Prekių katalogas

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 30 prekių, o jų kainos prasideda nuo 40.26 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Žiūronai

Laisvalaikiui, turistinėms ar pažintinėms kelionėms bei kai kuriems hobiams tikrai reikalingi arba bent jau pravartūs yra žiūronai. Šios laisvalaikio prekės tinka iškylaujant, būnant miške arba leidžiant laiką atvirose erdvėse. Nors kartais gali būti smagu su žiūronais iš toliau žiūrėti ir į urbanizuotas vietoves, tačiau jie daugiausiai naudojami gamtoje. Internetinėje parduotuvėje Bigbox rasite gausų įvairių žiūronų asortimentą turizmui, medžioklei ar rekreacinėms pramogoms.

Kaip išsirinkti geriausius žiūronus? Viskas remiasi į jūsų poreikių bei žiūrono techninių savybių derinimą bei idealaus balanso paiešką. Ką turime omenyje? Ogi tai, kad kiekvienų žiūronų kalibracija bei techninės savybės yra labai skirtingos. Paspaudę ant jus sudominusios prekės, galėsite greitai pamatyti, kokios jos techninės charakteristikos.

Žiūronai gali būti skirti medžioklei, tai gali būti astronominis binoklis arba kitos paskirties prietaisas. Prie kiekvienos prekės rasite detalų aprašymą. Renkantis jums turėtų būti svarbu pasižiūrėti į: žiūronų svorį, vaizdo didinimą, apžvalgos lauką bei artimiausio fokuso atstumą. Visi šie parametrai gali būti laikomi kaip esminiai žiūronų efektyvumo kriterijai, kuriais geriausi žiūronai ir profesionalios prekės skiriasi nuo paprastesnių bei mėgėjiškų, ekonominės klasės žiūronų.

Svoris svarbus tam, kad žiūronai išliktų mobilūs ir juos būtų patogu nešiotis į žygį, medžioklę ar kitą išvyką. Jeigu jie svers daugiau nei 1kg, tai turėtų būti itin daug vaizdą išdidinančios linzės arba be galo pažangus, daugybę papildomų privalumų turintis įrenginys. Kelioniniai žiūronai dažniausiai yra gana nedideli ir sveria tik porą šimtų gramų. Jie lengvai telpa į daugumą dėklų, o jų nešiojimas tikrai nevargina. Tarkime, profesionalūs žiūronai yra ne tik galingi (t.y. daug kartų išdidina vaizdą, kad galėtumėte matyti labai tolimus atstumus), tačiau gali leisti matyti raiškų vaizdą net prieblandoje, neiškraipydami šviesos arba vaizdo žmogui su akiniais. Svarbu, kad geri žiūronai taip pat būtų lengvai reguliuojami, nes kiekvieno žmogaus akys bei rega yra skirtinga, tad fokusavimo bei vaizdo lygiavimo ir pačių žiūronų rėmelio padėties keitimas yra svarbios funkcijos.

Na, o kitos techninės charakteristikos apima jau patį stebėjimą per žiūronus. Kuo labiau jie išdidina vaizdą, tuo tolesnius atstumus galėsite žiūrėti. Bet nepamirškite, kad kai kada, per daug vaizdą išdidinantis prietaisas ne itin gerai atliks savo darbą, nes tiesiog, per daug pritrauks vaizdą ir jūs nematysite to, kas yra už, tarkime ~30m, nes žiūronai tiesiog netinka žiūrėjimui iš arti.

Šioje prekių kategorijoje yra ne tik žiūronai. Čia matysite ir monoklius bei astronominius teleskopus, skirtus mėgėjiškam dangaus kūnų stebėjimui. Abiakis arba net dvivamzdis teleskopas padės smagiai praleisti vakarus arba atrasti naują hobį. Prekes patogiai rūšiuokite ir/ar rikiuokite pagal kainą, tipą, gamintoją ar kitus parametrus. Brangius žiūronus galite internetu įsigyti net ir išsimokėtinai, pasinaudoję neretai taikomais išskirtiniais, mūsų partnerių SB Lizingas pasiūlymais. Visi naujienlaiškio prenumeratoriai taip pat perka pigiau, nes jie pirmieji sužino apie išskirtinius pasiūlymus bei prekes, parduodamas su akcija, žemesne kaina.