Informacija
Prekių katalogas

Vyno lentynos

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Vyno lentynos kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Hanah Home prekės. Vyno lentynos kategorijoje kainos prasideda nuo 59,53 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 19. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 19 prekių, o jų kainos prasideda nuo 59.53 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Vyno lentynos

Vyno ar kitų putojančių gėrimų gurmanams verta investuoti į vyno lentynas ir/ar laikiklius. Bigbox elektroninėje parduotuvėje rasite daugybę interjero detalių ir namų dekoracijų, tarp kurių pateks ir ne viena vyno lentyna bei butelių laikikliai. Pasirinkimą palengvinti turėtų ir patogiai išdėstyti paieškos įrankiai.

Prekių filtrai leis greičiau siaurinti rodomų rezultatų sąrašą pagal jūsų pasirinktus ir aktualiausius kriterijus. Prekių palyginimas leidžia jums greitai palyginti ne dvi, o daugiau lentynų tarpusavyje ir pamatyti, kuri iš jų turi jums reikiamas savybes ir galbūt išsiskiria iš kitų. Na, o rūšiavimo įrankis leidžia sutrumpinti laiką, kurio reikia ieškant lentynos, kadangi rasite geriausią prekę greičiau.

Pirkti iš Bigbox apsimoka, kadangi jūs patys galite pasirinkti geriausią laiką pirkti – nėra jokių eilių ar laiko gaišimo ieškant parkavimo vietos. Vos pora mygtukų paspaudimų ir jums patikusi vyno lentyna bus išsiųsta nurodytu adresu arba į siuntų terminalą (jeigu tai įmanoma). Be to, tapusius naujienlaiškio prenumeratoriais pačius pirmuosius informuojame apie tai, kada vyksta akcija, išpardavimas ar taikomos ypatingos nuolaidos šioms bei kitoms prekėms. 

Kokios svarbiausios savybės renkantis vyno lentynas?

Kadangi Bigbox prekių kataloge vyno butelių laikymo lentynų pasirinkimas yra labai platus, pasidalinsime patarimais, kaip rasti geriausią variantą sau.

Bet kuriai lentynai svarbiausia savybė yra talpa arba dydis. Kiek daug butelių jums reikia sutalpinti? Dažniausiai lentynos yra gaminamos taip, kad talpintų fiksuotą skaičių butelių – nuo 4 iki 120 ar net daugiau. Pagal tai, kiek vyno, šampano ar kitų gėrimų, kuriuos norite taip laikyti, butelių turite ar planuojate turėti, rinkitės ir lentyną. 

Vėliau pagalvokite ir apie laikikliui arba lentynai skirtą erdvę bei pačio sprendimo tipą. Pastatoma vyno butelių lentyna yra, ko gero paprasčiausias sprendimas. Tačiau ji užims vietos ir ant grindų, ir vertikalioje erdvėje. Taupant erdvę, lengviau gali būti prie sienos tvirtinti vyno butelių laikiklius. 

Kiekvienas pirkėjas turi subjektyvius lūkesčius dėl lentynos estetikos ir dizaino, todėl mes siūlome gausų produktų asortimentą, iš kurio internetu pasirinkti turėtų pavykti visiems. Aukštos kokybės nuotraukos arba vizualizacijos prekių puslapiuose padės pamatyti, kaip pasirinkta prekė galėtų atrodyti jūsų interjere. 

Kaip įsigyti vyno lentyną internetu?

Pirkti vyno lentynas internetu – paprasta. Pasirinktą prekę įsidėkite į krepšelį. Tuomet pereikite prie užsakymo formos ir duomenų užpildymo. Bigbox priima įvairius mokėjimo būdus, todėl atsiskaityti už prekes turėtų būti paprasta. Be to, galite patys pasirinkti patogiausią pristatymo būdą iš visų prieinamų. 

Tam, kad pirkimo procesas būtų lengvesnis, prie prekės informacijos nurodoma ne tik kaina ar techninė informacija, tačiau ir numatomas pristatymo laikas. Tai – padeda planuoti.