Prekių katalogas

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
16 487
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Baldo tipas
daugiau mažiau
Baldo ilgis, cm
47 180
Baldo plotis, cm
41 80
Baldo aukštis, cm
45 74
Baldo skersmuo, cm
60 73
Baldo medžiaga
daugiau mažiau
Baldo spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Lauko stalai internetu

Bigbox internetinėje parduotuvėje galite rasti daug skirtingų dydžių, formų ir tipų lauko stalų savo namams, sodyboms, vasarnamiams ar kitoms erdvėms. Lauko stalai įprastai pasižymi daug didesniu atsparumu drėgmei bei nepalankioms oro sąlygoms lauke. Bigbox internetinėje parduotuvėje galite rasti garsių gamintojų produkciją patraukliomis kainomis, o daugumą lauko baldų taip pat siūlome įsigyti ir išsimokėtinai, kartais ir be pabrangimo.

Susikurkite paskyrą, prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie tai, kada šiai prekių kategorijai taikoma akcija bei kuomet galite internetu, pigiau nei įprastai arba kitomis palankiausiomis sąlygomis įsigyti kokybiškus lauko stalus.

Kaip išsirinkti lauko stalus internetu?

Jeigu domina lauko baldai, o tiksliau – lauko stalai, juos įsigyti patogu ir internetu. Nebūtina vykti į fizines parduotuves, stovėti eilėse, dvejoti tarp pasirinkimų ar rinktis iš itin siauro asortimento. Bigbox elektroninėje parduotuvėje jūs galite sau patogiu laiku pamatyti daug skirtingų komplektų bei individualių stalų. Kiekvieną iš jų galite palyginti, pamatyti svarbiausius skaičius, faktus ir detales.

Pasirinkimą pradėkite nuo stalo formos. Prekių kataloge yra ne vienas apvalus, stačiakampis, kvadratinis bei kitokių formų stalas. Kiekviena forma turi savo privalumus bei trūkumus (lyginant su kitomis). Be to, tiek estetine, tiek praktine prasme, skirtingos formos, skirtingai derės prie likusio eksterjero vaizdo.

Kalbant apie stalų praktiškumą reikia nepamiršti ir to ar pvz., stalas yra sulankstomas bei išskleidžiamas, ar ne. Jeigu galima stalą suskleisti ir sulankstyti, jis tampa daug mobilesniu ir patogesniu. Tuo atveju, kada norite stalus sandėliuoti ar išnešti, sulankstymas palengvina užduotį ir supaprastina laikymą rūsyje, pašiūrėje.

Taip pat nepamirškite pasirinkti geriausių medžiagų. Vieni stalai yra mediniai, tačiau taip pat yra ir metaliniai, pinti, iš kitokių medžiagų pagaminti stalai. Mediniai baldai atrodo solidžiai, tačiau juos dažnai reikia papildomai saugoti nuo drėgmės, be to, jų kaina gali būti aukštesnė. Metalas pasižymi tvirtumu, tačiau taip pat ir kiek aukštesne kaina. Metalinis stalas ne visose aplinkose bus lengvai priderinamas. Na, o štai pintas stalas dažniausiai nėra brangus, todėl tai yra viena dažniausiai lauko baldų gamyboje naudojamų medžiagų. Ieškantiems prabangos bei išskirtinumo, akį tikrai patrauks stiklinis stalas. Stiklo stalviršiai ar kiti elementai suteikia prabangos, tačiau reikalauja papildomos priežiūros.

Galų gale nepamirškite ir komplektacijos. Kai kurie stalai parduodami po vieną, o kiti – su kėdėmis, kitais priedais.

Kodėl verta rinktis Bigbox?

Elektroninę parduotuvę Bigbox verta rinktis dėl daugelio priežasčių:

·        Gausus asortimentas – lauko stalų tarpe rasite Cattara, Easy Camp, Highlander, ModernHOME ir daugybės kitų gamintojų produkcija. Kataloge yra ne vienas plastikinis, medinis, pintas, metalinis ir iš įvairių kitų medžiagų pagamintas stalas laukui bei jų komplektai.

·        Puikios sąlygos pirkti – patrauklios kainos, neretai pasitaikančios akcijos, galimybė pirkti išsimokėtinai (kartais net be pabrangimo).

·        Patogus prekių palyginimas – interneto puslapyje lengvai galėsite palyginti kelis lauko stalus tarpusavyje, tereikia paspausti palyginimo mygtuką!