Prekių katalogas

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
12 1186
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Baldo tipas
daugiau mažiau
Baldo ilgis, cm
27 195
Baldo plotis, cm
24 98
Baldo aukštis, cm
1 155
Sėdimų vietų skaičius
daugiau mažiau
Baldo medžiaga
daugiau mažiau
Baldo spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 2785 prekių, o jų kainos prasideda nuo 12.49 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Lauko kėdės internetu

Jūsų kiemo erdvei, kaimo turizmo sodybai ar net išvykoms prie ežero pravers lauko kėdės. Bigbox elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti daugybę skirtingų medinių, metalinių, plastikinių ir iš kitų medžiagų pagamintų lauko kėdžių. Cattara, EasyCamp, ModernHOME, Outwell ir daugybės kitų gamintojų produkcija patenkins ir įprastus, ir išskirtinius lūkesčius.

Pasinaudokite patogiais prekių filtrais ir rūšiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte tas kėdes laukui internetu, kurios labiausiai tinka būtent jums.

Lauko kėdės internetu – platus pasirinkimas

Vienas iš didžiausių privalumų mūsų elektroninės parduotuvės kataloge yra be galo platus asortimentas. Skirtingi gamintojai, pavienės kėdės ir jų komplektai, skirtingos formos, dydžiai ir kitos savybės leidžia beveik kiekvienam pirkėjui surasti tai, ko ieškojo arba kažką išskirtinio.

Pintos kėdės puikiai tinka laukui, kadangi išsiskiria ne tik nedidele kaina, bet ir dideliu atsparumu drėgmei. Pintas raštas puikiai tinka verandose, pavesinėse ar kitose lauko erdvėse. Patrauklia kaina parduodamas pintas lauko kėdes rasite ir Bigbox elektroninėje parduotuvėje.

Daug ką domina ir sulankstomos lauko kėdės. Jos idealiai pritaikytos kelionėms, išvykoms, žygiams ar netikėtam pasisėdėjimui po žvaigždėtu dangumi. Metalinės kėdės laukui išsiskirs savo patvarumu, tačiau už jas pigiau įprastai kainuoja pintos bei plastikinės kėdės.

Dažnai pasirinkimą apriboja ne tik išlaidos, bet ir poreikis estetikai. Jeigu ieškote idealaus pasirinkimo terasos ar lauko baro apipavidalinimui puikiai tiks 4 ar 6 vnt. kėdžių komplektas. Perkant komplektą, vienos kėdės kaina gali gautis net žemesnė nei perkant atskirai, todėl lauko baldus įsigysite pigiau nei įprastai. Na, o, jeigu dar taikoma akcija, tuomet sąlygos pirkti bus pačios geriausios.

Asortimente taip pat yra ir supamos kėdės, iš įvairių skirtingų medžiagų, skirtingų spalvų ir dydžių kėdės. Pirkdami išlankstomas ar kitas kėdes taip pat apžvelkite ir techninę informaciją, kad žinotumėte, kokį maksimalų svorį kėdė gali išlaikyti.

Kodėl verta rinktis Bigbox?

Yra daug priežasčių, kodėl pirkėjams verta rinktis elektroninę parduotuvę Bigbox:

·        Didelis kėdžių asortimentas – elektroninėje parduotuvėje nuolat yra šimtai ar net tūkstančiai skirtingų lauko baldų, tarp kurių yra ir įvairiausios lauko kėdės.

·        Aukštos kokybės produkcija – Bigbox atidžiai atrenka kėdes, kurios atsiduria prekių kataloge. Rūpinamės aukščiausiu kainos ir kokybės santykiu. Prie kai kurių prekių galite rasti ir tikrų pirkėjų tikrus atsiliepimus bei daug naudingos techninės informacijos.

·        Patogus palyginimas – pirkdami Bigbox elektroninėje parduotuvėje galite lengvai palyginti skirtingas lauko kėdes tarpusavyje. Tiesiog paspauskite palyginimo mygtuką ir pamatykite, kuri prekė labiau atitiks lūkesčius.

·        Aiškumas ir paprastumas – prie kiekvieno lauko kėdžių komplekto ar atskiros prekės galite pamatyti piktogramą, kurioje nurodomas preliminarus pristatymo terminas. Susikūrę paskyrą savo dabartinius ir praeities užsakymus galėsite stebėti ir/ar lengvai valdyti vienoje vietoje.

·        Puikios kainos – Bigbox siūlo ne tik patrauklias kainas. Čia dažnai vyksta akcijos bei išpardavimai, o didesnius kėdžių komplektus galite įsigyti ir išsimokėtinai.