Informacija
Prekių katalogas

Sporto prekės

Sporto prekės

Bigbox parduotuvė internete – gausus įvairių sporto prekių asortimentas. Čia galite įsigyti įvairių mėgėjiškų ir/ar profesionalių treniruoklių bei reikmenų sportui, tokių kaip: svarmenys, gimnastikos kamuoliai, kiti priedai treniruokliams bei daugybės panašaus inventoriaus sportui namuose, salėje arba lauke. Kadangi aktyvus laisvalaikio leidimas vis populiarėja tarp įvairaus amžiaus žmonių, reikėtų nepamiršti, kad kokybiškas sportas susideda ne tik iš noro, geros treniruočių programos ir pakankamai laiko. Reikia ir tinkamų treniruoklių arba reikmenų, kurie leis efektyviai išnaudoti tą laiką, gerai treniruoti raumenis ir/ar kūną bei pasiekti norimų rezultatų.

Nesvarbu ar norite pagerinti savo kardio – ištvermę, pridėti jėgos arba paryškinti raumenis, Bigbox parduotuvė pasiūlys viską, ko tik reikia kokybiškam sportavimui internetu. Prekių kategorijoje treniruokliai rasite: bėgimo takelius, dviračius treniruoklius, steperius, keleto kitų treniruoklių rūšių bei priedų jiems. Kiekvienoje kategorijoje esančios sporto prekės gali būti rikiuojamos, filtruojamos bei rūšiuojamos pagal jūsų kriterijus. Taip pat, jūsų patogumui veikia ir patogus prekių palyginimo įrankis. Jis leidžia pridėti kelias prekes į palyginimą (geriausiai tai daryti su panašiomis) bei matyti glaustą, sutrumpintą informaciją apie jų savybes, pliusus, lyginant su kita arba kitomis.

Prie gimnastikos ir fitneso prekių rasite viską, ko galėtų prireikti apšilimui, lengvoms treniruotėms, fitnesui bei sportavimui ne su treniruokliais. Šioje kategorijoje glaudžiasi ir žiemos sporto reikmenys arba universaliai, nuo metų laiko nepriklausančio sporto, prekės (pvz., šiaurietiško ėjimo lazdos). Prie šių reikmenų taip pat yra: gimnastikos kamuoliai, lankai, espanderiai, kilimėliai sportui, hanteliai, svarmenys ir kita. Turime ir sporto prekių vaikams.

Kiekviena prekė Bigbox kataloge turi atskirą savo polapį, leidžiantį pirkėjams artimiau susipažinti su jos savybėmis, pamatyti aukštos kokybės nuotraukas, perskaityti jos aprašymą. Kad pirkimo procesas būtų kuo patogesnis ir sklandesnis, prie kiekvienos sporto, laisvalaikio, vandens ar bet kurios kitos prekės pažymėtas ir numatomas pristatymo terminas. Taip padedame savo klientams geriau planuoti savo laiką bei laiku įgyvendiname kuo daugiau užsakymų. Jeigu patiko ne viena, o daugiau prekių, jas galite prisidėti į savo paskyros norų sąrašą bei prie jų sugrįžti patogesniu metu. Na, o, jeigu norite pirkti pigiau, verta prenumeruoti Bigbox naujienlaiškį. Tokiu būdu atsiunčiami pranešimai informuoja, kokioms prekėms taikoma akcija ir koks sporto inventorius dabar yra parduodamas geresne kaina. Norintiems patogiu būdu įsigyti brangesnį sporto inventorių, mūsų partneriai SB Lizingas dažnai pasiūlys bene lanksčiausias pirkimo išsimokėtinai sąlygas, neretu atveju ir be pabrangimo.

Jeigu kyla klausimų, atsakymus į juos galite rasti skiltyje „Informacija“ arba susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo skyriais telefonu, elektroniniu paštu arba per socialinius tinklus.