Informacija
Prekių katalogas

Lauko pavėsinės internetu

Svajonių namų, kaimo turizmo sodybos, sodo namelio ar kito nekilnojamojo turto aplinkoje tikrai verta turėti pavėsinę. Ši konstrukcija leis ne tik pasislėpti nuo kaitinančios saulės, tačiau gali apsaugoti nuo lietaus, vabzdžių ir sukurti galimybę jaukiai praleisti laiką lauke, po atviru dangumi, nesislepiant viduje. Kai kurios lauko ar sodo pavėsinės dar prideda ir estetinę vertę jūsų kiemui, kadangi atrodo išskirtinai, stilingai ir puikiai dera prie bendro projekto.

Bigbox elektroninėje parduotuvėje galite patogiai ir greitai internetu įsigyti skirtingas lauko pavėsines. Daugybė skirtingų modelių, skirtingų dydžių, tipų ir unikalių modelių Bigbox parduotuvėje gali būti įsigyjami ir lizingu be pabrangimo. Jeigu kažkurios lauko ar sodo pavėsinės patiko, pasinaudokite prekių palyginimo įrankiu arba peržvelkite informaciją prekės puslapyje bei įsigykite geriausias pavėsines Bigbox!

Pavėsinės pirkimas internetu

Kai kas gali įsivaizduoti, jog lauko pavėsinę internetu pirkti yra sudėtinga. Bent jau per Bigbox – tai padaryti bus lengva ir paprasta. Jūsų patogumui veikia prekių filtrai, kurie leidžia pavėsines filtruoti pagal: gamintoją, matmenis (ilgį, plotį, aukštį), medžiagas ir spalvą. Na, o papildomi priedai, tokie kaip apsaugos nuo saulės, tinkleliai ar reguliuojamas aukštis, gali būti įvertinami ir nustatomi pačiame prekės puslapyje, techninių parametrų lentelėse.

Renkantis pavėsinę labai svarbu įvertinti ir jos dizainą. Pagal šį kriterijų kiekvienas rinksis individualiai, tačiau pradžioje reikėtų žinoti ar norite pvz., klasikinės ir įprastai kiek pigiau kainuojančios medžiaginės, pastatomos pavėsinės ar kiek unikalesnės, modernios, surenkamos metalinės lauko ar sodo pavėsinės. Kai kurie modeliai yra atviros, o kiti – uždaresnės konstrukcijos. Pagal savo projektą, viziją ir poreikius rinkitės tai, kas atrodo geriausia.

Kalbant apie matmenis, būtina įvertinti žmonių skaičių, kurie galėtų glaustis pavėsinėje. Jeigu tik norite sukurti jaukią erdvę sau ir antrai pusei ar tik savo šeimai, tuomet pavėsinė galėtų dengti vos kelių kvadratinių metrų grindų, žemės plotą. Tačiau, jeigu norite, jog pavėsinė būtų tinkama erdvė šventėms, susirinkimams, sambūriams ir vakarėliams, reikėtų išskaičiuoti, jog ilgio, pločio ir aukščio užtektų numatomam žmonių skaičiui. Dėl pastarosios priežasties ir veikia filtrai pagal matmenis.

Kodėl Bigbox?

Kodėl verta rinktis Bigbox lauko pavėsinių įsigijimui?

·        Didelis ir gausus prekių asortimentas – bet kuriuo metu Bigbox elektroninėje parduotuvėje galite rasti kone šimtus skirtingų lauko bei sodo pavėsinių modelių. Kartu su pavėsinėmis galite įsigyti ir visa kita, ko gali prireikti lauko erdvių įrengimui.

·        Puikios kainos – kartu su įprastai patraukliomis kainomis gali vykti ir ne viena akcija, todėl pavėsines įsigyti galima net pigiau nei įprastai.

·        Išskirtiniai pasiūlymai – Bigbox parduotuvėje galite rasti ir nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje, lizingą be pabrangimo, išskirtines dovanas ir priedus perkantiems, kitus pasiūlymus. Jeigu prenumeruojate naujienlaiškį, apie išpardavimus, nuolaidas ir pasiūlymus galite sužinoti patys pirmieji.

·        Patogus ir greitas klientų aptarnavimas – iškilus klausimams bei atsiradus rūpesčiams, visada galite kreiptis į Bigbox klientų aptarnavimo specialistus bei gauti rekomendacijas, patarimus, įžvalgas bei pasiūlymus dėl lauko pavėsinių ar kitų prekių.