Informacija
Prekių katalogas

Kavamalės

Namuose, kuriuose be kavos puodelio nepraeina nė viena diena arba darbo vietose, kur kava mėgaujamasi kreipiant didelį dėmesį į kokybę – reikia kavamalės. Bigbox klientai gali rinktis iš Bosch, Delonghi, Cecotec, Blaupunkt, Adler, Beper, ETA ir daugybės kitų gamintojų kavamalių internetu.

Kavamales ir visas kitas prekes, esančias kataloge galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal kainą ar pavadinimą, o taip pat ir palyginti tarpusavyje. Prekių sąraše yra ne viena rankinė kavamalė su girnomis, elektrinė girninė arba kitokio, modernaus tipo kavamalė.

Kodėl apskritai verta pirkti kavamalę? Įsigiję ją, garantuotai galėsite būti užtikrinti dėl to, kokios kokybės gėrimą geriate ir nebereiks likti nepatenkintiems kavinių ar jau maltos kavos kokybe, kadangi gersite šviežią ir tikrai maksimalius standartus atitinkantį gėrimą. Pigesni ir dažniau sutinkami yra kavos malimo įrenginiai, kurie yra rankiniai ir turi ašmenis. Jie yra malonūs naudoti ir pasižymi puikia kaina, tačiau rezultatas, kurį gausite – ne visada vienodas. Naudojant jį per ilgai, kyla rizika pakenkti pupelių skoniui. Tačiau, jeigu mėgstate kažkokią unikalią kavos rūšį, pvz., su prieskoniais arba ypatingo kartumo ir/ar rūgštumo, gali būti, kad gaunamo rezultato kokybė (jeigu esate įgudę naudotis rankiniu modeliu) – nė kiek nesiskirs.

Jeigu jums svarbu ne tik pirkti pigiau, bet visuomet gauti skaniausią įmanomą gėrimą, rinkitės kavamales su girnomis. Girnos suvienodina malimo procesą, todėl galutinis rezultatas yra vienodo dydžio kavos dalelės ir dėl to skonis yra tolygesnis, tikresnis, kokybiškesnis.

Kokią kavamalę pirkti jums? Susiaurinus paiešką pagal kriterijus, kuriuos esate išsikėlę, neturėtų būti sudėtinga rasti geriausiai tinkantį įrenginį kataloge. Galbūt kažkuriai prekei taikoma akcija, o gal kažkuri kavamalė – visiškai nauja prekių kataloge? Kad ir kuris variantas tai bebūtų, tikimės, kad jums pavyks rasti geriausią variantą Bigbox internetinėje parduotuvėje. Prie kiekvienos prekės rasite ir numatomą pristatymo laiką, jos technines specifikacijas bei unikalias savybes ar kitą medžiagą, kuri galėtų būti naudinga vartotojui.

Jeigu susikuriate paskyrą Bigbox platformoje ir norite įsigyti kavos aparatų ir jų priedų, tuomet apsimoka ir prenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Prenumeratoriai yra pirmieji, kurie gauna informaciją apie išpardavimus, nuolaidas, akcijas ir naujas prekes. Taip galite geriau planuoti pirkimus bei tai, ko reikia, įsigyti daug geresnėmis sąlygomis nei įprastai. Patogu ir tai, kad tarpusavyje galite lyginti daugybę skirtingų kavamalių. Taip matysite ne tik tuos modelius, kurie yra geriausi savo klasėje, bet taip pat galėsite palyginti ir kelis skirtingų kategorijų įrenginius, kad matytumėte ar verta mokėti papildomai ir ar papildomos išlaidos suteiks papildomos naudos.