Bene geriausias pasirinkimas visuomet yra daugiafunkcinis plakiklis mikseris. Nors ne paslaptis, kad daugiafunkciniai įrenginiai gali kainuoti kiek brangiau ir būti šiek tiek mažiau ergonomiški dėl savo dydžio (jie nebus mini), tačiau funkcionalumo gausa ir įvairovė daugiau nei kompensuoja šiuos aspektus. Daug kas plakiklio ieško dėl patogesnio kokteilių gaminimo. Vertėtų nepamiršti ir to, kad kokteilių gaminime viskas priklauso ne tik nuo to, kokio galingumo yra mikseris, bet ir nuo ingredientų kokybės (pvz., grietinėlės kavos gėrimams, sirupų kitiems kokteiliams).

Kai kurie plakikliai parduodami su dubeniu. Toks įrenginys yra dar labiau praktiškas ir universalus, nes išsprendžia didelį galvosūkį savininkams. Užuot atskirai pirkus dubenį arba kitą indą, kur būtų galima viską supilti, jis jau būna komplekte. Bet kuris virtuvinis mikseris galėtų taip pat turėti ir įvairius antgalius, kuriuos būtų galima naudoti skirtingų produktų plakimui. Pvz., vieni geriau tinka kiaušinių plakimui, o kiti – pieno putai ar tirštai tyrei.

Prie kiekvienos prekės rasite ir piktogramą, kurioje nurodomas numatomas pristatymo laikas. Ši informacija leidžia geriau planuoti pirkimus internetu.

Prenumeruokite naujienlaiškį ir dažniau pirkite pigiau bei su akcija. Prenumeratoriai yra pirmieji, kurie sužino apie išpardavimus, o į savo elektroninio pašto dėžutes taip pat gauna nuolaidų kodus, o kartais ir dovanas. Brangesnius blenderius galima įsigyti ir išsimokėtinai, pasinaudojus mūsų partnerių SB Lizingas pasiūlymais. Susikūrus paskyrą, prekes galėsite pridėti į savo norų sąrašą ir prie jų sugrįžti vėliau, kuomet bus tinkamas metas pirkti. Taip iš jūsų akiračio nepasimes nė vienas plakiklis (mikseris), kita virtuvės technika. Jeigu atsakymo į kilusius klausimus nepavyko rasti prie prekės informacijos, juos galite užduoti mūsų pagalbos skyriui telefonu, elektroniniu paštu arba socialiniuose tinkluose.