Prekių katalogas

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
10 651
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Baldo tipas
daugiau mažiau
Baldo ilgis, cm
44 220
Baldo plotis, cm
47 150
Baldo aukštis, cm
30 210
Sėdimų vietų skaičius
daugiau mažiau
Baldo medžiaga
daugiau mažiau
Baldo spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Lauko gultai internetu

Patogiam poilsiui ar pasisėdėjimui lauke puikiai tinka gultai. Bigbox elektroninėje parduotuvėje esantys lauko gultai gali ne tik būti patogia vieta poilsiui, tačiau ir iš estetinės pusės papildyti jūsų verandą, pavėsinę ar kitą lauko erdvę. Gultai idealiai tinka kieme, prie vandens arba gali neblogai derėti ir miesto aplinkoje, dideliame balkone arba terasoje.

Patikusias prekes galėsite įsidėti į norų sąrašą, palyginti tarpusavyje bei filtruoti ir rūšiuoti pagal savo poreikius. Pirkti internetu apsimoka ne tik dėl gausaus asortimento. Čia taip pat rasite skirtingų gamintojų, skirtingų dydžių ir tipų gultus patrauklia kaina, daugumai prekių pasiūlysime ir nemokamą pristatymą ar net lizingą be pabrangimo. Jeigu norite geriausių sąlygų – pirkite jau dabar!

Bigbox – lauko gultų ir kitų lauko baldų asortimentas

Klasikinis, modernus, orientuotas į komfortą arba estetiką. Kad ir koks stilius jus domina – pinti, mediniai, plastikiniai ar iš kitų medžiagų pagaminti lauko gultai tikrai atsiras mūsų prekių asortimente. Pasidairykite po katalogą. Kiekvienos prekės puslapyje rasite išsamų aprašymą ir technines gulto specifikacijas. Renkantis gultą labai svarbi yra ne tik kaina, tačiau ir tai ar gultas bus patogus.

Pirmasis matmuo, į kurį reikia atkreipti dėmesį – ilgis. Juk nesinori, kad gultas būtų per trumpas. Dėl to rinkitės tokį, į kurį, geriausia, jog tilptumėte pilnu ūgiu.

Daug kam patinka gultai su reguliuojamu atlošu. Tuomet galite reguliuoti jo padėtį tarp tikro gulto ir gulimojo krėslo. Pastarieji dar vadinami, kaip sulankstomi lauko gultai. Kitas naudingas kai kurių gultų privalumas yra tas, jog jie būna su stogeliu.

Mūsų kataloguose taip pat rasite ir daugybę kitų lauko baldų, kuriuos galite įsigyti kartu su gultais arba priderinti pastaruosius prie jau turimų baldų lauke.

Patogus būdas įsigyti, geros kainos

Per Bigbox, jūs galite patogiai ir greitai išsirinkti bei įsigyti norimus gultus laukui ir kitus lauko baldus. Prie kiekvienos patikusios prekės ar jų komplekto galite matyti ir apvalią piktogramą, kurioje nurodomas preliminarus laikas iki pristatymo. Rinkitės trumpiausią terminą, jeigu jums tai – svarbiausia!

Bet kurie supamieji, apvalūs, mediniai ar kitokio tipo gultai gali būti pristatomi jūsų nurodytu adresu. Priklausomai nuo prekės ir, jeigu vyksta akcija – pristatymas visoje Lietuvoje gali būti ir nemokamas. Didesnės vertės gultus ir/ar jų komplektus taip pat siūlome įsigyti ir išsimokėtinai, dažnai dar be pabrangimo.

Jeigu norite įsigyti gultus pigiau – tapkite naujienlaiškio prenumeratoriais, kad būtumėte pirmieji, kurie sužino apie nuolaidas, išpardavimu ir ypatingus pasiūlymus. Lauko gultų asortimentas gali būti nuolat atnaujinamas, papildomas kitokiais modeliais bei unikalaus, išskirtinio dizaino prekėmis. Nepraleiskite pro akis naujų prekių ir ypatingų pasiūlymų!