Informacija
Prekių katalogas

Telefonų krovikliai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Telefonų krovikliai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų SWISSTEN, BASEUS, Belkin, AUKEY, USAMS prekės. Telefonų krovikliai kategorijoje kainos prasideda nuo 1,08 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 1088. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Telefonų pakrovėjai

Mūsų laikų pasaulyje mobiliųjų telefonų pakrovėjai tapo vienu iš svarbiausių dalykų kasdieniame gyvenime. Telefonu darome beveik viską. Tad, jeigu jis išsikrovęs, pasidaro neįmanoma susisiekti su artimaisiais, atlikti darbo, išsikviesti taksi, nusipirkti skalbiklio, pažiūrėti filmą arba apmokėti sąskaitas. Mobiliojo telefono pakrovėjas, atskiros jo detalės bei papildomi aksesuarai bus šioje Bigbox internetinės parduotuvės skiltyje. Raskite viską, ko reikia, pakeiskite seną ir susidėvėjusį pakrovėją nauju arba įsigykite viską, ko reikia, kad telefoną krautumėte belaidžiu būdu arba savo automobilyje. Parduotuvėje rasite Acme, Apple, Canyon, Energizer, Hama, Huawei, Kingston, Nokia, Samsung, Xiaomi ir daugybės kitų gamintojų pakrovėjų.

Internetu Bigbox parduotuvėje galite įsigyti visą pakrovėją, adapterį arba laidą. Dažniausiai pigiau yra pirkti visą pakrovėją, tačiau dažniausiai keičiamas tik laidas. Laidinių pakrovėjų silpnoji vieta yra laido sujungimai su kištukais, kurie per laiką labai susidėvi ir ima plyšinėti. Įsigyti galima: įprastą laidinį, bevielį (belaidį) arba automobilinį pakrovėją.

Įprastas laidinis nešiojamas įkroviklis susideda iš dviejų dalių – laido ir adapterio. Laidas gali skirtis pagal ilgį. Paprastai galvojama, kad kuo ilgesnis laidas – tuo praktiškesnis pakrovėjas, tačiau 1,5m-2m ilgio laidas jau yra tikrai pakankamai ilgas ir tinka beveik visur, tad ilgesnio laido pirkti nebeapsimoka. Dauguma Android telefonų turi vienodą kištuką į telefoną, todėl daugumos jų įkroviklis yra universalus. Visgi Apple ir Android laidiniai įkrovikliai skiriasi ženkliai ir netinka kitokio tipo įrenginiui.

Su belaidžiais įkrovikliais yra kiek paprasčiau. Juos dažniausiai sudaro magnetinis laikiklis. Jis perduoda energiją į bateriją šilumos pagalba. Visgi bevielis/belaidis/bekontaktis įkroviklis jūsų telefono bateriją įkraus gerokai lėčiau, tačiau juo naudotis – gerokai patogiau, nes nereikia rūpintis jokiais laidais ar nieko persinešti į kitą kambarį. Dar vienas belaidžių pakrovėjų minusas – aukštesnė kaina.

Na, o automobilinis įkroviklis naudoja tą patį laidą, tačiau turi visiškai kitokį kištuką/adapterį. Tiesa, nemažoje dalyje naujų automobilių jau yra ne tik USB kištukai, tad krovimui pakanka tik USB laido, bet ir belaidžiai krovimo taškai. Paprasčiausiai telefoną padedate į daiktadėžę ir jis ima krautis, kol jūs važiuojate. Bet, kadangi tokia funkcija yra ne visose transporto priemonėse, tai specialus automobilinis įkroviklis telefoną kraus imdamas energiją iš specialaus 12V kištuko.

Šioje prekių kategorijoje taip pat yra ir Apple AirTag – išmanieji ieškikliai. Šis įtaisas nuolat siunčia signalus, kuriuos iššifruoja Apple įrenginiai ir gali padėti nustatyti bet kokio daikto buvimo vietą. Pavyzdžiui, jeigu AirTag pritvirtinote prie kuprinės ir vaikščiojote po miestą, o vienu metu pastebėjote, kad ji tiesiog dingo, įsijungiate Find My programėlę savo telefone ir AirTag lokacija parodys, kad galbūt jį palikote kavinėje ar ant suoliuko. Tai leis apsaugoti daiktus nuo vagystės. Dėmesio vertas aksesuaras jūsų daiktams, kurį verta įsigyti kartu su pakrovėjais.