Prekių katalogas

Mediniai lauko baldai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Mediniai lauko baldai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip ..., 4IQ, Nature, Nils Camp, Insportline. Mediniai lauko baldai kainos prasideda nuo 17,68 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 9320 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
17 2374
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Baldo tipas
daugiau mažiau
Baldo ilgis, cm
34 102
Baldo plotis, cm
34 102
Baldo aukštis, cm
20 102
Baldo skersmuo, cm
80 80
Sėdimų vietų skaičius
daugiau mažiau
Baldo medžiaga
daugiau mažiau
Baldo spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Mediniai lauko baldai internetu

Pakeiskite ir patobulinkite, kaip atrodo jūsų lauko erdvė šalia namų ar sodybos. Su kokybiškais, mediniais lauko baldais iš Bigbox elektroninės parduotuvės galite ne tik sukurti jaukią erdvę sau ar draugams, tačiau ir išpildyti visą projekto viziją, realizuoti svajonę. Tarp prekių asortimento yra: baldų komplektai, kėdės, stalai, suolai, gultai, o taip pat ir hamakai, sūpynės ar net skėčiai bei priedai.

Pasinaudokite patogiais prekių filtrais ir rūšiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote iš gausaus prekių asortimento internetu.

Mediniai lauko baldai – elegancija ir puiki kokybė

Mediniai lauko baldai visada pasižymi elegantiškumu, jaukumu ir puikiai tinka erdvei lauke – gamtos apsuptyje. Jeigu iš kitų medžiagų pagamintus baldus dažnai reikia įvairiais būdais įkomponuoti, ieškoti logiškų ir kūrybiškų dizaino sprendimų, su mediniais lauko ar sodo baldais viskas daug paprasčiau. Pasirinkus Nature, 4IQ, Nils Camp, Multistore ar kitų gamintojų medinius baldus gausite ne tik elegantišką baldą, bet ir aukštos kokybės produktą, kuris puikiai atrodys ir ilgai tarnaus.

Mediniai baldai dažnai pasižymi labai puikiu kainos ir kokybės santykių. Jie yra tvirtesni už pintus baldus, todėl nereikia būti tokiems atsargiems juos naudojant. Be to, esama daugybė skirtingų kolekcijų, dizainų ir sprendimų, todėl kiekvienas vartotojas ir pirkėjas gali lengvai tikėtis surasti būtent tai, ko ieškojo ar apie ką svajojo.

Per Bigbox labai patogu įsigyti ne tik pavienius baldus, tačiau ir jų komplektus bei rinkinius. Įsigykite krėslus, stalus, suoliukus ar ištisus derinius tam, kad maksimaliai užpildytumėte lauko ar sodo erdvę.

Bigbox – platus lauko baldų iš medžio asortimentas

Renkantis nebūtinai medinius, bet apskritai bet kokius lauko baldus internetu, labai svarbus pasidaro asortimentas ir jo gausa. Bigbox parduotuvėje unikalių baldų laukui ir jų komplektų tikrai netrūksta. Tačiau tuomet svarbu rasti būdą, kaip greitai ir patogiai išsirinkti būtent tai, kas jums (pa)tinka labiausiai. Kaip tai padaryti Bigbox parduotuvėje?

Visų pirma, jūsų patogumui veikia prekių filtrai. Jais pasinaudoję galite susiaurinti rodomų rezultatų sąrašą ne tik pagal baldo tipą, bet ir matmenis ar kitus kriterijus. Taip lengviau atskiriami pvz., klasikiniai ir modernūs arba dideli ir maži sodo bei lauko baldai. Antra – rūšiavimo/rikiavimo įrankis, kuris leidžia greitai rasti tinkamiausius pasirinkimus iš filtrų pagalba jau susiaurinto asortimento. Na ir trečias pagalbinis įrankis – palyginimas. Tarpusavyje galite palyginti net kelis skirtingus lauko baldus ir tarp jų rasti: mažiausius, didžiausius, turinčius kitas išskirtines savybes.

Specialiai „akcija“ paženklintas prekes galite įsigyti pigiau nei įprastai, sumažinta kaina. Apie akcijas, išpardavimus, nuolaidas ir ypatingus pasiūlymus lauko baldams sužinosite pirmieji, jeigu prenumeruosite Bigbox naujienlaiškį. Nemažą dalį lauko baldų iš medžio taip pat galite įsigyti ir išsimokėtinai!