Informacija
Prekių katalogas

Tinkleliai nuo uodų

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Tinkleliai nuo uodų kategorijoje parduodamos garsių gamintojų prekės. Tinkleliai nuo uodų kategorijoje kainos prasideda nuo 0,00 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 0. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Tinkleliai nuo uodų

Ko gero visiems mums labiau patiktų šiltasis metų laikas, jeigu jo metu neerzintų uodai ir kiti vabzdžiai. Juos traukia ne tik galimybė įkąsti žmogui, tačiau ir šviesa. Dėl to labai apsiriboja komfortas, sunku prasiverti langus vasaros vakarais arba reikia itin saugotis nuo minėtų parazitų.

Šią problemą labai sumažina ant lango, durų ar kitos erdvės sumontuotas tinklelis nuo uodų. Tai yra labai smulkaus rašto ir audimo tinklas, pro kurį praeina ir į patalpą patenka gaivus oras, tačiau vabzdžiams tie tarpeliai yra per maži ir jie ten įstringa. Durims arba langams skirti tinkleliai nuo uodų gerokai padidina komfortą šiltuoju metų laiku ir leidžia labiau mėgautis pramogomis bet kuriuo metu. 

Tinklelių nuo uodų tipai

Įprastai išskiriami tinkleliai nuo uodų durims ir langams. Savaime suprantama, kad vienas tipas yra labiau pritaikytas langų proporcijoms, o kitas – durų. Durų matmenys dažniausiai būna: didesnis aukštis nei plotis, montavimas per visą aukštį arba tik dalį jo, ganėtinai standartizuoti matmenys.

Na, o štai langų tinkleliai gali būti labai įvairių matmenų, kadangi ir langai vienoje namo vietoje gali būti didesni, o kitoje – mažesni. 

Be abejonės, kone visi pirkėjai gan lengvai įžvelgs dizaino skirtumus tarp tinklelių nuo uodų. Vieni iš karto išsiskirs ryškiomis spalvomis ar unikaliais raštais, o kiti, priešingai, sukurs raminantį jaukumo įspūdį. Pasirinkti galite visiškai vien tik pagal savo norus ar lūkesčius.

Prieš pirkdami būtinai išmatuokite savo langų, balkono durų ar bet kurių kitų, aktualių angų matmenis. Pasinaudoję matmenų filtru lengviau rasite, kurie produktai jums yra tinkami. Pačių prekių puslapiuose galėsite rasti nemažai informacijos apie tai, kokiomis savybėmis pasižymi jums patinkanti ar aktuali prekė. Kad ir koks teleskopinis, magnetinis, plisuotas ar kitokių savybių tinklelis atrodo tinkamas, įsigykite jį pačiomis patraukliausiomis sąlygomis iš Bigbox parduotuvės internetu

Kodėl verta pirkti Bigbox elektroninėje parduotuvėje?

Patrauklios kainos, ypač su akcija atsirandanti galimybė pirkti pigiau, gausus prekių asortimentas, aukštos kokybės nuotraukos bei detalūs jų aprašymai, saugus ir patogus atsiskaitymas bei lanksčios galimybės rinktis pristatymą – keletas svarbiausių iš daugelio skirtingų akcentų, dėl ko verta pirkti Bigbox elektroninėje parduotuvėje.

Taigi, nedvejokite apsidairyti ir nesunkiai turėtumėte rasti tuos tinklelius nuo uodų savo plastikiniams arba mediniams (langams su rėmu), stoglangiams su aliuminio rėmu ar durims bei angoms ir juos įsigyti internetu. Į jūsų klausimus atsakyti visada pasiruošę mūsų klientų aptarnavimo specialistai, kurie jūsų žinučių ar skambučių laukia el. paštu bei telefonu atitinkamai!