Prekių katalogas

Programinė įranga

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Programinė įranga parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Eset, Kaspersky, F-SECURE, ABBY, Webroot. Programinė įranga kainos prasideda nuo 11,23 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 296 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
11 2136
Gamintojas
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Programinė įranga

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti ne tik kompiuterinę techniką, tačiau ir legalią programinę įrangą. Piratinės programų versijos ne tik kelia riziką jūsų kompiuteriui bei dažnai veikia prasčiau, nei originalios versijos, bet ir gali užtraukti jums atsakomybę. Tiek verslui, tiek aktyviam asmeniniam naudojimui yra svarbi legali kompiuterio programinė įranga.

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra visų rūšių programinės įrangos paketų (fizinių ir skaitmeninių versijų). Kokią programinę įrangą galite įsigyti?

Įvairūs Windows paketai. Populiariausia pasaulyje operacinė sistema yra naudojama beveik 90% visų pasaulio kompiuterių. Tinkamai veikiantys, ir nuolat atnaujinami Windows‘ai labai daug prisideda prie darbo su kompiuteriu kokybės, operatyvumo ir paprastumo. Nelegali operacinės sistemos versija gali kelti labai daug problemų. Priklausomai nuo savo poreikių galite įsigyti versijas Home, Pro, Suite ir kitas.

Antivirusinė programa Kaspersky. Tai viena didžiausių kibernetinio saugumo programinės įrangos kūrėjų visame pasaulyje. Kaspersky kuria antivirusines programas dar nuo 1997m. ir per tą laiką tapo vienais iš rinkos lyderių. Jų logotipas puikuojasi ant Ferrari F1 bolido, kompanijoje dirba virš 4000 žmonių. Kaspersky arba bet kuri antivirusinė programa rekomenduojama tiems, kurie daug naudojasi kompiuteriu, su juo dirba arba atlieka įvairias finansines transakcijas. Duomenų ir naršymo saugumui reikia papildomų apsaugos priemonių.

Taip pat rasite ir tokias žinomas antivirusines programas, kaip ESET, Webroot, F-Secure ir kitas.

Darbui su dokumentais yra ir bene populiariausias pasaulyje PDF failų skaitytuvas ir redaktorius – ABBYY FineReader. Ši programa yra turbūt universaliausias įrankis pasaulyje, su kuriuo paprasta kurti, redaguoti, konvertuoti ir transformuoti .pdf formato failus. Bigbox parduotuvėje rasite asmenines, verslo ar net MAC skirtas ABBYY FineReader licencijas.

Taip pat prekiaujama ir specializuota programine įranga verslui. Pavyzdžiui – Axence nVision 11 Smart Time – specializuota programa, skirta komandų ir įmonių vadovams, leidžianti stebėti jų veiklą bei produktyvumą. Taip pat yra ir Axence nVision – integruota IT sistemų valdymo sistema, kuri leidžia daryti nuolatinį, vidinių įmonės kompiuterinio tinklo, monitoringą.

Visa tai ir dar daugiau galėsite įsigyti savo asmeniniam poreikiui, darbui ar verslui. Programinei įrangai taip pat taikomos akcijos, todėl galėsite ją įsigyti pigiau nei įprasta kaina. Apie nuolaidas pirmieji sužino naujienlaiškio prenumeratoriai. Jeigu sunku pasakyti, kuo skiriasi viena ar kita programinės įrangos versija, galite pasinaudoti prekių palyginimo įrankiu, o, jeigu nepavyksta rasti atsakymų į iškilusius klausimus – juos užduoti mūsų kolektyvui telefonu, el. paštu arba per socialinius tinklu. Dažnai prekei, mūsų partneriai SB Lizingo siūloma akcija – pirkimas išsimokėtinai be pabrangimo. Neretai tokie pasiūlymai taikomi ir ilgam laikotarpiui, tad nedvejokite pasinaudoti!