Prekių katalogas

Metaliniai baldai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Metaliniai baldai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip ModernHOME, Cattara, Nature, Easy Camp, Esschert Design. Metaliniai baldai kainos prasideda nuo 12,49 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 497 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
12 812
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Baldo tipas
daugiau mažiau
Baldo ilgis, cm
33 205
Baldo plotis, cm
38 200
Baldo aukštis, cm
31 210
Baldo skersmuo, cm
60 95
Sėdimų vietų skaičius
daugiau mažiau
Baldo medžiaga
daugiau mažiau
Baldo spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Metaliniai lauko baldai internetu

Metalinius baldus laukui rinktis apsimoka dėl daugelio priežasčių. Visų pirma – jie pasižymi dideliu tvirtumu. Metaliniai lauko baldai, beveik be išimčių bus gerokai tvirtesni ir atsparesni drėgmei, šalčiui bei karščiui nei pinti ar mediniai baldai. Bigbox parduotuvėje internetu galite rasti šimtus skirtingų stalų, kėdžių, suolų, gultų, pavėsinių, skėčių ar ištisų baldų komplektų, kuriuos sudaro įvairūs lauko baldai, pagaminti iš metalo.

Svarbiausia yra tai, kad visus juos galite įsigyti vienoje vietoje – Bigbox el. parduotuvėje. Negaiškite laiko eilėse ir geriausius baldus išsirinkite sau patogiu metu. Pasinaudoję patogiais prekių filtrais ir rūšiavimo bei palyginimo įrankiais, lengvai rasite, kurie metaliniai lauko baldai labiausiai atitinka lūkesčius.

Metalinių lauko baldų pranašumai

Kodėl apsimoka lauko erdvėms rinktis iš metalo pagamintus baldus? Visų pirma – Lietuvoje vyraujančios permainingos ir ganėtinai nenuspėjamos klimato sąlygos lauko baldams dažnai yra ganėtinai nepalankios. Drėgmė, dideli temperatūrų skirtumai ir sezonų kaita reikalauja labai daug atsparumo iš medienos ar pintų medžiagų. Metalas žymiai geriau susitvarko su drėgmės arba temperatūros pokyčiais ir nėra tiek pažeidžiamas dėl to metaliniai baldai išlieka nepažeisti ilgiau ir reikalauja mažiau priežiūros.

Pinti ir mediniai baldai dažnai taip pat yra daug jautresni apkrovoms. Dėl to ant jų negalima sėstis daugiau nei pvz., 1 ar 2 asmenims, užkrauti per daug daiktų, suteikti itin staigias apkrovas, nes pintas plastikinis raštas gali sutrūkti, o mediena – susilpnėti ar įskilti.

Su metaliniais lauko baldais viskas yra daug paprasčiau, nes jie lengvai nelūžta, neskyla ir nėra pažeidžiami. Na ir galų gale – puikus kainos ir kokybės santykis. Jeigu norite įsigyti patvarius baldus draugiška kaina, rinkitės ModernHOME, Cattara, Nature, Multistore, Easy Camp ar kitų gamintojų produkciją Bigbox elektroninėje parduotuvėje.

Patogus būdas pirkti internetu – lauko baldai per Bigbox

Negaiškite laiko fizinių parduotuvių eilėse. Patogiai užsisakykite lauko baldus internetu. Bigbox elektroninėje parduotuvėje yra tūkstančiai įvairiausių lauko baldų modelių ir komplektų, tarp kurių ir šimtai unikalių metalinių lauko baldų.

Prie kiekvienos prekės kataloge galite pamatyti ir apvalią piktogramą, kurioje yra nurodytas numatomas pristatymo laikas. Ši informacija labai svarbi planuojantiems įrengimą. Nemažai daliai užsakomų prekių siūlome ir nemokamą pristatymą bei nemokamą lizingą (be pabrangimo). Šie privalumai taip pat yra pažymimi prekių kataloge ir pačių prekių puslapiuose, matomi šalia metalinio baldo nuotraukų.

Labiausiai jūsų kriterijus atitinkančius lauko baldus rasite pasinaudoję filtrais ir rūšiavimo įrankiais. Jeigu esate naujienlaiškių prenumeratoriai, tuomet apie tokias progas, kai vyksta akcija ir lauko baldus ar kitas prekes galite įsigyti pigiau, būsite informuoti pirmieji.

Savo paskyroje galėsite stebėti užsakymų istoriją, o tarp plataus baldų asortimento – išsirinkti viską laukui, apie ką tik galėtumėte pagalvoti.