Prekių katalogas

Naktipuodžiai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Naktipuodžiai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip BABYBJÖRN, OKBABY, BABYBJORN, Chicco. Naktipuodžiai kainos prasideda nuo 9,92 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 25 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
9 59
Gamintojas
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Naktipuodžiai

Auginant kūdikius bei mažylius, naktipuodis yra kone būtina prekė. Jis skirtas atlikti gamtiniams reikalams, kuomet vaikas dar negali naudotis įprastu, suaugusiems skirtu klozetu. Naktipuodis labai praverčia ne tik kasdien, tačiau taip pat, kai vaikas serga ir turi gulėti lovoje arba, kuomet keliaujate. Naktipuodis yra skirtas visiems vaikams, todėl jie tinkami ir berniukams, ir bet kuriai mergaitei.

Renkantis naktipuodį, reikia atkreipti dėmesį į: dydį, tipą bei kitus ypatumus. Vaikams skirti naktipuodžiai privalo būti patogūs, ergonomiški, saugūs – pagaminti iš neutralių bei nekenksmingų medžiagų. Ilgaamžiškumas taip pat yra labai svarbus, kadangi nesinori tokio puoduko nuolatos keisti. Visgi, vertinant visas savybes, viršų turbūt visuomet ims valymo lengvumas. Jeigu paprasta iškuopti ir vėl naudojimui paruošti naktipuodį, tuomet jis tikrai turėtų patenkinti poreikius ir išpildyti lūkesčius.

Bigbox parduotuvėje internetu galite pigiau įsigyti garsaus švedų prekės ženklo BABYBJORN produkciją. Šis gamintojas specializuojasi mažylių ir mažamečiams vaikams skirtų produktų gamyboje. Jie tai daro jau daugybę metų, todėl yra užsitarnavę labai gerą reputaciją iš klientų visoje Europoje. Daugiausiai BABYBJORN produkcijos yra skirta būtent kūdikių higienai bei komfortui – naktipuodžiai, gultukai ir daugybė kitų, panašių prekių. Atsidarę jums patikusio naktipuodžio puslapį, sužinosite visas jo svarbiausias savybes. Bigbox parduotuvėje esantys aprašymai bei prekės savybių lentelė padės nustatyti, kuris naktipuodis yra geriausias kelioninis pasirinkimas arba, kuris labiausiai tinka pagal jūsų biudžetą.

Galbūt dėmesį patrauks kažkuriai prekei taikoma akcija? Su nuolaida, aukštos kokybės sulankstomas arba lengvai valomas naktipuodis kainuos dar mažiau. Didžiosios dalies BABYBJORN naktipuodžių kaina - labai panaši, todėl pasirinkimui įtaką gali daryti dydis, modelis arba net naktipuodžio spalva. Prie kai kurių naktipuodžių yra ir kėdutė su atlošu, o kiti tokios neturi.

Per Bigbox įsigyti galite ne tik naktipuodžių, tačiau ir mokomųjų dangčių įprastam klozetui. Kam skirti tokie dangčiai? Ogi vaiko pratinimui prie įprasto klozeto. Kuomet įprastas jam ar jai yra per aukštai ir per didelis, tėvai nuperka mokomąjį dangtį ir jį sumontuoja ant klozeto bei kartu su vaiku jį pratina pereiti prie suaugusiems skirtos higienos. BABYBJORN vaikiškas mokomasis dangtis yra sukurtas taip, kad vaikui nekeltų jokio diskomforto. Jį lengva sumontuoti ant bet kurio klozeto, o ergonomiški iškilumai nespaudžia bei priglunda prie kūno taip, kad mokytis būtų kuo įmanoma lengviau.

Jeigu kažkurios prekės jus sudomino, galite jas įsidėti į norų sąrašą, krepšelį arba padaryti palyginimą tarp kelių, panašių vienetų. Įsigijus naktipuodį, nepamirškite palikti atsiliepimo, kad ir kiti pirkėjai žinotų būtent šios prekės privalumus bei išskirtines savybes.