Prekių katalogas

Lauko suolai

Kitos lauko suolų kategorijos: Mediniai lauko suolaiMetaliniai lauko suoliukaiLauko suoliukai su daiktadėže

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
22 928
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Baldo tipas
daugiau mažiau
Baldo ilgis, cm
58 108
Baldo plotis, cm
38 127
Baldo aukštis, cm
31 85
Baldo medžiaga
daugiau mažiau
Baldo spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Lauko suolai internetu

Lauko erdvės dekoravimui ir harmoningos estetikos kūrimui arba norint sukurti praktišką vietą atsisėsti – lauko suolai. Bigbox elektroninėje parduotuvėje rasite tiek klasikinio, tiek labai modernaus ar išskirtinio dizaino lauko suolus. Papildykite savo eksterjero erdvės dizainą arba sukurkite idilės vertą harmoniją gamtos apsuptyje.

Rinkitės iš medinių, metalinių, pintų, plastikinių ar iš kitų medžiagų pagamintų suoliukų.

Platus lauko suolų asortimentas internete

Verta apibrėžti ir išskirti populiariausius lauko suoliukus, kuriuos galite įsigyti internetu iš Bigbox elektroninės parduotuvės.

Metaliniai suoliukai dažniausiai būna dviejų rūšių. Tradiciniai, retro arba šiek tiek vintažiniai suoliukai yra mažesnio arba vidutinio dydžio, tačiau jų dizainas išsiskiria unikaliomis lenktomis arba aštriomis linijomis. Tokie suoliukai puikiai atrodo šalia augalų ir medžių. Taip pat yra ir metalinių lauko suolų, kurie ne tik tvirti, bet išsiskiria moderniomis formomis.

Mediniai suoliukai nuolat patenka tarp populiariausių. Medienos masyvo korpusai yra patvarūs ir ilgaamžiai. Be to, lyginant su kai kuriomis kitomis medžiagomis jie pasižymi patrauklesne kaina bei net didesniu patvarumu, atsparumu. Medinius suoliukus galite įsigyti kartu su pagalvėlėmis arba be jų.

Taip pat galite rinktis skirtingų matmenų suoliukus. Mažesni suoliukai geriau tarnauja kaip dekoracija arba papildymas estetikai, o didesni – sambūrio ir pasisėdėjimo vieta. Kai kurie suoliukai yra tarsi lauko sofos ir turi kampą. Kuo didesnis suoliukas – tuo pačiu metu didėja jo praktiškumas iš panaudojimo pusės, tačiau mažėja jo praktiškumas iš mobilumo. Didelis suoliukas leis patogiai susėsti daugiau žmonių, bet jį bus sunkiau apsaugoti nuo lietaus ar po sezono parnešti į sandėliuką.

Suolai gali turėti ir papildomas funkcijas. Kai kurie modeliai būna su daiktadėže, kiti yra sulankstomi ir t.t.

Jeigu esate numatę vietą savo lauko suolui, galite pasinaudoti prekių filtrais ir matyti tik tuos suoliukus, kurie atitinka ilgio, pločio ar kitus matmenis.

Kodėl verta rinktis Bigbox?

Iš Bigbox pirkti ne tik suoliukus, bet ir visus lauko baldus tikrai apsimoka.

Visų pirma – Bigbox siūlo lanksčias sąlygas visiems pirkėjams. Kiekvienas gali patikusius lauko suoliukus įsigyti ne tik mokant iš karto, tačiau ir lizingu, dažnai pasinaudodami ir išskirtinėmis sąlygomis pirkti išsimokėtinai be pabrangimo. Nemažai daliai asortimento neretai taikoma ir akcija, todėl dažnai galima įsigyti kokybiškus baldus žemesne kaina, pigiau nei įprastai.

Susikūrusiems paskyras Bigbox parduotuvėje bei tapusiems naujienlaiškio prenumeratoriais gauti informaciją apie nuolaidas, akcijas ir išpardavimus pasidaro dar lengviau.

Daugumai prekių siūlome nemokamą pristatymą. Nevarkite gabendami lauko baldus patys, leiskite viskuo pasirūpinti mūsų partneriams – kurjeriams, kurie suolus ar kitas prekes pristatys iki durų.